• Arama

Marchesa, 2018-19 Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Marchesa’nın 2018-2019 sonbahar kış gelinlik koleksiyonundan öne çıkan modelleri keşfedin.

Marchesa, bu sezon metamorfik özellikleri gelinliklerine yansıttı. Sonbahar/Kış 2018 koleksiyonunda en göze çarpan detay ise bazı gelinliklerin farklı şekillerde kullanılması oldu. 

Kabarık bir gelinlik tercih edip ilerleyen saatlerde gelinliğinizi balık model bir gelinliğe dönüştürebilirsiniz.

Koleksiyonda her türlü düğün konsepti için tasarlanmış birbirinden şık gelinlik modelleri, hayallerinizdeki gelinliği bulmanızı kolaylaştırıyor. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.