preloader

Gucci ve Dakota Johnson Yeniden Bir Arada

12.01.2023
Gucci ve Dakota Johnson Yeniden Bir Arada

Yazı Boyutu:

Gucci, ikonik çantası Jackie 1961’in son tanıtım kampanyası için Dakota Johnson ile buluştu.

Çıktığı ilk günden itibaren klasikleşen The Jackie 1961, adını en az kendisi kadar ikonik olan Jacqueline Kennedy’den alıyor. Paparazziler tarafından sıkça çantasıyla görüntülenen Jacqueline Kennedy, aynı zamanda bu tanıtım kampanyasının da ilham kaynağı. Glen Lunchford tarafından çekilen reklam filmi ve kampanya görselleri, Kennedy’nin zaman zaman ikonik çantasıyla kendini paparrazilerden koruduğu anlara da değiniyor.

Los Angeles’ta gerçekleştirilen çekimlerde Dakota Johnson’ı spontane bir şekilde her duruma uygun Jackie 1961’iyle görüntülenirken izliyoruz. Jackie 1961’in siluetinin içsel çok yönlülüğünü ve kalıcı zarafetini vurgulayan çekimler, onlarca yılı ve kişileri kapsayan bir birlikte yaşama durumunu yansıtıyor.

{104845}

Tasarımının da çok yönlülüğünü vurgulayan bu çekimde Yeni Jackie 1961’i üç farklı boyutta (mini, küçük ve orta) ve deri veya zincir olarak daha uzun, ya da çıkarılabilir omuz askısı gibi detaylarıyla, geniş renk yelpazesiyle görüyoruz. Klasiğin modernle birleştiği bu kampanya, Jackie 1961’in neden bir ikon haline geldiğini, zamansız duruşunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Gucci ve Dakota Johnson Yeniden Bir Arada

Ayrıca Dakota Johnson’ın da bu reklam filmi için en doğru seçim olduğu şüphesiz. Her zaman 70’lerin stilini romantikleştirdiğini söyleyen Johnson’ın kişisel tarzında da sıkça 70’lerden ilham aldığını görmek mümkün. Gucci’nin estetiğiyle mükemmel derecede eşleşen Dakota Johnson, Yeni Jackie 1961 ile markanın ikonik yüzü haline gelebilecek gibi duruyor.

Gucci ve Dakota Johnson Yeniden Bir Arada

{45461}

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları