preloader

Evlilik Öncesi Alışveriş Listesinin Olmazsa Olmazları

29.07.2021
Evlilik Öncesi Alışveriş Listesinin Olmazsa Olmazları

Yazı Boyutu:

Hayatınızın en güzel ve özel günlerinden biri olan düğün gününüze hazırlanırken evlilik öncesi alışveriş listesinin olmazsa olmazlarını listeledik.

Hayatınızdaki o özel insanla hayatlarınızı birleştirme kararı aldığınız ilk günden başlar o heyecanlı telaşlar. Atacağınız bu yeni adım A’dan Z’ye yenilik, güzellik ve tatlı heyecanlarla dolu bir sürü hazırlığı da beraberinde getirir. “Evet!” dediğiniz o andan itibaren yeni ve mutlu başlangıcınız için gelinlikten düğüne, yeni evinizden gelecek tüm güzel günlere kadar her detayın hayali gerçeğe dönüşmeyi bekler. İşte bu tatlı telaşların içinde olanlar için sofra düzeninde masaların yıldızı olacak Christofle ürünleriyle dolu bir alışveriş listesi hazırladık. Vakko’da bulabileceğiniz ürünlere, evlilik öncesinde mutlaka göz atın!

Ortamı Isıtan Romantizm Unsurları

Evin her köşesinde ortamın ambiyansını başka bir boyuta taşıyan mumlar sofraların da vazgeçilmezi. Baş başa yenen romantik yemeklerinizi veya dostlarınızla geçen keyifli akşam yemeklerini ister şamdanlarla ister ışığı içeriden desen desen yansıtan mumluklarla daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Sofranın Tamamlayıcıları

Evlilik Öncesi Alışveriş Listesinin Olmazsa Olmazları

Biri olmazsa öteki, öbürü eksik kalsa bir diğerinin yokluğu yemek masalarında geçen keyifli dakikaları bölüyor! Bunun için kendileri sofraların küçük ama etkileyici tamamlayıcıları olarak öne çıkıyor.

Tuzluk-Biberlik

Satın Al

Sürahi

Satın Al

Tepsi

Satın Al

{772547}

Çay Saatinin Vazgeçilmezleri

Hayattan çalınan en güzel anlar, sevdiklerinizle birlikte çay saatlerinde yapılan keyifli ve bol paylaşımlı dakikalarda gizli. Ailenizi veya arkadaşlarınızı ağırlarken dört dörtlük çay saatlerinde kullanılan sofraların vazgeçilmezlerini evlilik öncesi alışveriş listesine üst sıradan eklemeyi unutmayın!

Şekerlik

Satın Al

Çaydanlık

Satın Al

Meyvelik

Satın Al

Yemeğin Baş Kahramanları

Nefis yemeklerin baş kahramanları elbette tabak, kaşık setleri ve bardaklar. Leziz tatların yakışan da şık bir sofra için özel olarak seçilmiş parçalar. Hem göze hem damaklara hitap eden lezzetlerle zenginleştirilmiş bir masa için Christofle, sofraları daima bir üst seviyeye taşıyor.

Tabak

Satın Al

Evlilik Öncesi Alışveriş Listesinin Olmazsa Olmazları

Kaşık Seti

Satın Al

Su Bardağı

Satın Al

Keyifli Anların Olmazsa Olmazları

Evlilik Öncesi Alışveriş Listesinin Olmazsa Olmazları

En güzel akşam yemekleri masada muhabbetin hiç bitmediği ve sofranın saatlerce toplanmadığı kalabalık buluşmalarda gerçekleşir. İşin sırrı ise bir kadeh keyifle gelen neşeli anlarda gizli. Favoriniz hangi türden yana olursa olsun sofranızı taçlandıracak kadeh ve bardaklar böyle akşamların anahtar parçaları.

Kırmızı Şarap Kadehi

Satın Al

Viski Bardağı

Satın Al

Şampanya Kadehi

Satın Al

{774041}

Sofranın Yardımcıları

İster sevdiklerinizle kalabalık bir buluşmaya ev sahipliği yapıyor olun, isterseniz baş başa geçen keyifli anların tadını çıkarıyor olun küçük ama önemli bazı ihtiyaçlarınız var. Anın büyüsünü bozmadan, koyu sohbetlerin tek bir kelimesini bile kaçırmadan yemeğinize ve keyifli anlara ara vermeden devam etmenizi sağlayacak olan soğutucu ve buzluklar.

Şampanya Soğutucu

Satın Al

Buzluk

Satın Al

Şarap Soğutucu

Satın Al

Bu içerik Christofle sponsorluğunda hazırlanmıştır.

Aslıhan Dönmez
Aslıhan Dönmez Tüm Yazıları