preloader

Louis Vuitton, Messi ve Ronaldo ile Şah Mat Diyor

19.11.2022
Louis Vuitton, Messi ve Ronaldo ile Şah Mat Diyor

Yazı Boyutu:

Annie Leibovitz’in muhteşem bakışı ile Louis Vuitton’un dehası unutulmaz bir kampanyaya daha imza atıyor.

Moda birçok alandan ilham alabiliyor ya da farklı sektörlerle iş birliği yapabiliyor. Ama konu futbol olunca modayla bir araya gelmesi pek de karşılaşılan bir durum değil.

Louis Vuitton, marka gücünü ve vizyonunu bu anlamda bir kere daha gösterdi ve futbolun iki yıldız ismini yeni kampanyası için bir araya getirdi. Günümüz futbolunun efsane isimleri Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo, Annie Leibovitz’in objektifine bir sonraki hamlelerini yapmak üzere poz verdi.

Louis Vuitton, Messi ve Ronaldo ile Şah Mat Diyor

Arjantinli Lionel Messi ve Portekizli Cristiano Ronaldo’nun bu kez sahada değil Louis Vuitton’un tarihini başlatan seyahat valizleri üzerinde satranç oynadığı sahnelerse ‘Victory Is a State of Mind / Zafer akıldadır” söylemiyle yayınlandı. Fransız modaevinin meşhur damalarının satranç tahtası olduğu çekimde ikili oldukça odaklanmış olarak görülüyor.

Louis Vuitton, Messi ve Ronaldo ile Şah Mat Diyor
Louis Vuitton 2010

Louis Vuitton’un bu kampanyayı Dünya Kupası’nın hemen öncesinde yayınlaması ise tabii ki de tesadüf değil. 2010’da Güney Afrika’da düzenlenen Dünya Kupası öncesinde futbolun üç efsane ismi (Hepsi de 10 numarayı taşıyan) Maradona, Pele ve Zidane’ı langırt masasında fotoğraflayan Louis Vuitton, futbolu, zekice kampanyasına taşımayı o zaman da başarmıştı.

Etiketler

Kübra Haniç İnce
Kübra Haniç İnce Tüm Yazıları