• Arama

En İyi Güneş Kremleri

Yazın cildinizi güneşten etkili bir şekilde koruyacak en iyi güneş kremlerini inceledik.

Güneş ışınlarının cildinizde oluşturacağı zararlı etkilerden korunmak, genç ve sağlıklı bir cilt görünümü için son derece önemli. Cildinizi UVA ve UVB ışınlarından etkili şekilde koruyacak en iyi güneş kremlerini bir araya getirdik.

 • 1/18
  The SPF 50 UV Protecting

  Günlük SPF 50 ihtiyacınız giderin... Bu lüks, hızla emilen formül ile cildinizi UV ışınlarına karşı koruyabilirsiniz. Nemlendiricinizin üzerine veya makyajın altına uygulanabilen bu yatıştırıcı, hafif losyon, cildi Mucize İksir™ 'in denizden gelen yenileyici enerjileriyle doldurur.

  SATIN AL

 • 2/18
  Nuxe Sun SPF 50

  Nuxe’un hafif yapılı SPF 50 korumalı güneş kremi cildi güneş ışınlarından koruyor ve hücresel foto yaşlanmayı önlüyor. Su sümbülü özü ile zenginleştirilmiş suya dayanıklı formülü, cildin dehidrasyondan korunması için bariyerleri güçlendiriyor ve bronzlaşmayı kusursuzlaştırıyor. Tahiti Gardenyası ve Vanilya içerikli ürününün kokusuna da bayılacaksınız!

  SATIN AL

 • 3/18
  Nemlendirici Güneş Koruyucu Krem SPF 20

  Cildi güneşten koruyan ve yağlandırmadan nemini tazeleyen bu ipeksi krem, gözenekleri tıkamadan, renk eşitleme ve hafif kapatıcı özelliğiyle kadifemsi bir yumuşaklık, sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırır. Güneşten koruma ve yaşlanma karşıtı özelliği için ahududu çekirdeği yağıyla az miktarda çinko oksit karıştırılarak 20 SPF sağlanmıştır. Doğal C vitamini deposu organik kuşburnu çekirdeği yağı aydınlatıcı ve güneşin hasarını onarması için eklenmiştir. 

  SATIN AL

 • 4/18
  Soltis Güneş Koruyucu Krem

  Etkin güneş koruması sağlamak amacıyla geliştirilen Organik Sertifikalı Soltis Güneş Koruyucu Krem; cildinizi güneş ışınlarından korur, kaybettiğiniz nemi geri kazandırır, cildinizi besler ve hasar görmüş hücreleri onarır. 6 aylık bebeklerden itibaren her yaş grubu için uygun kullanıma sahip olan Soltis Güneş Koruyucu Kremi suya dayanıklılık özelliği de taşımaktadır. Tam verim alabilmek için, güneşe çıkmadan 10 dakika önce uygulamayı unutmayın.

  SATIN AL

 • 5/18
  ESTHEDERM Bronz Repair Face Cream

  Bu yaz için en iyi güneş kremini arıyorsanız, Esthederm’i denemeden geçmeyin. Esthederm’in Bronz Repair’ı hayatınızda olmazsa olmaz denecek bir güneş kremidir. İçeriği oldukça zenginleştirilmiş olan krem, foto-yaşlanmanın etkilerini önleyip oluşmuş kırışıklıkları düzeltmeye bir yandan da bronzlaşma sürecini tetiklemeye yardımcı olur. Bu yazın en iyi güneş kremlerinden biri olan bu ürünü mutlaka deneyin.

  SATIN AL

 • 6/18
  ESTEE LAUDER Bronze Goddess Sun Indulgence Lotion for Face SPF 30

  GKF 30 özelliği ve Macadamia ve Kukui tohumlarının yağı gibi cildi çevresel faktörlere karşı koruyan özel içeriğiyle, cildi korurken, kusurları örten ışıltılı bir bitiş sağlıyor.

  SATIN AL

 • 7/18
  NARS Laguna Body Tint SPF 30

  GKF 30 özelliğiyle koruma sağlarken bronz renkli yapısı sayesinde güneşe ilk çıkıldığı andaki beyaz görünümü anında gidermeye ve güneşe çıkmadan da bronzlaşmış bir görünüm yaratmaya yardımcı oluyor.

  SATIN AL

 • 8/18
  SVR Clairial Cream SPF50+ Light

  50 GKF özelliği ve kahverengi lekelerle savaşmaya yönelik geliştirilen formülü sayesinde; ciltteki lekelerin rengini açmaya ve yeniden oluşmalarını önlemeye yardımcı oluyor.

  SATIN AL

 • 9/18
  MAC Studio Finish SPF 35 Concealer

  GKF 35 özelliğiyle, makyajla korumayı birleştiren ürün, makyaj ve kapatıcı kullanılmasının şart olduğu durumlarda kurtarıcı oluyor.

  SATIN AL

 • 10/18
  LA ROCHA POSAY Anthelios XL SPF 50 Ultra Light

  GKF 50 özelliği ve en hassas ciltlerde dahi kullanılabilen özel formülüyle, suya, kuma ve tere karşı dayanıklılık gösterirken, UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlıyor.

  SATIN AL

 • 11/18
  KIEHL’S Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF 30

  30 GKF özelliğiyle, hassas göz çevresi için etkili koruma sağlarken, hafif renkli yapısıyla anında aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı oluyor.

  SATIN AL

 • 12/18
  AVENE Lait Minéral SPF 50+ SPF 50

  50 GKF özelliğiyle düşük toleranslı ve aşırı hassas ciltlerin kullanımına uygun olan bu ürün, hem yüz hem de vücut için rahatlıkla kullanılabiliyor.  

  SATIN AL

 • 13/18
  KORRES YOGHURT SPF50 Sunscreen Face Cream

  GKF 50 özelliği ve %62.1 doğal formülüyle en hassas ciltlerin bile rahatlıkla kullanabileceği şekilde formüle edilmiş, yüksek koruma özelliğine sahip bir alternatif sunuyor.

  SATIN AL

 • 14/18
  MURAD City Skin Age Defense SPF 50

  50 GKF özelliğiyle, karma ciltlerde, yüksek koruma sağlamayı amaçlayan nemlendirici krem, içerdiği C vitaminiyle mevcut cilt lekeleriyle savaşmaya yardımcı oluyor.

  SATIN AL

 • 15/18
  DAYLONG Sensitive Face SPF 50+

  50 GKF özelliği, renkli BB Fluid ve renksiz seçenekleriyle, hassas ve akneye meyilli yağlı ciltlerde, korumayla birlikte, örtücülük ve bakımı bir arada sunuyor.  

  SATIN AL

 • 16/18
  SHISEIDO Sports BB Cream SPF 50+ Wetforce SPF 50 +

  50 GKF özelliğiyle etkili koruma sağlarken, sudan etkilenmeyen, renkli yapısı cilt kusurlarını ve ton eşitsizliklerini kapatmayı destekliyor.

  SATIN AL

 • 17/18
  DRUNK ELEPHANT Umbra Tinte Physical Daily Defense SPF 30

  GKF 30 özelliği, hafif renkli ve doğal içerikleriyle etkili koruma ve bakımı bir arada sunuyor.

  SATIN AL

 • 18/18
  SUPERGOOP! AcaiFusion Lip Balm Broad Spectrum SPF 30

  GKF 30 özelliğiyle, güneşten fazlasıyla etkilenen, hassas dudak çevresi için etkili koruma sağlıyor.

  SATIN AL