preloader

Dinçer Güner 2023 Astroloji Yorumları

15.12.2022
Dinçer Güner 2023 Astroloji Yorumları

Yazı Boyutu:

Astrolog Dinçer Güner, 2023 yılında güneş ve ay tutulmalarının burçlara nasıl etki edeceğini tarihleriyle yazdı.

Dinçer Güner 2023 Astroloji Yorumları
Dinçer Güner

Merhaba herkese;

Bir yılı daha devirirken 2023 senesinde nelerin yaşanacağı merak konusu olmaya başladı bile. Ben de sizlere özel bir yazı hazırladım ve bu yazıda özellikle “Tutulmalar” üzerinde durdum. Güneş ve Ay Tutulmaları yaşayacağımız senenin genel çerçevesini çizmesi, bizi büyüten geliştiren temaları içinde barındırması açısından çok önemlidir. Bu yüzden yıllık burçları ele alırken tutulmalar çerçevesinde aldım. Tutulmaların etkisi her zaman +/- 1 ay olarak etki eder! Okurken bu bilgiyi de aklınızda tutarak okuyun lütfen.

Koç ve Yükselen Koç Burcu 2023 Astroloji Yorumu

Dinçer Güner 2023 Astroloji Yorumları

20 Nisan‘da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir güneş tutulması meydana gelecek. Güneş tutulmaları iş ve kariyer ile ilgilidir daha çok. Bu dönem kariyeriniz konusunda önemli bir dönemeçten geçebilirsiniz. Hayatta yaptıklarınız ve olmak istediğiniz noktanın sorgulamasını sık sık yapabilirsiniz. Size özel bir yeteneğiniz var ise bu yeteneğinizi geliştirmek için harika bir dönemdir. Yalnız 29 derece zor bir derecedir, çünkü bu derece arada kalmak ve sıkışmak anlamına gelir Bu tutulma sizi hayatınızla ilgili bir konuda arada kalmanıza, sıkışmanıza neden olabilir. Belki de iş veya hayat amaçlarınız ile ilgili bir konuda olur kim bilir? Tutulmanın başrolü Jüpiter olduğundan bu dönem hayatınızda el attığınız her şeyi büyütmeye ve çoğaltmaya müsaitsiniz. İşler, projeler, attığınız adımlar büyür. Güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu fırsatlar eğitim, finans, yurt dışı ile ilgili fırsatlar olabilir. Her şekilde bu tutulmanın sizi üzeceğini pek sanmıyorum. Sadece kendinizi sıkışacağınız bir pozisyona sokmayın.

5 Mayıs‘ta ise 14 derece Akrep burcunda ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulmaya retro Merkür’ün sert bir kontağı olurken, Yengeç burcundaki Mars’ın da güzel bir desteği olacak. Bu tutulma krizler, krediler, borçlar, nafaka, prim, burs gibi konuları tetikleyecektir. Bu konularda işleri toparlamaya, araştırmalar yapmaya, yatırımlara odaklanmaya başlayabilirsiniz. Yalnız Merkür retro olduğundan dolayı; kişisel kazançlarınızda hesap hataları, gecikmeler söz konusu olabilir. Ya da banka hesaplarında, ödemelerde karışıklar söz konusu olabilir. Ya da sahip olduğunuz elektronik aletlerde sıkıntılar ortaya çıkabilir. Mars’ın güzel desteği ile de ev, toprak, araba yatırımı gibi konulara odaklanabilirsiniz. Ailenizden bu dönem işlerinizi kolaylaştıracak destekler alabilirsiniz. Taşınmak için harekete geçebilirsiniz.

14 Ekim‘de 21 derece Terazi burcunda Merküryen güneş tutulması meydana gelecek. Tutulmaya Pluton’un sert bir kontağı olacak Oğlak burcundan. İlişkiler ve ortaklıklarla ilgili konular gündeminizde olacak. İşin içinde Merkür olduğundan, imza gerektiren konular, anlaşmalar, iş birlikleri, yeni fikirler, projeler, eğitimler ve seyahatlerde olacaktır. Yeni iş imzaları, yeni ortaklıkların adımları hatta belki evlilik konusu! Yalnız Pluton’un sert kontağından dolayı iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda gereksiz ağız dalaşlarına girmeyin. Önemli iletişim krizleri yönetmeniz gerekebilir. Bu tutulma bazı köprülerin yıkılmasına neden olabilir ama endişelenmeyin çünkü yenileri kurulacaktır. Bazı iş anlaşmaları sona ererken akabinde yeni bağlantılar ve yeni projelerde gündeme gelecektir. Haklı olmak ile haklı kalmak arasındaki ince çizgiyi dikkatli bir şekilde idare edin bu tutulmada. Haklıdan ve adaletten yana olmaya bakın.

28 Ekim‘de ise 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Gündem elbette finansal konular olacaktır. Yalnız burada kazançlar ve kayıplar bir arada. Maddi konularda aşırı harcamalar, fanatik tepkiler, olayların gereksiz yere büyütülmesi ve abartılması söz konusu olabilir. Maddi konularda inandığınız şekilde inatçı davranmanız sizi zora sokabilir, gereksiz riskler almaya çok yatkın olabilirsiniz. Bence çok dikkat etmelisiniz. Finansal konularda risk almak ya da blöf yapmak için uygun bir dönem değil. Ticari ya da yasal konularda dikkatli adımlar atmalısınız.

Boğa ve Yükselen Boğa 2023 Astroloji Yorumu

Dinçer Güner 2023 Astroloji Yorumları

20 Nisan’da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir güneş tutulması meydana gelecek. 29. derece olmasından dolayı bu tutulma içinde biraz stres barındırmakta. Psikolojik olarak arada kalmak, seçim yapamamak, bir şeyleri geride bırakmak zorunda olup bırakamamakla ilgili birtakım durumları anlatıyor olabilir. Bu dönem ticaret, para, eğitim, sınavlar, akademik konularda kararsızlıklar, arada kalmalar yaşayabilirsiniz. Elbette bu dönem ruhsal arayışlarınızda çok ön planda olacaktır. Sağlık açısından koruyucu bir kalkan altında olacaksınız adeta. Ya da olası sağlık sorunlarınız var ise bunlarla ilgili ilaç, tedavi, doğru doktor gibi önemli bilgiler edinebilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili ticari işler veya yolculuklar da bu tutulma ile gündeme gelebilir. Bu tutulmayı içsel anlamda kendinizi iyileştirmek, şifalandırmak şeklinde de deneyimleyebilirsiniz.

5 Mayıs‘ta ise 14 derece Akrep burcunda ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulmaya retro Merkür’ün sert bir kontağı olurken, Yengeç burcundaki Mars’ın da güzel bir desteği olacak. İlişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar, evlilikle ilgili konularda duygusal krizler ve sorumlulukların artması söz konusu olabilir. Tutulma anında burcunuzda geri hareket eden Merkür’ün olması; iletişim krizlerine, dijital veya teknolojik sorunlara, seyahatlerle ilgili bazı aksaklıklara işaret edebilir. Kendinizi nasıl ifade ettiğiniz önem kazanacak. Belki tam olarak söylemek istediklerimizi söyleyemeyecek ya da yanlış anlaşılabileceksiniz. Bu dönem bir şeyler imzalamak ya da sıfırdan yeni projeler için çok doğru bir zaman olmayabilir. Mars’ın tutulmaya güzel kontağı ile de yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınızdan gelebilecek olan desteklere işaret ettiği gibi, imza gerektiren konuları, dijital bir takım işlere de işaret edebilir. Tüm iletişim kanallarınız aktif bir şekilde işlerken retro Merkür ile her şeye çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

14 Ekim‘de 21 derece Terazi burcunda Merküryen güneş tutulması meydana gelecek. Tutulmaya Pluton’un sert bir kontağı olacak Oğlak burcundan. İş ve çalışma koşulları ön planda olacak. Günlük koşturmacalarınız, angarya işleriniz artabilir. Beslenme ve spor düzeninize dikkat edebilirsiniz. Sağlık olarak ise belinize, boşaltım organlarına dikkat etmelisiniz. İşin içinde Merkür olduğundan; iş ile ilgili eğitimler, araştırmalar, yeni bilgiler, seyahatler, anlaşmalar, yeni projeler gündeme gelebilir. Yalnız Pluton’un sert kontağı ile yurt dışı bağlantılı iş ve projeler, akademik eğitimler, hukuki konular, uzak akrabalarla ilişkilerde krizler meydana gelebilir. İş bitirici olmaya çalışırken; despot ve acımasız olmayın. Günlük rutin hayatınızda, alışkanlıklarınızda önemli değişiklikler meydana gelebilir. İş ortamınızda da büyük değişimler olabilir. Görev tanımınız, iş yeriniz değişebilir belki de.

28 Ekim‘de ise 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Bu dönem enerjinizi doğru kullanmalı, öfkenize yenik düşmemelisiniz. İlişki yönetiminin önem kazanacağı ama bu alanda ciddi krizlerin de gündeme gelebileceği bir tutulma diyebiliriz. İlişkilerde, ortaklıklarda abartılı, fanatik davranışlarda bulunabilir, ufacık bir meseleyi kocaman bir duruma dönüştürebilirsiniz. Finansal açıdan da denetimsiz para harcamayın. Kazalara, çarpmalara, düşmelere dikkat. Spora gidiyorsanız kaslarınızı ve eklemlerinizi çok fazla zorlamayın. İnatçılık, değişime kapalılık sizi zor bir duruma sokabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler 2023 Astroloji Yorumu

Dinçer Güner 2023 Astroloji Yorumları

20 Nisan‘da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir güneş tutulması meydana gelecek. Şimdi bu tutulma derece itibarıyla (29) biraz kritik. Çünkü 29 derece arada kalma ve sıkışma derecesidir. Belki bu tutulma ile 2 arkadaşınızın arasında kalabilirsiniz ya da sosyal ilişkilerde 2 konunun arasında kalabilirsiniz. Bu arada kalma hali biraz yorucu olabilir. Elbette işin içinde Jüpiter olduğundan bir takım fırsat ve şansları da içinde barındıracaktır. Bazılarınız için arkadaşlarınızla beraber ortak bir iş veya proje ile para kazanabileceğiniz durumlar olabilir. 11. evinizdeki bu tutulma ile son dönemde hayaliniz, idealiniz olan konu ne ise onunla ilgili de harika fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu arada bazılarınız ödüller alırken bazılarınız da iş sayesinde primleri yüksek olabilir, iş hayatından kazandığınız para artabilir. Sevdiğiniz dostlarınızdan büyük faydalar ve destekler görebileceksiniz. Ya da bazılarınız dernek- klüp gibi alanlardan fayda sağlayabilir, topluma fayda sağlayacak önemli projeler içinde de yer alabilirsiniz. Siyasete atılmak gibi bir hedefiniz var ise bu tutulma bunun da yolunu açabilir size.

5 Mayıs‘ta ise 14 derece Akrep burcunda ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulmaya retro Merkür’ün sert bir kontağı olurken, Yengeç burcundaki Mars’ın da güzel bir desteği olacak. Hem sağlık hem de iş konularında kriz yönetmeniz gereken bir takım koşullar oluşabilir. Sağlıkla ilgili üreme organları, yumurtalıklar, genital bölge, bağırsaklar hassas olabilir. Gündelik iş temponuz çok artabilir ve sürekli bir şeyleri yetiştirme telaşında olabilirsiniz. Merkür’ün etkisi ile bu dönem kulağınıza çalınan dedikoduların pek aslı astarı olmayabilir, kaynağını doğrulamadan harekete geçmeyin. Planlarınızı, fikirlerinizi, projelerinizi gizli tutun, ulu orta her yerde herkesle konuşmayın. İş ortamınızda da kendinizi iyi ifade edemeyeceğinizi düşündüğünüz hiçbir iletişim karmaşasına girmeyin. Mars’ın güzel desteği ile de finansal açıdan oldukça destekleyici, para kazanabileceğiniz projeler içinde rahatlıkla harekete geçebileceksiniz. Bu tutulma ile gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

14 Ekim‘de 21 derece Terazi burcunda Merküryen güneş tutulması meydana gelecek. Tutulmaya Pluton’un sert bir kontağı olacak Oğlak burcundan. Hayattan daha fazla keyif almak isteyecek, hobilerinize, size mutluluk veren konulara hayatınızda daha fazla yer açmaya çalışacaksınız. Aşk, meşk, gönül işleriniz konusunda da yeni adımlar atabilirsiniz. İşin içinde Merkür olduğundan belki yeni hobiler öğrenebilir, sevdiğiniz bir konunun eğitimini alabilirsiniz. Ya da borsa-yatırım araçları konusunda yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Özel hayatınızın iletişim dinamiği hızlanmaya, birlikte olduğunuz kişi ile daha fazla iletişim içinde olmaya başlıyorsunuz. Eğer hayatınızda kimse yok ise belki de bu dönem birçok kişiyi tanımak isteyeceksiniz. Ama kararsız kalmamaya da dikkat edin. Tutulmaya Pluton’un sert kontağı olacağından; krediler, banka işleri, ödemeler, vergiler gibi konularda önemli bir krizi çözmeniz gerekebilir. Üzerinizde finansal bir baskı hissedebilirsiniz. Ama en iyi senaryo ile bir borcunuz var ise bunu yapılandırabilirsiniz. Ama para ile ilgili kontakta olacağınız kişilerle aranızda büyük gerginlikler çıkarmamakta da fayda var.

28 Ekim‘de ise 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Bu dönem içsel, ruhsal olarak kendinizi iyi hissetmeyebilir, korkular, endişeler, kaygılarla mücadele etmeniz gerekebilir. Bu tutulma biraz gergin olacak. Özellikle sağlık, ruhsal sağlık, birlikte çalıştığınız kişiler, günlük koşturma, ev hayvanları ile ilgili konularda abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. İçsel ya da bastırmaya çalıştığınız bir öfkeniz olabilir. Belki spor yaparak bu enerjiyi sağaltabilirsiniz. Dikkatsizlik yüzünden oluşabilecek kazalara karşı da dikkatli olun. Ya da bu dönem terapiye gitmek, ruhsal açıdan iyi gelecek konulara yönelmek size çok iyi gelebilir. Ticari ya da finansal açıdan risk almak için hiç uygun bir dönem değil.

Yengeç ve Yükselen Yengeç 2023 Astroloji Yorumu

Dinçer Güner 2023 Astroloji Yorumları

20 Nisan‘da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir güneş tutulması meydana gelecek. İş ve kariyeriniz ile ilgili harika gelişmeler söz konusu olacaktır ama önce şunu anlatmam gerek. 29 derece bir arada kalma ve sıkışma derecesidir. Bu yüzden de kariyeriniz ile ilgili konularda arada kalma, seçim yapamama, sıkışma gibi bir durumun içinde kalabilirsiniz. Bu tutulma yeni başlangıçlar için artık eskiye bir nokta koymak gerektiğine işaret etmekte. Belki de yeni bir iş fırsatı elde edeceksiniz ama eski iş yerinizden de ayrılmak işinize gelmeyecek. Ama işin içinde Jüpiter olduğundan dolayı kariyeriniz ile ilgili acayip keyifli etkiler devrede olacak. İş anlamında büyüme, terfi, yeni bir iş, kendi işinizi süper fırsatlarla kurma, ünlü olma, yaptıklarınızın takdir görmesi gibi etkiler var. Hatta belki bazılarınız yurt dışı bağlantılı işlerde önemli görevler alabilirsiniz. Bu tutulmanın bir diğer olası etkisi ile evlilik!

5 Mayıs‘ta ise 14 derece Akrep burcunda ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulmaya retro Merkür’ün sert bir kontağı olurken, Yengeç burcundaki Mars’ın da güzel bir desteği olacak. Özel hayatınız, çocuklar, borsa, yatırım konularında önemli krizleri yönetmeniz gerekebilir bu tutulma zamanında. Ama diğer yandan bekarsanız bu dönemde eski aşklar yeniden gündeme gelebilir. Ya da eskiden aldığınız size keyif veren bir eğitime de geri dönebilirsiniz. Bu tutulma zamanında uzun süredir görüşmediğiniz dostlarınızla, arkadaşlarınızla da bir araya gelebilirsiniz. Yalnız yatırım gibi niyetleriniz var ise dikkatli adım atmalısınız ve işin uzmanından destek almanızda fayda var. Mars’ın tutulmaya güzel desteği ile de yaratıcılık gerektiren işlerde başarı şansına işaret ederken, çocuk sahibi olmak için de güzel adımlar atabilirsiniz. Bu dönem aklınızdaki yaratıcı işleri hayata geçirmek için ihtiyacınız olan motivasyonu kendinizde bulabileceksiniz.

14 Ekim‘de 21 derece Terazi burcunda Merküryen güneş tutulması meydana gelecek. Tutulmaya Pluton’un sert bir kontağı olacak Oğlak burcundan. Ev, aile, gayrimenkul ile ilgili konularda para harcamanız gerebilir. Ev fiyatları, araba fiyatları, toprak, arsa fiyatları ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Taşınmak, yer değiştirmek gibi planlarınız var ise bunları organize edebilirsiniz. Yalnız aile içinde iletişim çatışmalarına olabildiğinCe yer vermemeye bakın. Belki de evinizde bakım, onarım, tadilat gibi işlere de girişebilir, evinize güvenlik, dijital, elektronik bir şeyler alabilirsiniz. Pluton’un sert kontağından dolayı da ilişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar, iş birlikleri gibi konularda atmosfer biraz gergin seyredebilir. Bu konularda iletişim diline dikkat etmek gerek. Bu dönem partneriniz veya ortağınız huzursuz, inatçı ve uyumsuz olabilir. Eğer dikkat edilmez ise bu alanlar zarar görebilir. Takıntılı, dediğim dedik davranmamakta, güç oyunlarına girilmemesinde fayda var.

28 Ekim‘de ise 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, dostlarınızla ilişkilerde önemli krizleri yönetmeniz gerekebilir. Bu krizler dürüstlükle ilgili olabileceği gibi maddi konularla ilgili de olabilir. Bu dönem borsa gibi spekülatif yatırım araçlarında dikkatli adımlar atın, acele ve dürtüsel adımlar atmayın. Bu süreçte sosyal ilişkiler ve özle hayatınız arasında büyük bir stresi yönetmeniz gerekebilir. Ciddi kavgalardan ve tartışmaları ortamlardan uzak durun. Farkında olmadan fanatik davranışlar içinde bulabilirsiniz kendinizi. Dostlarınızla ve özel hayatınızdaki kişi ile aynı konulara inanmak ve olaylara aynı pencereden bakmak zorunda değilsiniz, belki bu dönem biraz anlayış ve alttan alma olayların büyümesini engelleyebilir.

Aslan ve Yükselen Aslan 2023 Astroloji Yorumu

Dinçer Güner 2023 Astroloji Yorumları

20 Nisan‘da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir güneş tutulması meydana gelecek. Yurt dışı, yabancılar, eğitim, sınavlar, yayıncılık, medya, pazarlama, reklam, hukuksal konular, ticari konular, inançlar gibi konular üzerinde etkili olacak. Şimdi bu tutulma genel anlamda keyifli etkilere sahip ama bir nokta var ki dikkat edilmesi gereken o da şu: 29 derece bir sınır derecesidir, arada kalmakla ilgilidir. Tutulmanın temsil ettiği konularda arada kalmayı, kafanın karışmasını, zor karar vermeyi temsil eder. Örneğin yurt dışında yaşama fırsatı elde edersiniz ama sizi yaşadığınız ülkeye bağlayan da sebepleriniz vardır. Ya da 2 yayınevi arasında sıkışıp kalabilirsiniz ve hangisini seçeceğinize karar veremeyebilirsiniz. Ya da 2 okul arasında bir seçim yapmanız beklenebilir sizden. Ama elbette işin içinde Jüpiter olduğundan dolayı bu konularda harika fırsat ve şanslar da elde edebileceksiniz. İstediğiniz gibi bir okul, hukuksal başarı, satışta fırsatlar, harika reklam geri dönüşleri, istediğiniz ülke, ticari konularda kazançlar. Yeter ki kararlı olun.

5 Mayıs‘ta ise 14 derece Akrep burcunda ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulmaya retro Merkür’ün sert bir kontağı olurken, Yengeç burcundaki Mars’ın da güzel bir desteği olacak. Ailevi konular ve gayrimenkul ile ilgili konularda birtakım krizleri yönetmeniz gerekebilir. Eve ait uğraşlar, ailevi konular önemli gündem maddeleriniz olabilir. Ev almak, taşınmak, evinizde tamirat, bakım, onarım gibi işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Retro Merkür’ün sert kontağı ile özellikle iş ve kariyeriniz ile ilgili konularda bazı gecikmeler, aksaklıklar gündeme gelebilir. Bilgi- iletişim aksamaları söz konusu olabilir. İş değiştirmek veya iş kurmak açısından çok doğru bir zaman olmayabilir. Mesleki konularda, finansal açıdan dikkatli harcamalar ya da hesaplamalar yapmalısınız. Mars’ın güzel desteği ile de bu dönem gizli destekler alabilirsiniz. Belki de bir çok işi tek başınıza yapmak, yalnız takılmak isteyeceksiniz. Bu dönem psikolojik olarak destek almak, ruhunuzu rahatlatmak için uygun bir dönem olabilir.

14 Ekim‘de 21 derece Terazi burcunda Merküryen güneş tutulması meydana gelecek. Tutulmaya Pluton’un sert bir kontağı olacak Oğlak burcundan. Yeni anlaşmalar, projeler, dijital işler, eğitim, reklam gibi işler gündeme gelebilir. Özellikle sınavlar, eğitim, ticari konular, internetle ilgili ölçerek, tartarak, düşünerek hareket etmelisiniz. İşin içinde Merkür olduğundan, önemli fikirler aklınıza gelebilir. Hesapta olmayan ama size keyif verecek bir seyahat gündeme gelebilir. İnternet ve dijital konularda yeni projeler gündeme gelebilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Pluton’un sert kontağı ile iş ortamınızda iletişim dilinize dikkat etmelisiniz. Takıntılı ve katı iletişim sorunlara neden olabilir. İş yerinizde kullandığınız elektronik aletler aniden arıza verebilir, veriler kaybolabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle ortak bir fikirde buluşmak kolay olmayabilir.

28 Ekim‘de ise 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Mesleki konular ve kariyeriniz etki altında olacak. Yalnız bu dönem ev ve iş arasında sıkışabilir ve stres yapabilirsiniz. Hem iş hem de evde harcamalar artabilir. Hem iş hem de evde abartılı, fanatik tepkiler vermemeye özen gösterin. Bu iki alanda öfkenizi, dürtülerinizi kontrol edin. Bu iki alanda büyük inatçılıklarla karşılaşabilirsiniz. Hatta bir inanç savaşına dönüşebilir. Maddi anlamda yatırım yapmak veya büyük riskler almak için uygun bir süreç olmayabilir. Eviniz için belki de bu dönem daha çok para harcamanız gerekebilir.

Başak ve Yükselen Başak 2023 Astroloji Yorumu

Dinçer Güner 2023 Astroloji Yorumları

20 Nisan‘da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir güneş tutulması meydana gelecek. Krediler, borçlar, vergiler, ortaklaşa gelirler, miras, nafaka, burs, sağlıkla ilgili konular bu tutulmanın etkisi altında olacak. İşin içinde Jüpiter olacağından dolayı bu konularda şanslı etkiler altında olabileceksiniz. İstediğiniz oranda kredi bulabilir, borçlarınızın faizleri silinir ve ana para ödeyebilir, nafakanızı rahatlıkla bağlatabilir, miras konuları artık yavaştan çözülmeye başlayabilir, burs bulabilir, güzel sponsorluk anlaşmaları yapabilirsiniz. Yalnız sağlık olarak yüzünüze ve buradaki organlarınıza dikkat etmelisiniz. Şimdi bu tutulma 29 derecede olmasından ötürü de önem kazanıyor. Çünkü bu derece sınır bir derecedir, bir hikâyeyi bitirmek ve yeni bir hikâyeye başlamak gibi bir etkisi vardır ama eski durumu bitirmek zor gelir ve arada kalma duygusu, sıkışma duygusu ortaya çıkabilir. Maddi anlamda sizi rahatlatacak koşullar meydana gelir ama eski bir koşulu, bir davranış modelini bırakmanız gerekebilir ve arada kalabilirsiniz. Ya da sponsorluk bulursunuz ama bazı şartları yerine getirmeniz gerekebilir. Biraz şarta bağlı iyileştirici gelişmeler gibi düşünebilirsiniz.

5 Mayıs‘ta ise 14 derece Akrep burcunda Ay Tutulması meydana gelecek. Bu tutulmaya retro Merkür’ün sert bir kontağı olurken, Yengeç burcundaki Mars’ın da güzel bir desteği olacak. Komşular, kardeşler, eğitim, dijital işler, satış-pazarlama konusunda önemli krizleri yönetmeniz gerekebilir. Aklınızda bir sürü yeni fikir ve proje gündeme gelebilir. Dijital alanda işler yapmak isteyebilirsiniz. Yalnız retro Merkür’ün bu tutulmaya sert kontağından dolayı; iletişim karmaşaları, kurye sorunları, kullandığınız dijital -teknolojik aletlerde sıkıntılar, seyahatlerde stresler söz konusu olabilir. Bu dönem yeni bir eğitime başlamak yerine eskiden yarım bıraktığınız bir eğitimi tamamlamak için idealdir. İmza işleri içinde uygun olmayabilir. Mars’ın olumlu kontağı ile de dostlarınızdan, arkadaşlarınızdan, sosyal çevrenizden sizi harekete geçirecek, motive edecek destekler alabilirsiniz. Bazı dostlarınızla ortak projeler üretebilirsiniz.

14 Ekim‘de 21 derece Terazi burcunda Merküryen güneş tutulması meydana gelecek. Tutulmaya Pluton’un sert bir kontağı olacak Oğlak burcundan. Maddi konular ve değer duygusu ana gündem maddeleriniz olacak. İşin içinde Merkür olduğundan dolayı maddi konularda araştırmalar yapabilir, anlaşmalar ve sözleşmeler gündeme gelebilir, maddi konular için seyahatler yapabilirsiniz. Bu dönem ihtiyacınız olan elektronik- dijital aletleri alabilirsiniz. Ya da dijital konulara yatırımlar yapabilirsiniz. Pluton’un sert kontağı olduğundan finansal konularda risk almak, kumar oynamak, yatırım yapmak için uygun bir dönem olmayabilir ya da en azından bu konularda takıntılı ve kimseye güvenmeyen bir halde olmamalısınız. Özel hayatınızda bu dönem biraz baskıcı olabilirsiniz.

28 Ekim‘de ise 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Yurt dışı, eğitim, yolculuklar, hukuksal konular, sınavlar, ticari konular ana gündem maddeleriniz olabilir. Yalnız bu konularda Mars ile Jüpiter karşı karşıya olduğundan; tahammülsüz, kavgacı, fanatik yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Bu dönem etrafınızdaki insanlarla aynı fikirde olmamaktan dolayı gerginlikler oluşabilir. Seyahatlerde, eğitimlerde, sınavlarda stresli durumlar meydana gelebilir. Trafikte dikkatli olun ve hız yapmayın. Zihninizi organize etmek bu dönem pek olay olmayabilir ve hatta zihinsel yorgunluğunuz çok artabilir.

{98976}

Terazi ve Yükselen Terazi 2023 Astroloji Yorumu

Dinçer Güner 2023 Astroloji Yorumları

20 Nisan‘da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir güneş tutulması meydana gelecek. Bu güneş tutulması oldukça şanslı etkilere sahip. Özellikle evlilik, ilişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar ve danışmanlık işleri konusunda. Eğer ki danışmanlık verdiğiniz bir iş yapıyorsanız müşterileriniz hızla artmaya başlayabilir. Size harika faydalar sağlayacak yeni ortaklıkların adımlarını atabilirsiniz. Ya da evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz veya evleneceğiniz kişi ile tanışabilirsiniz. Ya da ortaklığınızda veya evliliğinizde şanslı bir döneme girebilirsiniz. Partnerinizle birlikte para kazanabileceğiniz ortak işlere girişebilirsiniz. Şimdi buraya kadar her şey şahane değil mi? Bu tutulmada dikkat edilmesi gereken nokta tutulmanın derecesi. 29. derecede bir tutulma gerçekleşecek! 29. derece sınır bir derecedir ve arada kalmayı, bir şeyi sona erdirip bir sonraki faza geçmek için gereken çabayı anlatır. Bu yüzden bu saydığım konularda 2 arada bir derede kalabilirsiniz. Ya da bir şeyleri bitirerek ancak bu saydıklarıma ulaşabilirsiniz. Bu tutulmada ne kadar net olursanız o kadar kazançlı çıkarsınız.

5 Mayıs’ta ise 14 derece Akrep burcunda ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulmaya retro Merkür’ün sert bir kontağı olurken, Yengeç burcundaki Mars’ın da güzel bir desteği olacak. Maddi konularda önemli bir krizi yönetmeniz gerekebilir. Kendinize daha fazla değer vermeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Bu tutulmada dikkat etmeniz gereken ana konular retro Merkür’ün etkisi ile borçlar, krediler, faizler vergiler, ortak kazançlar gibi konularda hesap hatalarına dikkat etmelisiniz. Bankacılık işlerinde hatalar ortaya çıkabilir, özellikle şifre vb güvenlikle ilgili konularda daha hassas olmalısınız. Belki de gözden kaçırdığınız bir fatura ya da bir vergi ödemesi de karşınıza çıkabilir. Diğer yandan Mars’ın güzel desteği ile de kariyer konusunda güvenilir ve hızlı gelişmeler kaydedebilirsiniz. Terfi alabilir, iş kurabilir, iş arıyorsanız belki de iş bulabilirsiniz. Her şekilde daha çok para kazanmanıza yardımcı olacak gelişmeler söz konusu olabilir.

14 Ekim‘de 21 derece Terazi burcunda Merküryen güneş tutulması meydana gelecek. Tutulmaya Pluton’un sert bir kontağı olacak Oğlak burcundan. Burcunuzdaki bu tutulma ile daha çok okuyacak, öğrenecek, bilgi sahibi olacaksınızdır. Çok önemli anlaşmalar, sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Dijital işler, teknoloji ile ilgili işler, projeler gündeme gelebilir. Hayatınızı belki de değiştirecek bir eğitime başlayabilir ya da bir seyahate çıkabilirsiniz. Satış, pazarlama, reklam gibi işlere odaklanabilirsiniz. Ticari ilişkiler geliştirebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken konu şu olacaktır işin içinde Pluton’da olduğundan dolayı takıntılı düşüncelere teslim olmamalısınız. Aile içinde iletişim krizleri meydana gelebilir, ev içinde iletişim aletlerinde, elektronik aletlerde, elektrik aksamında sorunlar çıkabilir. Ailenize küsmeyin, sonrada üzüleceğiniz sert bir iletişim dilini kullanmamaya özen gösterin. Aile ile ilgili bazı sırlar veya saklanan durumlar ortaya çıkabilir.

28 Ekim‘de ise 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Gündem elbette finansal konular olacaktır. Yalnız burada kazançlar ve kayıplar bir arada. Maddi konularda aşırı harcamalar, fanatik tepkiler, olayların gereksiz yere büyütülmesi ve abartılması söz konusu olabilir. Maddi konularda inandığınız şekilde inatçı davranmanız sizi zora sokabilir, gereksiz riskler almaya çok yatkın olabilirsiniz. Bence çok dikkat etmelisiniz. Finansal konularda risk almak ya da blöf yapmak için uygun bir dönem değil. Ticari ya da yasal konularda dikkatli adımlar atmalısınız. Gereksiz borçların altına girmemeli, vergi ile ilgili konularda dikkatli adımlar atmalısınız. Yatırımlar konusunda da abartılı davranmak zarar verebilir. Belli ki bu tutulma size çokça para harcatabilir, dikkatli olmazsanız kaybettirebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep 2023 Astroloji Yorumu

Dinçer Güner 2023 Astroloji Yorumları

20 Nisan’da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir güneş tutulması meydana gelecek. İş ortamı, günlük işler, ev hayvanları, sağlık konusu odak noktanız olabilir. Sağlığınız bu dönem doğal bir koruma kalkanı altında olacak. Her şekilde şifalanacaksınız, fiziksel veya ruhsal. İş temponunuz da artıyor! Sürpriz iş fırsatları ve projelerine hazır olun! Özellikle yurt dışı bağlantılı işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Eğer kendi işinizi yapıyor iseniz, işinizi büyütebilir, şube açabilir, çalışan sayınızı arttırmanız gerekebilir. Bu dönem hem işte hem de evde size fayda sağlayacak ve çok memnun kalacağınız çalışanlar işe alabilirsiniz. Kuş ya da papağan alabilirsiniz evinize. Yalnız tutulma 29. Derecede olduğundan dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta var. 29 derece arada kalma, sıkışma, sınırda kalma derecesidir. Bu yüzden bu dönem iş konularında arada kalma, kararsızlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatın karşınıza çıkaracak olan fırsatları karşısında da 2 arada bir derede kalabilirsiniz. Bu yüzden olabildiğinde net olun!

5 Mayıs‘ta ise 14 derece Akrep burcunda Ay Tutulması meydana gelecek. Bu tutulmaya retro Merkür’ün sert bir kontağı olurken, Yengeç burcundaki Mars’ın da güzel bir desteği olacak. Öncelikle sağlığınızı ve bedeninizi ilgilendiren konular ön planda olacak. Fiziksel olarak değişime gitmek isteyebilirsiniz. Yaşamınıza, hayatınıza dair önemli bir takım krizleri yönetmeniz gerekebilir. Ay tutulması olduğundan duygusal meseleler, ailevi konular yine gündeminizde olacaktır. Özellikle retro Merkür’ün kontağı ile ilişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar, iş birlikleri, evlilikle ilgili konularda iletişim streslerini, yanlış anlaşılmalara işaret etmekte. Bu dönem bir şeyler imzalamak için uygun bir dönem değil. Merkür retrosunun bitmesini beklemekte fayda var. Mars’ın güzel desteği ile yurt dışı, yabancılar, hukuki konular, medya işleri, eğitimle ilgili konularda işlerinize hız gelecektir. Bu konularda işinize yarayacak önemli aksiyonlar alabilirsiniz.

14 Ekim‘de 21 derece Terazi burcunda Merküryen güne tutulması meydana gelecek. Odak noktanız; ruh sağlığınız, arkanızdan dönen işler, yurt dışı bağlantılı konular olacaktır. İşin içinde Merkür olduğundan dolayı bu dönem bilinçaltı, ruhsal konular, psikoloji gibi konularda bilgi sahibi olabilir, araştırmalar yapabilir, eğitimlere-seminerlere katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra arkanızdan konuşan eden de çok olabilir. Bu dönem neye imza attığınıza çok dikkat edin, hiçbir şeyi çok dikkatli okumadan kabul etmeyin. İletişim konularında ciddi stresler ortaya çıkabilir, kullandığınız elektronik aletlerde sıkıntılar meydana gelebilir. Yurt dışı bağlantılı işlerinizi bu dönem halledebilirsiniz. Kendinizi bu dönem çok fazla sorgulayabilir, kendinizi iyi ifade edemediğiniz durumların ortasında kalabilirsiniz. Zihniniz oldukça yaratıcı da olabilir bu süreçte, bir çok fikir üretebilirsiniz. Ama hırsızlıklarında artabileceğini düşünerek, fikirlerinizi herkesle paylaşmayın.

28 Ekim‘de ise 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Bu dönem enerjinizi doğru kullanmalı, öfkenize yenik düşmemelisiniz. İlişki yönetiminin önem kazanacağı ama bu alanda ciddi krizlerinde gündeme gelebileceği bir tutulma diyebiliriz. İlişkilerde, ortaklıklarda abartılı, fanatik davranışlarda bulunabilir, ufacık bir meseleyi kocaman bir duruma dönüştürebilirsiniz. Finansal açıdan da denetimsiz para harcamayın. Kazalara, çarpmalara, düşmelere dikkat. Spora gidiyorsanız kaslarınızı ve eklemlerinizi çok fazla zorlamayın. İnatçılık, değişime kapalılık sizi zor bir duruma sokabilir.

Yay ve Yükselen Yay 2023 Astroloji Yorumu

Dinçer Güner 2023 Astroloji Yorumları

20 Nisan‘da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir güneş tutulması meydana gelecek. Şimdi bu tutulma derece itibarıyla (29) biraz kritik. Çünkü 29 derece arada kalma ve sıkışma derecesidir. Belki bu tutulma ile 2 aşk arasında kalabilirsiniz. 2 hobi arasında, 2 yatırım fikri arasında, 2 durum arasında kalmaya işaret etmekte. Ama işin içinde Jüpiter olduğundan dolayı finansal anlamda oldukça şanslı, aşk konusunda mutlu zamanlar sizleri bekliyor. Eğer ki çocuk sahibi olmak gibi planlarınız varsa bu tutulma bu konuda mutlu haberler verebilir size. Eğer ki işiniz sahne, yaratıcılık gerektiren bir iş veya sanatla ilgileniyorsanız hem çok yaratıcı hem de bu konularda süper fırsatlar elde edebilirsiniz. Yatırımlarınızın karşılığını harika bir şekilde alabileceksiniz.

5 Mayıs‘ta ise 14 derece Akrep burcunda ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulmaya retro Merkür’ün sert bir kontağı olurken, Yengeç burcundaki Mars’ın da güzel bir desteği olacak. Bu dönem içsel, ruhsal olarak kendinizi iyi hissetmeyebilir, korkular, endişeler, kaygılarla mücadele etmeniz gerekebilir. Hayatı kontrol etmek kolay olmayacağı gibi, elde olmayan sebeplerden ortaya çıkabilecek duygusal-maddi- sağlıkla ilgili bir krizi yönetmeniz gerekebilir. Retro Merkür’ün etkisi ile iş yerinde kullandığınız elektronik cihazlarla ilgili sorunlar meydana gelebilir, birlikte çalıştığınız kişiler veya yardımcılarınızla aranızda iletişim stresleri oluşabilir. Ya da hizmet verdiğiniz müşterilerle yanlış anlaşılmalar olabilir. Bu dönem yeni iş, yeni projeler için uygun bir süreç olmayabilir. Mars’ın güzel desteği ile de krediler, borçlar, vergiler, banka işlemleri gibi noktalarda işler hızlanabilir. Ev kredisi gibi bir ihtiyacınız varsa bu onaylanabilir. Bu dönem size iyi gelebilecek bir tedavi ile karşılaşabilirsiniz ya da ruhsal açıdan iyi gelebilecek tekniklerle.

14 Ekim‘de 21 derece Terazi burcunda Merküryen güneş tutulması meydana gelecek. Tutulmaya Pluton’un sert bir kontağı olacak Oğlak burcundan. Dostluklar, arkadaşlıklar, sosyal ilişkiler, toplumsal konular, grup çalışmaları bu tutulmanın ama konusu olacak. İşin içinde Merkür olduğundan dolayı, sosyal ilişkilerde iletişim konusu ön plana çıkacak. Sözlerinizle, vereceğiniz tavsiyelerinizle ilişkilerde sözü dinlenen, fikri sorulan birine dönüşebilirsiniz. Yine bu dönem yeni insanlarla tanışabilir, hayatınıza dahil edebilirsiniz. Dostlarınızla beraber ortak iş projeleri gündeme gelebilir. Dernekler veya organizasyonlarda iletişimi koordine etmeniz gerekebilir. Bu tutulmaya Pluton’un sert kontağı olmasından dolayı özel hayatınızda bir takım tutum ve davranışları belki değiştirmek gerekebilir. Özel hayatınızda, yatırımlarda, çocuklarla ilişkilerde baskıcı bir tavırda olmamak bu dönem özellikle iyi olacaktır. Bu alanlarda önemli krizleri yönetmeniz gerekebilir. Bu yüzden bu konularda nasıl bir iletişim dili kullandığınız ve alacağınız kararlar önem kazanacaktır.

28 Ekim‘de ise 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Bu dönem içsel, ruhsal olarak kendinizi iyi hissetmeyebilir, korkular, endişeler, kaygılarla mücadele etmeniz gerekebilir. Bu tutulma biraz gergin olacak. Özellikle sağlık, ruhsal sağlık, birlikte çalıştığınız kişiler, günlük koşturma, ev hayvanları ile ilgili konularda abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. İçsel ya da bastırmaya çalıştığınız bir öfkeniz olabilir. Belki spor yaparak bu enerjiyi sağaltabilirsiniz. Dikkatsizlik yüzünden oluşabilecek kazalara karşıda dikkatli olun. Ya da bu dönem terapiye gitmek, ruhsal açıdan iyi gelecek konulara yönelmek size çok iyi gelebilir. Ticari ya da finansal açıdan risk almak için hiç uygun bir dönem değil.

Oğlak ve Yükselen Oğlak 2023 Astroloji Yorumu

Dinçer Güner 2023 Astroloji Yorumları

20 Nisan‘da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir güneş tutulması meydana gelecek. Ev, aile, yuva ile ilgili konularda elinizdeki işleri tamamlama, bitirme sürecinde olabilirsiniz. İşin içinde Jüpiter’de olacağından dolayı bazı fırsat ve şanslarda beraberinde gelecektir. Belki aradığınız evi bulabileceksiniz ve taşınacaksınız. Ya da ev almak gibi bir niyetiniz vardır ama çok pahalı geliyordur ama düşeş bir olasılık çıkabilir karşınıza. Ya da belki bu dönem toprak, arsa gibi alanlara yatırım yapabileceksiniz. Ailenizden harika destekler alırken, bu dönem ev içinde olası sorunları da rahatlıkla çözüme kavuşturabileceksiniz. Ama yine de şu uyarıyı yapmadan da geçemeyeceğim Jüpiter her zaman her şeyi büyütür. Bu yüzden de aile içinde olası ufak bir sorunu kocaman hale de getirmeyin. Bazılarınız aileniz, kökleriniz ile ilgili de derin araştırmalar yapabilirsiniz.

5 Mayıs‘ta ise 14 derece Akrep burcunda ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulmaya retro Merkür’ün sert bir kontağı olurken, Yengeç burcundaki Mars’ın da güzel bir desteği olacak. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, dostlarınızla ilişkilerde önemli krizleri yönetmeniz gerekebilir. Bu krizler dürüstlükle ilgili olabileceği gibi maddi konularla ilgili de olabilir. Bu dönem dostlarınızla aranızda çok önemli sırların alınıp-verilebileceği zamanlardır. Retro Merkür’ün sert kontağından dolayı hem özle hayatınızda hem de sosyal çevrenizde iletişim kazalarına karşı dikkatli olmalısınız. Yanlış anlaşılmalar, bilginin doğru koordine edilmemesi, yanlış insanlara yanlış mesajların gitmesi karışıklıklara yol açabilir. Hem özel hem de dostluklarla ilişkilerde önemli kararlar almak için uygun bir zaman olmayabilir, sonradan pişman olabilirsiniz. Mars’ın güzel desteği ile iş birlikleri, anlaşmalar, ilişkiler konusunda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Bu konularda destekler alabilirsiniz. Bazılarınız arkadaşlarınızla ortak işler, projeler içine girmek isteyebilirsiniz. Bazılarınız ise yakın çevrenizden kişilerle romantik yakınlaşmalar yaşayabilir.

14 Ekim‘de 21 derece Terazi burcunda Merküryen güneş tutulması meydana gelecek. Tutulmaya Pluton’un sert bir kontağı olacak oğlak burcundan. İş ve kariyeriniz ile ilgili konularda dengeli, adaletli davranmaya çalışacağınız bir yeni ay olacak. Yeni iş birlikler, ortaklaşa bir şekilde yapılması gereken iş ve projelerle ilgilenmeniz gerekebilir. Yeni iş olasılıkları gündeme gelebilir. İşin içinde Merkür olduğundan dolayı; mesleki anlamda yeni bir sürü bilgi öğrenebilir, önemli anlaşmalar ve sözleşmeler gündeme gelebilir, ortak iş projeleri ile ilgilenmeniz gerekebilir. Belki mesleki bir seyahate çıkmanız gerekebilir ya da bir eğitime katılabilirsiniz. Pluton’un sert kontağından dolayı; güç elde etmek isteyeceksiniz. Bu güç fiziksel de olabilir, psikolojik de. Ama özellikle bu gücü mesleki açıdan elde etmek isteyeceksiniz. Ama siz yine de takıntılı ve dediğim dedik şeklinde bir iletişimde olmayın. Bu dönem çok derin araştırmalar yapabilir, kimsenin bulamadığı bilgilere ulaşabilirsiniz.

28 Ekim‘de ise 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Özel hayatınızda ciddi ve büyük krizlerle uğraşmanız gerekebilir. İlişkilerde kıskançlık krizleri yüzünden zor zamanlar geçirebilirsiniz. Bu dönem özel hayatınıza dahil ettiğiniz kişilere çok dikkat etmelisiniz. Çapkınlık yaparken başınıza iş açmayın. Yatırım ve maddi konularda ya hep ya hiç şeklinde davranmak, takıntılı davranışlarda bulunmak size zarar verebilir. Kumardan uzak durun. Hem özel hem de sosyal hayatınızda beklenmedik öfke patlamaları, uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Belki de bunların sebebi parasal konular bile olabilir.

{100544}

Kova ve Yükselen Kova 2023 Astroloji Yorumu

Dinçer Güner 2023 Astroloji Yorumları

20 Nisan‘da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir güneş tutulması meydana gelecek. Bu dönem odak noktanız yakın çevreniz, iletişim, seyahatler, fikirler, akrabalar, eğitimler, satış, pazarlama, reklam çalışmaları gibi konular olacaktır. Bu konularda zaman zaman abartılı fikirleriniz ve hatta abartılı istekleriniz olabilir. Ama en iyi hali ile bu dönem yepyeni bir sürü bilgiye ulaşabilirsiniz. Özellikle yurt dışı ve ticari konularda güzel fırsatlar ve şanslar elde edebilirsiniz. Oldukça keyifli seyahatlerde gündeme gelebilir. Bu dönem fikirlerinizi paraya dönüştürebilirsiniz. Yine yayıncılık, medya, reklam gibi alanlarda da fırsatlar elde edebilirsiniz. Sadece tutulma 29 derece olacağından dolayı ki bu derece arada kalma, sıkışma ile ilgilidir. Belki eğitim belki projeler, fikirlerle ilgili ikilemlerde kalabilirsiniz. Ama kalmayın bu tutulmada ne kadar net olursanız o kadar kazançlı olursunuz.

5 Mayıs‘ta ise 14 derece Akrep burcunda ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulmaya retro Merkür’ün sert bir kontağı olurken, Yengeç burcundaki Mars’ın da güzel bir desteği olacak. Kariyer ve yaşam hedefleriniz konusunda bir takım krizleri yönetmeniz gerekebilir. İş kurmak isteyebilir, iş bulabilir, önemli projelerde söz sahibi olabilirsiniz. Bu dönem tüm yaptıklarınızla çok daha görünür olacaksınız. Yalnız retro Merkür’ün sert kontağı ile hem aile hem de kariyer konusunda kafanız karışabilir, karar vermekte zorlanabilirsiniz. Hatta karar vermemek en iyi seçenek olabilir. Aile içi iletişimde yanlış anlaşılmalar, maddi konular yüzünden iletişim krizleri gündeme gelebilir. Evin içinde zaman zaman elektronik aletlerde, dijital sistemlerde sorunlar oluşabilir. Mars’ın güzel desteği ile spora başlama, zayıflama gibi konularda harekete geçebilirsiniz. Bu dönem uğraştığınız işler büyük bir hızla ilerleyecektir. İhtiyacınız olan yardımcı veya asistanla da karşılaşabilirsiniz.

14 Ekim‘de 21 derece Terazi burcunda Merküryen güneş tutulması meydana gelecek. Tutulmaya Pluton’un sert bir kontağı olacak oğlak burcundan. Bu dönem odak noktanız, yurt dışı, eğitimler, sınavlar, yabancılar, hayatı sorgulama, hukuksal konular olabilir. İşin içinde Merkür olduğundan dolayı yeni eğitimlere katılabilir, seyahatler organize edebilir, ticari anlaşmalar yapabilir, hayatı çokça sorgulayabilir, önemli seminerlere katılabilir, hayata geliş amacınıza takılabilir, rüyalarınıza odaklanabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili beklediğiniz haberler var ise olumlu şekilde size gelecektir. Pluton’un sert kontağı ile; zihinsel anlamda sizi iyi gelecek olan konulara odaklanmalı, dedikodulara kulak asmamalısınız. Belki bu dönem terapiye gitmek, biraz kendi iç dünyanızı sorgulamak, ufak yüzleşmeler yaşamak iyi gelebilir. Kontrolünüz dışında olan bazı iletişim krizlerini çözmenizde gerekebilir.

28 Ekim‘de ise 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulma ailede önemli bir krizi tetikleyebilir. Ev içi kazalara dikkat etmekte fayda var. Hem ev hem de mesleki konularda sabır sınavından geçebilirsiniz. Sürpriz ve beklenmedik tartışmaların ortasında bulabilirsiniz kendinizi. Hatta hem aile hem de mesleki konularda incir çekirdeğini doldurmayacak bir mesele kocaman bir yangına dönüşebilir. Belki de bu alanlarda bir takım tutum ve davranışlarınızı değiştirmeniz beklenebilir sizden. Ani evden ayrılmalar, ani istifalar söz konusu olabilir

Balık ve Yükselen Balık 2023 Astroloji Yorumu

Dinçer Güner 2023 Astroloji Yorumları

20 Nisan‘da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir güneş tutulması meydana gelecek. Maddi fırsatlar, şanslar elbette sizinle olacak. Bu dönem daha iyi maaşlı bir iş, iş yerinde yükseliş ve beraberinde gelen para artışı, sürpriz bir zam haberi, kendi işinizi yapıyorsanız güzel kazançlı kontaklar, müşteriler, projeler gündemde olacak. Her koşulda maddi anlamda harika fırsatlara hazır olun. Fakat bu tutulma 29 derecede olmasından ötürü de önem kazanıyor. Çünkü bu derece sınır bir derecedir, bir hikayeyi bitirmek ve yeni bir hikayeye başlamak gibi bir etkisi vardır ama eski durumu bitirmek zor gelir ve arada kalma duygusu, sıkışma duygusu ortaya çıkabilir. Maddi anlamda sizi rahatlatacak koşullar meydana gelir ama eski bir koşulu, bir davranış modelini bırakmanız gerekebilir ve arada kalabilirsiniz. Bence bu tutulma zamanında ne kadar net olursanız o kadar kazanırsınız.

5 Mayıs‘ta ise 14 derece Akrep burcunda ay yutulması meydana gelecek. Bu tutulmaya retro Merkür’ün sert bir kontağı olurken, Yengeç burcundaki Mars’ın da güzel bir desteği olacak. Yurt dışı, eğitim, yolculuklar, hukuksal konular, sınavlar, ticari konularda önemli bir krizi yönetmemiz gerekebilir. Bu kriz finansal ya da bir şeyin doğru olup olmaması ile ilgili olabilir. Kişisel gelişimle ilgili bir yolculuğa çıkabilirsiniz. İşin içinde retro Merkür olduğundan dolayı bu dönem gireceğiniz sınavlarda dikkatli olun, yapacağınız tüm sözleşmeleri birkaç defa okuyun, tüm verilerinizi yedekleyin, bir yerlere bir şeyler gönderirken her şeyi kontrol edin, seyahatteyken bavulunuza, değerli eşyalarınıza dikkat edin. Mars’ın güzel desteği ile de aşk ve özel hayatınızla ilgili konulara da hız geliyor. Belki sizden uzakta birileri ile flört etmeye başlayabilirsiniz. Ya da bu dönem kendinizi güvence altına almak için yatırımlara yönelmeye başlayabilirsiniz. Yabancılarla yapabileceğiniz iş, projeler gündeme gelebilir.

14 Ekim‘de 21 derece Terazi burcunda Merküryen güneş tutulması meydana gelecek. Tutulmaya Pluton’un sert bir kontağı olacak Oğlak burcundan. Maddi konularda, kredi ihtiyaçlarınızda, borçlanma konusunda ve yatırımla ilgili konularda önemli gündemleriniz olabilir. İşin içinde Merkür olduğundan dolayı bu konularda araştırmalar yapmak, bilgi sahibi olmak, sözleşmeler yapmak, seyahatlere çıkmak gerekebilir. Akıllıca davranmanız gereken bir dönemdesiniz maddi konularda. Ama özellikle kararsız kalmak sizi zora sokabilir. Tutulmaya Pluton’un sert kontağından dolayı; belki bir düşünce yapısını değiştirmek, dönüştürmek gerekiyor olabilir. Örneğin maddi olarak kaybetmekten korkan birisinizdir ve bununla ilgili destek alırsınız ve bu düşünce kalıbını yıkarsınız. Ya da bu dönem ne yazık ki arkanızdan iş çeviren birileri olabilir ya da sizin kazancınıza müdahale etmek isteyen birileri de olabilir. Sağlık konusunda harcamalarınız artabilir. En iyisi hiçbir şeyi zihinsel anlamda takıntı yapmamak ve kendi kendinize baskı uygulamamak.

28 Ekim‘de ise 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Yakın çevre, komşular, kuzenler, fikirler, dijital işler, yayıncılık, pazarlama gibi konular gündeminizde olabilir. Sakin kalmanın zor olacağı, yakın çevrenize uyumlanmakta zorlanabileceğiniz, isyanlar tavırlar içinde olabileceğiniz bir yeni ay. Özellikle internet, elektronik aletler, dijital işlerde beklenmedik ve sinir bozucu aksilikler gündeme gelebilir. Yine bu dönem trafikte dikkatli olun, konsantre olmak pek kolay olmayabilir bu dönem.

{100260}

Holistik Astrolog Duydu Demir’in 2023 yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Astrolog Nigar Bostan’ın 2023 yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları