• Arama

Be Flowers’tan 2019 Kış Düğünleri İçin Gelin Buketi Önerileri

Doğal çiçekleriyle fark yaratan Be Flowers, 2019 kış düğünleri için gelin çiçeği önerilerini OGGUSTO ile paylaştı.

Bu kış gelin çiçeklerinde öne çıkan trendler hangileri?

Son dönemlerde gelin buketlerinde trend daha doğal ve pastel tonlardaki çiçeklerden oluşuyor. Çiçeğin daha az kullanıldığı, yeşillik ve egzotik bitkilerin yer aldığı buketler, farklı ve doğal olmayı tercih eden gelin adaylarının seçimi olacak. 

Kışın gelin çiçeği tasarlarken en çok hangi çiçekleri ve renkleri kullanıyorsunuz?

Bu kış da gelin buketlerinde daha çok nude tonları göreceğiz. 

Kış gelinleri gelin çiçeğini seçerken neye dikkat etmeli?

Gelin buketi seçerken, buketinizin gelinliğinizle uyum sağlamasına dikkat etmeniz gerek, ancak aynı zamanda da gelinliğinizin önüne de geçmemeli.

Tasarlamaktan keyif aldığınız bir gelin çiçeğini bizimle paylaşır mısınız?

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.