preloader

En Güzel Wolf Cut Modelleri

11.03.2024
En Güzel Wolf Cut Modelleri
OGGUSTO CLUB’A ücretsiz üye olarak yazıyı sesli dinleyebilirsiniz.

Yazı Boyutu:

Saçlarınıza yeni bir hava katmak için Wolf Cut kesimini keşfedin!

“Mullet” ve “Shag” saç kesimlerinin karışımı, adını kurt yelesine benzemesinden alan ve son zamanlarda trend haline gelen “Wolf Cut” kesimi, bol katmanlı ve çeşitli modellere sahip. Wolf Cut kesiminin katları, belirgin bir şekilde yüzü kademeli olarak çerçevelemesiyle kendini gösteriyor. Wolf Cut, saçlara hacim ve dokuluk kazandırırken günün her anında doğal ve havalı bir görünüm elde etmek isteyenler için mükemmel bir tercih; anında görünüme özgün bir kişilik katan, her saç tipinde güzel gözükebilen ve kakül veya perçemlerle tamamlanan bir model. Yüz ve saç tipinize en uygun olan “Wolf Cut” kesiminizi bulmak için yazıyı okumaya devam edin!

Kısa Saçlar için Wolf Cut

En Güzel Wolf Cut Modelleri

Kısa saçlara yapılacak Wolf Cut kesim ile saçlarınızın pratik bir şekilde bakımını kolaylaştırırken dinamik ve hacimli bir görünüme de sahip olabilirsiniz. Kısa saçlar için Pixie ve Wolf Cut karışımıyla daha cesur; klasik bob kesimiyle Wolf Cut tarzını birleştiren bir kesimle ise modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

En trend kısa saç modellerini incelemek için tıklayın.

Instagram: @ivangomez

Dalgalı ve Kıvırcık Saçlar için Wolf Cut

Dalgalı ve kıvırcık saçlar, Wolf Cut ile görünümünüze renk katmak ve saç dokunuzu vurgulamak için en ideal saç tiplerinden çünkü Wolf Cut kesimi bu doğal dalgaları en güzel haliyle vurguluyor. Ayrıca dalgalı ve kıvırcık saçların hacmini artırarak daha havalı bir görünüme sahip olmayı sağlıyor.

En güzel kıvırcık saç modellerini incelemek için tıklayın.

Instagram: @jhair_stylist

En Güzel Wolf Cut Modelleri

Yumuşak Wolf Cut

En Güzel Wolf Cut Modelleri

Sert uçlardan kaçınmak isteyenlere, katların daha yumuşak ve ince kesildiği ve daha doğal bir görünümün sağladığı yumuşak Wolf Cut kesimi önerilebilir. Özellikle ince telli saçlar için ideal. Saçın uçlarına doğru katlar daha hafifliyor ve bu sayede saç daha hafif ve doğal bir görünüm kazanıyor.

Instagram: @norimasasawa

Yoğun Katlı Wolf Cut

Uzun saçlarda katların daha belirgin hale getiriliği ve saçın hacmi artırılarak daha dramatik bir görünümün elde edilebileceği yoğun katlı Wolf Cut, stilinizi yeniden yaratacaktır.

En trend uzun saç modellerini incelemek için tıklayın.

Instagram: @akihiroueno

En Güzel Wolf Cut Modelleri

Perçemli Wolf Cut

En Güzel Wolf Cut Modelleri

Perçemin genellikle rahat ve dağınık bir şekilde kesildiği bu kesim modelinin birçok varyasyonu bulunuyor; alnın ortasından ayrılan ikili perçem veya daha karmaşık ve katlı bir görünüm için dağınık perçem de yüz şeklinize göre tercih edilebilir.

Yüz şeklinize uygun en güzel perçem modellerini keşfetmek için tıklayın.

Instagram: @billieeilish

Klasik Wolf Cut

Klasik Wolf Cut kesiminde yumuşak dalgalar ve ince ama zarif perçemler bulunur. Genellikle orta uzunluktaki saçlar için olan bu tarzda, katlar daha belirgin ve saçların belirli kısımları daha uzun bırakılabilir.

Instagram: @daniellemercan

En Güzel Wolf Cut Modelleri

Wolf Cut Kesiminin Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

En Güzel Wolf Cut Modelleri

Wolf Cut, bakımı ve kullanımı son derece kolay olan kesimlerden olsa da; kesimi korumak, modelin devamlılığını sağlamak ve görünümü belirginleştirmek için saç bakımına özen göstermek, düzenli bir şekilde saç uçlarını aldırmak ve saç yıkandıktan sonra saçı şekillendirmek için bazı ürünlerin kullanılması daha bakımlı saçlara ulaşmanızı sağlayacaktır.

  • Durulanmayan saç bakım kremi: İstenmeyen kabarıklığı ortadan kaldırmak ve saçınızı ısıdan korumak için nemli saçlarınıza kullanabileceğiniz durulanmayan bakım kremleri oldukça işinize yarayacaktır.
  • Deniz tuzu spreyi: Özellikle ince telli ve hacimsiz saçlarda kullanım sonrasında saç katlarının daha belirgin olmasını sağlayacaktır.
  • Saç spreyi: Saç dokusunun bozulmaması için şekillendirme sonrası sıkılacak bir sprey, saçı tutacak ve saça düzenli bir yapı katacaktır.
  • Düzenli tarama: Her saç kesiminde olduğu gibi, saçları düzenli bir şekilde kaliteli bir tarakla taramak modeli uzun süre kullanabilmenizi sağlayacaktır.
  • Saç uçlarını düzenli aldırma: Saçın uzunluğuna göre süresi değişmekle beraber, Wolf Cut kesimi kakül, perçem ve katlarıyla düzenli saç kesimi istiyor.
  • Saç köpüğü: Dalgalı ve kıvırcık saçların kurtarıcısı saç köpüğü, Wolf Cut kesimine sahip olanların saç kıvrımlarını güzelleştirmek ve korumak için olmazsa olmaz.

Gisou

Saç Bakım Kremi

K18

Saç Maskesi

Davines

Saç Spreyi

Bumble and bumble

Deniz Tuzu Spreyi

Aveda

Fön Spreyi

Bumble and bumble

Köpük Sprey

Kapak fotoğrafları: @debbyryan , @cathywolf

Sıla Naz Pala
Sıla Naz Pala Tüm Yazıları