• Arama

Pantone, 2017’nin Rengini Açıkladı: Greenery

Global renk otoritesi Pantone Color Institute, 2017’nin rengini “Greenery” olarak belirledi. Sıradan bir yeşilden öte sarı ve yeşilin tonlarından oluşan “Pantone 15-0343” baharın ilk günlerini ve yeni başlangıçları temsil ediyor. 2017’de doğayla iç içe olmaya hazırlanın!

 

 

 

Pantone Renk Enstitüsü Yönetici Direktörü Leatrice Eiseman, "Ne tür bir dünyada yaşadığımızı biliyoruz; çok stresli ve çok gergin. Bu renk, umudun ve doğayla olan bağımızın rengi. Greenery, hayatta kalmayı sabırsızlıkla onaylayan bir renk” diyor.

 

dogayadonus

 

Moda

Greenery, Emilio Pucci, Michael Kors, Lacoste, Gucci gibi tasarımcıların İlkbahar-Yaz 2017 koleksiyonlarında yer aldı bile.

 

moda

Dekorasyon ve Mimari

İç ve dış mekanlarda sıklıkla göreceğimiz bitkiler, yaşayan duvarlar, terrariumlar, stresi azaltacağı gibi çevre farkındalığını da artıracak.

 

dekorasyon

Sağlıklı Beslenme

2017’de hayatımıza girecek olan Greenery, beslenmede de etkili olacak. Organik gıda ve yeşil içecekler ile sağlıklı bir 2017 bizi bekliyor.

 

yemek

Güzellik

Doğaya dönüş ve sadeleşmek üzerine kurulu bir renk olan Greenery, kozmetikte şaşırtacağı kadar yeşil yaşam felsefesinin de en dikkat çekici savunucusu olacak.

 

guzellik

Erkekler İçin

Greenery erkeklerin dünyasında ise 2017 model Mercedes AMG, Scoda Vision C ve Ducati Monster’da görülecek.

 

men

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.