preloader

Saat Seçiminizle Stilinizi Farklılaştırın

06.05.2023
Saat Seçiminizle Stilinizi Farklılaştırın

Yazı Boyutu:

Her zaman ve her ortamda stilinizle bir adım önde olmak isterseniz takip etmeniz gereken birkaç detay var.

Uçuş uçuş elbiseler, mükemmel kesimli kalıplar, cesur detayları öne çıkaran iddialı stiller ya da bohem detaylar… Tarzınız ne olursa olsun kullanacağınız birkaç adımla stiliniz göz alıcı olacak.

Kombinlerinizde Uyumu Yakalayın

Saat Seçiminizle Stilinizi Farklılaştırın

Sıra dışı görünüm yakalamayı bir kenara bırakın ve ahengi yakalayan kombinler yapmaya özen gösterin. Bohem, klasik ya da renkli fark etmeden her biri birbiriyle uyumlu parçalar seçin ve bir araya getirin. Kıyafetlerin dokusundaki uyum, renklerin birbirini tamamlaması ve doğru aksesuar eşleşmesiyle dikkat çeken stil için ilk adımı atmış olacaksınız.

Tarzınızı Yansıtan Saati Seçin

Her zaman ve mekandaki stilinizi göz alıcı yapmak için saat detayını atlamamak gerekiyor. Her dönemin modasında yer alan ve stilin özeti niteliğindeki saatler eklendiği kombini sıradanlıktan kurtarıyor ve kendi imzanızı ortaya koymanıza yardım ediyor.

Stilinizde istediğiniz göz alıcı bir görünümse Versace’nin lüks ve ihtişamı buluşturan yeni modeli Medusa Alchemy’e mutlaka göz atmalısınız. Kelebek tokalı metal bilezik, kadranındaki üç boyutlu Medusa imzası ve altın renginin dikkat çeken duruşuyla tasarlanan saat çabasız görünen stilleri bile göz alıcıya dönüştürecek güzellikte.

Versace Medusa Alchemy’nin iç kısmında kadran boyunca devam eden desenler, ekranda bulunan ikonik Versace logosu ve renk detaylarıise modele daha da hareket kazandırıyor. Versace’nin Medusa Alchemy saati ve en yeni tasarımları, Saat&Saat mağazalarında web sitesinde satışa sunuluyor.

Kendi İmza Tarzınızı Oluşturun

Saat Seçiminizle Stilinizi Farklılaştırın

Moda tarihine adını yazdırmış ikonik isimlerinin hepsinin ortak bir noktası var: trendlere değil stil sahibi olmaya inanmaları. Bu değişmeyen bir gerçek olarak tüm geçerliliğini sürdürüyor. Kendi stilini bulmak ve dolabını ona göre düzenlemek her günün kombininde farkını gösteriyor. Rahat bir stile sahipseniz jean’ler, tişörtler ve düz kesim elbiseler; klasik görünümler için gömlekler, yumuşak kumaş pantolonlar, kalem etekler, bohem görünümler için dokulu kumaşlara dolabınızda yer verebilirsiniz. Kombinlerinizdeki imza kadar makyajınızdaki ve aksesuarlarınızdaki dokunuşun da çok önemli olduğunu unutmayın.

Sezon Trendlerine Göz Atın

Saat Seçiminizle Stilinizi Farklılaştırın

Stil sahibi görünümün ilk adımı kesinlikle kendi tarzınızın olması. Ama bunu yaparken her sezon mutlaka sezon trendlerini de göz önüne almak gerekiyor. Kıyafetlerin kesimleri, desenler, renkler ya da yükselişe geçen parçaları dolabınıza ekleyerek stilinizi göz alıcı yapabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise trendi kendi stilinize göre kullanmak.

Renk Seçiminizi Gözden Geçirin

Saat Seçiminizle Stilinizi Farklılaştırın

Stilin duruşunu etkileyen ama çoğu zaman gözden kaçan bir detay var. O da renk seçimi. Sadece sezon trendlerine, zevklere göre değil cilt alt tonuna göre renk seçimi stilin duruşunu, görünümü oldukça değiştiriyor. Renk uzmanlarının sıcak ya da soğuk tonlar olarak adlandırdıkları renk kartelaları kombinlerde seçilen renk tonları sizi dikkat çekici ve enerjik mi yoksa solgun mu göstereceğini ortaya koyuyor. İstediğiniz dikkat çeken görünümü elde etmek için kıyafet ve tamamlayıcı her detayda seçtiğiniz tonları gözden geçirmelisiniz.

*Bu içerik Saat&Saat sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları