preloader

Pınar Altuğ Atacan OGGUSTO'da Neler Okuyor?

17.02.2022
Pınar Altuğ Atacan OGGUSTO'da Neler Okuyor?

Yazı Boyutu:

Türkiye’nin en sevilen oyuncu ve sunucularından Pınar Altuğ Atacan, OGGUSTO’dan en sevdiği içerikleri sizler için seçti.

“Kurulduğu ilk günden beri takip ettiğim OGGUSTO; özellikle evde olduğumuz bu dönemde hem bilgilendirici hem de keyif verici içerikleriyle vazgeçilmezim oldu. Sizin için seçtiklerimi keyifle okumanız dileğiyle…” diyen Pınar Altuğ Atacan’ın sizler için seçtiği içerikleri keşfedin.

Türkiye’de İzole Tatil Yapabileceğiniz En İyi Oteller

2WhatsApp Image 2020-05-16 at 22.10.51

Doğaya duyulan özlemin dorukta olduğu bu dönemde, sosyal mesafe kuralına uyarak Türkiye’de tatil yapabileceğiniz en iyi izole otelleri keşfedin.

Devamını okumak için tıklayın.

Renk Çemberini Kullanarak Doğru Giyinme Rehberi

2Pantone-Fashion-Color-Trend-Report-New-York-Spring-Summer-2019-Article

Doğru rengi seçme ve diğerleriyle eşleştirme yöntemlerini bir oyunmuş gibi öğrenirken, renk çemberini kullanarak yapılan kombinlerden ilham alın.

Devamını okumak için tıklayın.

Çocuklar İçin Tarifler Bulabileceğiniz YouTube Yemek Kanalları

15933-kategori

Çocukların sağlıklı beslenmesi ve mutfakta sizinle beraber keyifli zaman geçirmesi için, çocuk yemek tariflerine yer veren YouTube yemek kanallarını inceleyin.

Devamını okumak için tıklayın.

Bahçe, Teras ve Balkonlar İçin 10 Dekorasyon Çözümü

7286-categorybahcedekorasyonu

Evinizin açık havaya açılan köşeleri, bahçe, teras, balkon ve verandaları değerlendirme vakti! Yaratıcı fikirler ve trendlerin izini süren ilham kaynaklarını keşfedin.

Devamını okumak için tıklayın.

10 Adımda Mavi Yolculuğa Hazırlık Rehberi

25012-kapakmaviyolculukrehberi

Ormanların arasındaki gizli saklı koylar, buz gibi turkuaz sular… Seyahatin en keyifli ve en izole yollarından biri olan tekne tatili için ihtiyacınız olan hazırlık rehberine göz atın.

Devamını okumak için tıklayın.

Çocuklar ile Evde Yapılabilecek Aktiviteler

2iStock-1154857319

Tatilde ve boş zamanlarınızda çocuklarınızla hem eğlenceli zaman geçirebileceğiniz hem de onların yaratıcılıklarını desteklerken becerilerini de geliştirebilecekleri aktiviteleri keşfedin.

Devamını okumak için tıklayın.

Yeme Krizleriyle Başa Çıkmanın 5 Yolu

2person-mixing-cereal-milk-and-strawberry-jam-on-white-704971

Tüm hayatımızı eve sığdırmaya çalıştığımız bu günlerde, ister istemez çoğumuzun yeme krizleriyle başı dertte! Aniden gelen yemek yeme isteğini azaltacak ipuçlarını rutininize dahil edin.

Devamını okumak için tıklayın.

Ailecek İzleyebileceğiniz En İyi Filmler

15675-kategori

Evde çocuğunuz ile beraber bolca vakit geçirdiğiniz bu dönemlerde, yapabileceğiniz en güzel aktivitelerden biri film izlemek. Ailecek izleyebileceğiniz en iyi filmleri inceleyin.

Devamını okumak için tıklayın.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları