preloader

OGGUSTO X Schweppes İle Ne İstediğini Bilenler: Sabri Can Acarsoy

30.01.2021
OGGUSTO X Schweppes İle Ne İstediğini Bilenler: Sabri Can Acarsoy

Yazı Boyutu:

OGGUSTO ve Schweppes iş birliğinde, bugünlere gelene kadar yaşadıkları serüvenler ile ilham kaynağı olacak kişileri sizlerle bir araya getiriyoruz. Arkanıza yaslandıysanız Talk Show’umuz başlıyor…

Talk show’umuz özelinde ¨Ne İstediğini Bilenler¨le bir araya geldik. Bugünlere gelene kadar yaşadıkları serüvenler, yaptıkları yanlışlar ve dönüm noktalarıyla bizlere ilham olacak 5 kişi ve onların hikayelerini kendi ağızlarından dinledik. Bu talk show’un daha önce izlediklerinizden farklı olduğunu şimdiden söylemek isteriz. Üstelik siz bu kişilerin anılarını dinlerken onlara Schweppes’in birbirinden farklı mocktail’leri de eşlik ediyor. Arkanıza yaslanın, Talk Show’umuz başlıyor! Hazırsanız sizi ilk konuğumuz ile tanıştıralım. Karşınızda Sabri Can Acarsoy ve ona eşlik eden Schweppes’in Narcist mocktail’i.

OGGUSTO X Schweppes İle Ne İstediğini Bilenler: Sabri Can Acarsoy

Alkışlarınız bittiyse sizleri ekran başına alalım!

Sabri Can Acarsoy kimdir?

Ben Sabri Can Acarsoy. Genç bir girişimciyim. yurt dışındaki markaları takip ediyorum, trendleri takip ediyorum. Bunları en önce fark edip ülkemize getirip büyük perakendecilere dağıtıyorum. Kendime genç bir trend avcısı diyebilirim.

Sabri Can’ı daha yakından tanımak için video’yu izleyin!

Unutulmaz yılbaşın?

Yılbaşlarına çok önem vermiyorum aslında. 2020 yılına giriş diyebilirim. Yeni bir on yıla girdiğimizden ötürü büyük bir heyecan vardı içimde. Ancak kimse 2020 yılının bu şekilde geçebileceğine tahmin etmemişti. Hala geriye dönüp 31 Aralık 2019 gecesini düşünüyorum. Böyle bir yıl olacağını tahmin eder miydim?

Benim için kötü olmuş gibi görünen, marka ile bitirme olayı çok güzel bir şeye vesile oldu. 30 yaşında kendi işini yapan bir girişimciyim.

Her gün gitsem de gezmekten asla sıkılmam dediğin semt neresi?

BEBEK diyebilirim. Hiçbir zaman bıkmayacağım tek yer. Sabah koşu, akşamları yemek için gittiğim bir yer. Bazen günde 2 kez gittiğim oluyor. Huzurlu bir koy…

Peki bir şehir olsaydın…

Geçen haftaki seyahatimden sonra Londra diyebilirim.

OGGUSTO X Schweppes İle Ne İstediğini Bilenler: Sabri Can Acarsoy

Hayatınızda iz bırakan başucu kitapları hangisi?

Hayvan Çiftliği, George Orwell

Yeni yıldan beklentilerim iş üzerine. Yeni yıldaki hedefim kendi markamızı üretmek.

Bir şansın var ve seni çok istediğin biri ile tanıştıracağız?

Leonardo Da Vinci… Sırlarla dolu ve gizemli eserleri her zaman beni çok etkilemiştir. Eserleriyle ilgili kitaplar okudum. Tanışmayı çok isterdim.

OGGUSTO X Schweppes İle Ne İstediğini Bilenler: Sabri Can Acarsoy

Telefonundaki en favori ilk 5 uygulama nedir?

Outlook, Garanti Cep Bank, Instagram, Hava durumu, Google Chrome

“Olmasaydı işler daha da zorlaşırdı” dediğin kişi..

Steve Jobs diyebilirim. 15 senedir akıllı telefonlar hayatımızda. Her işimizi halledebiliyoruz. Bu telefonlar hayatımıza girmeseydi neler olurdu acaba?

OGGUSTO X Schweppes İle Ne İstediğini Bilenler: Sabri Can Acarsoy

Diyelim ki bir an sıfırdan başlaman gerekiyor ve hemen plan yapman lazım

Egzotik destinasyonlar ilgimi çekmeye başladı. Kenya, Güney Afrika ya da Brezilya olabilir. Avrupa ve Amerika harici istiyorum kesinlikle.

2023’ten bahsetmişken hayalindeki rotayı da öğrenelim.

En son bal alayı için Mauritius seçimimizden çok memnun kaldık. Sıradaki destinasyon olarak Afrika’da egzotik bir seyahate gidip safari yapmayı istiyoruz. Doğal hayata karşı ilgimiz var.

OGGUSTO X Schweppes İle Ne İstediğini Bilenler: Sabri Can Acarsoy

2023 yılında gitmek istediğin ya da planladığın etkinlikler neler?

Her sabah sporda Weeknd’in şarkılarından birini muhakkak dinlerim. 2023’te Weeknd konserlerinden birine gitmeyi To-do-list’e çok önceden kaydetmiştim. En son Avrupa turnesi açıklandığında kendime uygun olan tarihi seçtim ve planımı yaptım. Gidiyorum!

Lady Diana zamanında Harrods’a marka getiriyor olsaydın, prensesin senin hangi ürününü almasını isterdin?

Kendi markamız olan çantaları…

Zeynep Ülgen
Zeynep Ülgen Tüm Yazıları