preloader

En İyi Erkek Seyahat Çantaları

14.09.2022
En İyi Erkek Seyahat Çantaları

Yazı Boyutu:

aaa

Stil sahibi olan her erkeğin sahip olması gereken en iyi seyahat çantalarınız sizler için bir araya getirdik.

Seyahat etmeyi düşündüğünüzde, muhtemelen aklınıza gelen ilk şey seyahat çantanız olmayabilir. Potansiyel destinasyonlar ve uçuş seçenekleriyle ilgili araştırma yaptıktan sonra, seyahat çantası hazırlamak genellikle yapılacaklar listesindeki en son şey. Seyahatleriniz için ideal bir seyahat çantası bulmak pek de kolay bir şey değil bu sebeple bizde bu yazımızda sizlere en iyi seyahat çantalarını derledik.

Epidotte

Minimalist bir tasarıma sahip ve iki farklı boyutta mevcut olan bu seyehat çantası küçük boyu seyahatlarınızı kolaylaştırırken aynı zamanda rahatlık da sağlayabilir. Suya ve yırtılmalara karşı dayanıklı kumaştan üretilen bu seyahat çantası gideceğiniz her yere uygun bir seçenek.

Tergan

Eğer eski ve klasik bir tarzları beğeniyorsanız bu seyahat çantası tam da size göre. Bu taba deri seyahat çantası rahatlığının yanında hem konforlu hem de oldukça şık. Rengi ve küçük asma kilit detayı ile dikkat çekerken seyahat konforunu yakalayabilceğiniz bir tasarıma sahip.

Dior

Dior’un en yeni vazgeçilmez olan Lingot 50 Spor çantası, pratik ve zarif bir tasarıma sahip. İşlevsel ve zarif tasarıma sahip olan bu seyahat çantası dana derisi detaylarıyla zenginleştirilmiş. Dikdörtgen şekli ile seyahat sırasında ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza almanıza imkan sağlıyor.

Louis Vouitton

İdeal boyutu ve çoklu taşıma seçenekleri ile çok yönlü bir seyahat çantası olan LV Aerogram siyah dana derisi ile sade bir şıklık yakalıyor. Seyahat çantanız sportif ve biraz da sade olsun isterseniz bu çantayı aklınızda bulundurabilirsiniz.

Fendi

Jakar motifli ve deri detayları olan ve geri dönüştürülmüş kumaştan yapılmış olan bu çanta seyahatlerinizde rahatlık sağlarken aynı zamanda tarzınıza şıklık katabilir. Deriden yapılan taban kısmı dayanıklılık sağlarken sap kısmı rahat bir tutuş için tasarlanmış olan bu seyahat çantası dayanlıklılık ile şıklığın birleşimi.

Tod’s

Krem rengi ve taba rengi deri kombinasyonunu seviyorsanız bu seyahat çantası tam da size göre. Yaz döneminde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu çanta hem içinde hem de dışında bulunan cepleri size seyahatinizde kolaylık sağlayacaktır.

Zara

Yumuşak derisi ve uzun sapları ile konforu bir araya getiren bu çanta seyahat yardımcınız olabilir. Siyah derisi ile şıklığın yanında ayarlanabilir askısı ve fermuarlı iç cepleri ile rahatlık sunuyor. İdeal büyüklüğü sayesinde çatanın içerisine istediğiniz seyahat eşyalarınızı koyabilme imkanı buluyorsunuz

Michael Kors

Michael Kors’un imza niteliğinde baskısı ile donatılmış kumaşı, deri sapı ile sahip olmak isteyeceğiniz bir seyahat çantası. Şık tasarımının yanında konfor da sununan sehayat çantası tatillerinizin vazgeçilmezi olabilir. Dikişleri ve kullanılan materyalleri ile dayanıklı bir seyahat çantası seçmek isterseniz bu modeli tercih edebilirsiniz.

{773822}