preloader

İstanbul’un Pet Otelleri

20.04.2021
İstanbul’un Pet Otelleri

Yazı Boyutu:

Patili dostunuzdan birkaç gün ayrı kalmanız gerektiğinde aklınızı onda bırakmayacak, İstanbul’un kedi ve köpek otellerini bir araya getirdik.

Dört ayaklı dostu olanlar için uzun süreli seyahat planları yapmak, farklı yerlere gitmek biraz zor olabiliyor. Evinizden uzakta kalmanız gerektiği durumlarda kedinizin ya da köpeğinizin evde yalnız kalması içinize sinmiyorsa ya da seyahatiniz uzun sürecekse güvenilir bir pet oteli seçebilirsiniz. Sizin yerinize tüylü dostunuzla ilgilenen, yemeğini veren ve güzel vakit geçirmesini sağlayan pet otelleri sayesinde uzun süreli tatil planı yapabilirsiniz.

İstanbul içerisinde çok sayıda evcil hayvan oteli bulunuyor. Hem şehrin dışında, geniş arazisinde hayvanların dolaşabildiği hem de daha suit konseptlerde pet otelleri bulmak mümkün. Kedinizin ve köpeğinizin ırkına ve alışkanlıklarına göre bir otel seçimi yaparak siz uzaklardayken iyi bakıldığına emin olabilirsiniz.

Not: Bu içerikteki oteller OGGUSTO’nun önerisi değildir. Mutlaka kendi kontrollerinizi yaparak can dostunuzu emanet edin.

Pet Village Otel / Zekeriyaköy

İstanbul’un Pet Otelleri

Belgrad Ormanı’nın hemen kenarında, Zekeriyaköy’de yer alan Pet Village Otel sadece köpekleri kabul ediyor. Hem iç hem de dış mekânı bulunan otelde kafes sistemi bulunmuyor ve köpekler evlerinde olduğu gibi rahatça dolaşabiliyor. Köpekler için kuaför, spa, etkinlik ve eğitim hizmeti de olan Pet Village yedi gün ve daha uzun süreli konaklamalarda indirimli fiyat da sunuyor.

PatiLee Premium Pet Resort / Zekeriyaköy

İstanbul’un Pet Otelleri

Kedi ve köpek dışında tüm evcil hayvanları misafir eden PatiLee Premium Pet Resort bin metrekarelik geniş bir alan üzerine kurulu. Evcil hayvanlara bakarken ihtiyaçları dışında onları şımartan hizmetler de veriyor. Düzenli olarak suyu yenilenen yüzme havuzu, spa, kuaför, kafessiz konaklama, klasik müzik PatiLee’nin farklılaşan yönlerinden. Düzenli olarak veteriner hekimin de bulunduğu otel, evcil hayvanlar için transfer hizmeti de veriyor.

Club Rintintin / Sarıyer

İstanbul’un Pet Otelleri

Hem köpekler hem de köpek sahipleri için eğitim veren Club Rintintin, sadece köpekler için otel hizmeti de veriyor. Rumeli Feneri’nde 10 bin metrekarelik alan üzerine kurulu köpek otelinin aynı zamanda kuaför, bakım ve spa hizmeti de bulunuyor. Irkına göre köpekler ayrı ayrı yerlerde konaklıyor ve kafes kullanılmıyor.

{773978}

Mutlu Köpek Oteli / Beykoz

İstanbul’un Pet Otelleri

Boyutlarına göre köpekleri farklı alanlarda konaklatan Mutlu Köpek Oteli hepsiyle iyi bir şekilde ilgilenebilmek için aynı anda maksimum 20 misafir ağırlıyor. Yaz aylarında köpeklerin eğlenmesi için havuzlarını açıyorlar, soğuk havalarda ise ısıtmalı oyun odalarında köpeklerle eğleniyorlar. Köpeklerin evlerini ve sahiplerini özlememelerine yönelik eğlenceli ve rahat edecekleri sistem kuruyorlar.

Loft Pet House / Kadıköy

İstanbul’un Pet Otelleri

Loft Pet House evcil hayvanlara dair tüm bakım hizmetleri konseptinde kurulmuş; konaklama dışında veteriner, kuaför, eğitim, market ve sahiplendirme hizmeti de veriyor. Koşuyolu Validebağ’da bulunan pet otel, siz uzaktayken kedinizi ya da köpeğinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir yer.

{772390}

Zen Pet Otel / Yeşilköy

İstanbul’un Pet Otelleri

Sürdürülebilir bir sistemi benimseyen Zen Pet Otel bahçeli villada hizmet veriyor. Kedi ve köpeklerin daha sakin olabilmesi için ayrı katlarda konakladığı otelde, evcil hayvan sahiplerinin her an izleyebilmesi için kamera sistemi de bulunuyor. Eğer hayvan dostunuzun güzel fotoğraf kareleri olsun isterseniz Zen Pet Otel’de bunun için kurulmuş ve harika karelerin çıktığı fotoğraf stüdyosu da var.

Pet Palas / Beşiktaş

İstanbul’un Pet Otelleri

Akatlar’da bin metrekarelik alana kurulu Pet Palas’ın geniş bir bahçesi bulunuyor. Kafes sistemi bulunmayan, kedi ve köpeklerin ev rahatlığında vakit geçirmesi için tasarlanan pet oteli, hayvanların mutlu olmasına üzerine sistemlerini kurmuş. Evcil hayvanınıza özel bir beslenme sistemi, kum tercihi, veteriner tercihiniz varsa ona göre de değişim yapılabiliyor. Otel şehir içinde bulunduğu için köpekler günde iki defa yürüyüşe çıkarılıyor.

{773184}

Maya Pet Otel / Başakşehir

İstanbul’un Pet Otelleri

Bahçeşehir’de bahçeli villa olarak kurulan Maya Pet Otel, kafessiz sistemle kedi ve köpekleri ağırlıyor. Kedi ve köpekler hem kendi aralarında hem de her zaman yanlarında olan çalışanlarla vakit geçiriyorlar. Konaklayan hayvanların kendi alanları dışında ortak yerleri ve bahçede zaman geçirme imkânları da oluyor.

Patiköy / Beykoz

İstanbul’un Pet Otelleri

Şehrin kalabalığından uzak, iki dönümlük geniş bir arazi üzerinde yer alan Patiköy’de hayvanlar doğa içerisinde vakit geçiriyorlar. Köpekler cinslerine ve birbiriyle anlaşmalarına göre üç farklı yerde misafir ediliyorlar. Yağmurlu ya da soğuk günlerde kulübe içerisinde kalmamaları için de ısıtmalı bir kapalı alanı da bulunuyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları