preloader

Dünyanın En Lüks 5 Spa'sı

12.10.2016
Dünyanın En Lüks 5 Spa'sı

Yazı Boyutu:

Ruhen ve fiziken yenilenmek ve bu uğurda seyahate çıkmayı düşünenler için dünyanın en lüks 5 spa’sını kaleme aldık… İşte dünyanın en lüks 5 spa’sı. İyi keyifler diliyoruz!

Hayman Spa, Queensland, Avustralya

Uçsuz bucaksız bir okyanusun ortasında masaj yaptırdığınızı düşünün… Mükemmel olmaz mıydı? One&Only Hayman Island’ın imzası olan ‘Ocean Massage’ ile bu mümkün. Avustralya seyahatine çıkarsanız bu deneyimi mutlaka yaşamanızı tavsiye ediyoruz.

Dünyanın En Lüks 5 Spa'sı

The Dheva Spa and Wellness Centre, Chiang Mai, Tayland

Dhara Dhevi‘nin içinde yer alan The Dheva Spa and Wellness Centre, dünyanın en iyi spa’larından biri olarak kabul ediliyor. The Dheva Spa and Wellness Centre’ı bu denli özel kılan şey, sadece muhteşem bakımları değil elbette. Spa, Budist motifleriyle bezeli binası ve dekorasyonu ile de oldukça ilgi çekici. Spa’da yer alan 18 masaj odası da, tik ahşaplar, mermer döşemeler, Asya antikaları ve Tayland ipekleriyle bezeli.

Dünyanın En Lüks 5 Spa'sı

Royal Mansour Marrakech Spa, Marakeş

Hamam ve spa’larıyla meşhur olan mistik şehir Marakeş’in en ünlü spa’sı, Royal Mansour Marrakech. Tamamen beyaz mermerle döşenen spa alanı, mimari harika olarak bile değerlendirilebilir. Spa alanında, spor salonu ve havuz da bulunuyor.

Dünyanın En Lüks 5 Spa'sı

{773138}

Bulgari Hotel London, Londra

Knightsbridge’taki Harrods’ın yakınlarında bulunan Bulgari Hotel London, şehrin en stil sahibi spa’sına sahip. İki bin metrelik bir alanda kurulan spa’da yer alan 25 metrelik havuz ise Londra’nın en büyük havuzu olma özelliğini taşıyor. Hyde Park’a da oldukça yakın olan otelin spa’sı mozaik ve Vicenza taşları ile tasarlanmış. 11 masaj odası bulunan spa’da çiftlere özel masaj odaları da yer alıyor.

Dünyanın En Lüks 5 Spa'sı

The Dolder Grand, Zürih

The Dolder Grand‘ın spa’sı, dünyaca ünlü mimar Norman Foster’ın imzasını taşıyor. Oldukça modern ve yalın olarak dizayn edilen spa, Avrupa’nın en iyi spa’ları arasında. 1899 yılından beri hizmet veren The Dolder Grand Hotel’in spa’sı, Norman Foster tarafından 2008 yılında renove edilmiş.

Dünyanın En Lüks 5 Spa'sı

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları