preloader

Güzellik Tutkunları İçin Hediye Önerileri

13.12.2022
Güzellik Tutkunları İçin Hediye Önerileri

Yazı Boyutu:

Tüm konsantrasyonumuzu yılbaşını düşünmeye ve planlamaya vermişken, sevdiklerimize alacağımız hediyelere karar vermek için de doğru zaman. İşte bakım ve makyaj gurusu arkadaşınıza alabileceğiniz nokta atışı hediyeler.

Yılbaşına hazır mısınız? Biz çok hazırız! O halde eksikleri gidermeye, hediye alışverişine çıkmanın da tam zamanı. Her yaş grubundan, her tarzda kadını ortak noktada buluşturan bir kategori var: Kozmetik. Rujlar, parfümler, bakım malzemeleri… Düşüncesi bile insanı heyecanlandırıyor. Hele bir de yeni yıla girmeden hemen önce, hediye paketinin içinde geliyorsa! Güzellik tutkunlarına neler alınır? Seçeneklerimiz oldukça fazla.

Cilt Bakımı Olmadan Yapamayanlara


Her güzellik tutkunu karakter, serumların cildin onarım ve yenilenme sürecine olan büyük katkısını bilir ve düzenli olarak kullanmayı asla ihmal etmez. Bu karakterin en sevineceği hediyelerden biri de şüphesiz ki cildine iyi bakmayı hedefleyen serumlar oluyor! gülsha Rose Care Set bakım tutkunları için harika bir alternatif. Sette markanın en sevilen ürünlerinden Gündüz ve Gece İksirleri bulunuyor. Ayrıca 50 ml Tam Gül Suyu da hediye olarak veriliyor. Gül İksiri, anti-aging etkisiyle bilinen saf ve üstün kalitede esansiyel gül yağı içeriyor. Omega 3, 6, 9 esansiyel yağ asitleriyle cilde yumuşaklık verip yeniliyor. Zengin Gece İksiri ise, ciltte oluşabilecek kırışıklıkları ve sarkmaları önlemek için hyaluronik asit ile harmanlanmış gül esansiyel yağı içeriyor. Peptid karışımıyla cilt elastikiyetini artırmaya yardımcı oluyor. Tam Gül Suyu ise cildi nem kaybından koruyor, yatıştırıyor ve yüzünüze parlaklık veriyor.

Hepsi Bir Arada Sevenlere


Kozmetik markaları bu dönemleri asla es geçmez ve mutlaka bu döneme özel setler hazırlar. Setlerin en büyük avantajı birçok ürünü deneme şansı sunması ve normalde tek tek alacağınızdan daha uygun ve yeni deneyimlere açık bir seçenek olması. Dolayısıyla yeni ürünler denemeyi seven biri için de tam isabet! gülsha’dan seçtiğimiz “Temizleyici Arındırıcı Set”, “Gece Bakım Seti” ve markanın ikonik ürünlerinin yer aldığı “Tam Bir Gülsha Tecrübesi” güzellik tutkunu sevdikleriniz için harika bir hediye olacak!

Doğal İçerik Arayanlara


Kimileri için de kozmetik, doğadan gelen, kimyasaldan uzak ürünler demektir… Onlara alacağınız, doğal içerikli bir ürün olabilecek en iyi hediye seçeneklerinden. Bu anlamda gülsha doğru bir adres! İşinizi kolaylaştırmak için gülsha’dan farklı ürünler seçtik… Hassas misel teknolojisi ve sakinleştirici tam gül suyu baz alınarak geliştirilmiş formülüyle gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu, cildi tek adımda temizliyor ve arındırıyor. gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi, cilde ışıltı veriyor, yatıştırıyor ve dolgunlaştırıyor. İçeriğindeki nemlendirici aktif hyalüronik asit sayesinde cilt tazeleniyor ve esneklik kazanıyor. gülsha, bütünsel sağlığa da önem veriyor ve Gül Esansiyel Yağı’nın yanında Rose Kuvars ya da Labrodit Doğal Taş esansiyel yağ kolyesi hediye ediyor. Kolyeler,negatif titreşimlerden uzaklaşmaya yardımcı oluyor. Kolyenin haznesine 3-5 damla saf gül yağı ekleyerek, Rosa Damascena çiçeğinin yüksek enerjisini ve harika kokusunu tüm gün üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Saç Bakımını Önemseyenlere


Herkesin bakım ve güzellik rutinlerinde öncelikleri farklıdır. Kimi tüm yatırımını makyaj malzemelerine yaparken, kimi ürün denemeyi sever, kimisi için ise öncelik daima saçlarındadır. Akıllara saçlarıyla gelebilecek arkadaşınıza alacağınız en iyi hediyeler de tabii ki bu kategoriden olmalı.

Bakışlarıyla Etkileyenlere


Bazı insanlar vardır ki, gözlerini ön planda tutarak etkileyeci bakışlar yaratmayı sever… Bu durumda hacim veren maskaralar ve kirpik güçlendirici serumlar sevdiklerinizi çok mutlu edecektir. İki ürünü beraber hediye edebileceğiniz gibi paketin içine bir göz kalemi de koyabilirsiniz.

Dış Görünüşe Önem Verenlere


İtiraf edelim; bazen bir kozmetik ürününü almak ve denemek için ambalajı dahi yeter! Güzellik sektörü bu anlamda gerçekten çok çalışıyor ve en az içerikler kadar ambalajlara da önem veriyor. Bu tip ürünler, gerçek bir “makeup junkie” için hazine değerinde.


Peeling ve Maske Aşıklarına


OGGUSTO’ya göre maske molaları, cilt bakımının en keyifli adımlarından biri. Hediye olarak düşünüldüğünde de, bu molaya alacağınız hediyeyle eşlik etmek kulağa çok hoş geliyor. Güzellik tutkunu sevdiğiniz, içeriği temiz bir peeling ardından yapacağı maskenin keyfini doya doya çıkaracak!

Elektronik Tutkunlarına


Güzellik alanında gün geçmiyor ki gözlerimizde kalpler çıkmasına sebep olacak bir inovasyon yaşanmasın… Eğer hediye konusunun hakkını vermek istiyorsanız, bir güzellik tutkunu için bunu destekleyecek cihazlardan daha iyisi düşünülemez.


Kırmızının En Çok Yakıştıklarına

Kırmızı, yılbaşının olmazsa olmazlarındandır; bunu kabul ediyoruz. Ancak bazıları için kırmızı dönemsel bir sevgi değil, makyajlarının da imzasıdır. Hem yılbaşına gönderme yapmak, hem de yüzlerde gülümseme yaratmak için şık ambalajlı, kırmızı bir ruj için “bingo” diyebiliriz!


Niş Kokudan Vazgeçmeyenlere

Son derece şık, zarif ve kesinlikle lüks bir hediye seçeneği. Parfüm özel günlerde her ne kadar kurtarıcı bir hediye seçeneği olsa da asla sıradan değil; hele ki niş parfüm dünyasından seçilmiş bir kokuysa…

Evini Güzelleştirenlere

Ev kozmetiğinden de bahsetmemek olmaz! Dekorasyon ve kozmetiği buluşturan bu mis kokulu ve evin tüm ambiyansını değiştirebilen ürünler özellikle aile büyükleriniz, patronunuz ya da iş arkadaşlarınız için ideal.

OGGUSTO
OGGUSTO
editörün tüm yazıları