• Arama

Pantone, 2017’nin Rengini Açıkladı: Greenery

Global renk otoritesi Pantone Color Institute, 2017’nin rengini “Greenery” olarak belirledi. Sıradan bir yeşilden öte sarı ve yeşilin tonlarından oluşan “Pantone 15-0343” baharın ilk günlerini ve yeni başlangıçları temsil ediyor. 2017’de doğayla iç içe olmaya hazırlanın!

 

 

 

Pantone Renk Enstitüsü Yönetici Direktörü Leatrice Eiseman, "Ne tür bir dünyada yaşadığımızı biliyoruz; çok stresli ve çok gergin. Bu renk, umudun ve doğayla olan bağımızın rengi. Greenery, hayatta kalmayı sabırsızlıkla onaylayan bir renk” diyor.

 

dogayadonus

 

Moda

Greenery, Emilio Pucci, Michael Kors, Lacoste, Gucci gibi tasarımcıların İlkbahar-Yaz 2017 koleksiyonlarında yer aldı bile.

 

moda

Dekorasyon ve Mimari

İç ve dış mekanlarda sıklıkla göreceğimiz bitkiler, yaşayan duvarlar, terrariumlar, stresi azaltacağı gibi çevre farkındalığını da artıracak.

 

dekorasyon

Sağlıklı Beslenme

2017’de hayatımıza girecek olan Greenery, beslenmede de etkili olacak. Organik gıda ve yeşil içecekler ile sağlıklı bir 2017 bizi bekliyor.

 

yemek

Güzellik

Doğaya dönüş ve sadeleşmek üzerine kurulu bir renk olan Greenery, kozmetikte şaşırtacağı kadar yeşil yaşam felsefesinin de en dikkat çekici savunucusu olacak.

 

guzellik

Erkekler İçin

Greenery erkeklerin dünyasında ise 2017 model Mercedes AMG, Scoda Vision C ve Ducati Monster’da görülecek.

 

men

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.