preloader

Hacim Veren En İyi Kuru Şampuanlar

10.02.2021
Hacim Veren En İyi Kuru Şampuanlar

Yazı Boyutu:

Saçlarınıza anında temiz bir görünüm, ferahlık ve hacim veren kuru şampuanlar nasıl kullanılır? En iyi kuru şampuanlar hangileri? Tüm cevaplar rehberimizde.

Kuru şampuan, en zor anların kurtarıcı! Sadece yağlanan saçlara çözüm değil, gün içerisinde hacmini kaybeden saçlar için vazgeçilmez bir ürün. Özellikle yaz aylarında daha yıkanalı bir gün bile olmadan saçınız yağlanabiliyor ya da nemden dolayı hacmini kaybedebiliyor. Bu istenmeyen durumları engellemek için çantanızda mutlaka bir kuru şampuan bulundurmalısınız. Sprey, toz veya pudra formunda olan ürünler, fazla yağı emerek saçınızı tazeleyip canlı ve hacimli bir görünüm sunuyor. Ayrıca gün içerisinde saçınız hep mis gibi kokuyor.

Hacim Veren En İyi Kuru Şampuanlar

Kuru şampuan nasıl kullanılır?

  1. Kuru şampuan şişesini iyice çalkalayın.
  2. Yaklaşık 30 cm uzaklıktan ürünü saç diplerinize sıkın. Etkili bir uygulama için saçlarınızı tutam tutam ayırarak ürünü uygulayın.
  3. Saç diplerinize parmaklarınızla masaj yaparak ürünü iyice yedirin ve şampuanı her tarafa eşit miktarda yaydığınızdan emin olun.
  4. Düz saçlara sahipseniz, saçınızı tarayarak pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsiniz.
  5. Kıvırcık saçlara sahipseniz, ellerinizle buklelerinizi yukarı doğru hareketlerle şekillendirebilirsiniz.

En iyi kuru şampuanlar

Urban Care Tropical Paradise Jungle Kuru Şampuan

Urban Care kuru şampuan; hacim veren özel formülü ile yağlanmış, sönük saçlarınızdaki fazla yağın giderilmesine yardımcı oluyor. Tropik meyve ve çiçek kokusu ile saçlarınızın harika kokmasını sağlıyor ve son olarak keratin bakımı ile saçlarınızı UV ışınlarından koruyor.

{773681}

Aveda, Shampure™ Dry Shampoo

Gazsız bir kuru şampuan olan Shampure™ Dry Shampoo, fazla yağı absorbe eden doğal içerikli pudra ile saçları yeniden canlandırıyor. Organik sertifikalı lavanta, turunç ve ylang ylang içeren 25 saf çiçek ve bitkisel özlü aroma ile duyuları yatıştırıyor.

Schwarzkopf, got2b Fresh it Up Extra Fresh Kuru Şampuan

Fresh it Up Extra Fresh Kuru Şampuan ile anında tazeliğini geri kazanan saçlara sahip olabilirsiniz. Ürün, yıkamalar arasında saçınızı hep taze tutuyor, ferahlık hissi veriyor ve limon aromalı kokusu ile gün boyu saçınıza harika bir koku veriyor.

IGK Jet Lag Dry Shampoo

Ürünün içeriğindeki ince toprak volkanik kül, hafif kir ve sebumu nötralize ediyor, saç derinize ve saçınıza, kurutmadan ya da kırılgan hale getirmeden canlılık kazandırıyor. Kuru şampuanı gün içerisinde ve normal yıkamalarınızın arasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hacim Veren En İyi Kuru Şampuanlar

Bumble & Bumble Brownish Hair Powder

Özellikle kahverengi saçlar için uygun olan ürün, saçınızdaki açık ya da koyu kahverengi boyanın rengini canlı tutup yeniliyor. Toz formundaki ürünün içerisindeki bitkilerden elde edilen Alüminyum Tuz Nişastası, emici madde olarak görev yaparak fazla yağı kontrol ediyor. Magnesium Karbonat ise saça dolgunluk katarak hacim veriyor.

{773530}

Batiste Kuru Şampuan Original

Tüm Batiste kuru şampuanlarının temeli nişasta bazlı, su gerektirmeyen inovatif bir formüle dayanıyor. İhtiyaç duyduğunuz şekilde saçınızdaki yağı ve yağlanmış kökleri hedef alarak saç diplerinden temizlemeye yardımcı oluyor.

John Frieda Luxurious Volume

İnce telli, sönük ve cansız saçların kurtarıcısı olan John Frieda Luxurious Volume Kuru Şampuan, saç derinizde ferah bir his vererek saçınızın canlanmasını sağlıyor. Taze ve hacimli bir görünüş için saç derisindeki yağlanmayı kontrol altına alıyor.

Toni&Guy Yüksek Hacimli Kuru Şampuan

Gün içerisinde çevresel faktörlerden dolayı sönen saçlarınıza hacim vermek istiyorsanız çözüm; Toni&Guy Yüksek Hacimli Kuru Şampuan. 1 dakika içerisinde hacimli saçlara kavuşmak için ürünü çantanızdan ayırmayın.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları