preloader

Nisan Ayında Göze Çarpanlar

01.04.2023
Nisan Ayında Göze Çarpanlar

Yazı Boyutu:

Nisan ayında markaların göze çarpan yeni tasarımlarını, iş birliklerini ve tüm gelişmelerini inceleyin.

Weekend Bundle ile Hafta Sonu Planlama Deneyimi

Nisan Ayında Göze Çarpanlar

Bundle, “Weekend Bundle” adlı yeni bülten konsepti ile okuyucularının “Bu hafta sonu ne yapsak?” sorusuna cevap buluyor. Kültür, sanat ve lifestyle gündemini özetleyen bültende, konserden sinemaya, yemekten sergiye ve mekan fikirlerine kadar birçok öneri okuyucularla paylaşılıyor. Sadece gezmeyi değil, evinde sakin bir hafta sonu geçirmeyi planlayanlara da öneriler sunan Weekend Bundle, cuma günleri öğleden sonra bir Push Notification ile Bundle kullanıcılarına ulaşacak. Weekend Bundle’ı ve Bundle’ın
kişiselleştirilebilir gündemini denemek için App Store ve Google Play Store’dan Bundle’ı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

adidas Originals’ın Özgün Ruhu “Club Originals” Kampanyasıyla Kutlanıyor

Nisan Ayında Göze Çarpanlar

Alanında fark yaratan, sıra dışı, cesur ve genç isimleri buluşturan Club Originals, 50 yılı aşkın süredir sokak stilinde trendleri belirleyen adidas Originals mirasına saygı duruşunda bulunuyor. Sanat, müzik, stil gibi farklı alanlardan ilham olan isimleri bir araya getiren kampanyada, markanın ikonikleşen modelleri Superstar, Gazelle, Rivalry, Forum ve Samba öne çıkıyor. Run DMC’nin stilinde imza parça haline gelen “Superstar”, 90’lı yılların indie ikonu Noel Gallagher’ı etkisi altına alan “Gazelle”, ünü basketbol sahalarından kaykay pistlerine uzanan “Rivalry”, 80’lerin basketbol stilini tanımlayan “Forum”, sahne şovu ve kostümleriyle ses getiren Freddie Mercury’nin favorilerinden “Samba”, Club Originals ile zamana meydan okumaya devam ediyor. adidas’ın nostaljik unsurlarına vurgu yapan kampanya çekimlerinde üç çizgi ve Trefoil logonun başrolde olduğu kıyafetler yer alıyor.

Famay Eğitim Geleceğin Ceo’larını Yetiştiriyor

Nisan Ayında Göze Çarpanlar

İnovatif öğrenim sistemlerini beklentiye özel tasarlayarak öğrenciye aktaran ve derslerin yanında motivasyon kaynaklarını da programına dahil eden FAMAY Eğitim, sunduğu kapsamlı program ile geleceğin yöneticilerine bütüncül programlar sunuyor.

Teknolojik yenilikler ile hızla değişen dünya ve çalışma ortamları, liderlik kavramını da yeniden şekillendiriyor. Yeni dünyanın kariyer yolculuğunda pazarlama ve iletişim becerisine sahip olmak kadar yeni fırsatları ve tehditleri görerek değişimi yönetme kapasitesine sahip olmak da büyük bir önem arz ediyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları