preloader

Özlem Süer White 2024 Koleksiyonu

26.06.2024
Özlem Süer White 2024 Koleksiyonu

Yazı Boyutu:

Gelin adaylarının enerjilerini öne çıkaran Özlem Süer White 2024 koleksiyonunu inceleyin.

Özlem Süer White 2024 koleksiyonunu, ihtişamlı parçaların dansı olarak tanımlayabiliriz… 3 boyutlu danteller, yarı transparan etkiler, omuz detayları ve farklı kumaş geçişleri üzerine zarif çiçekli ve geometrik dokunuşlar öne çıkıyor. Sürprizli dekolteler, derin V yaka açıklıkları, asimetriyi modern yaklaşımlarda, simetriyi ise klasik etkilerde kullanılıyor.

Keskin formlu gepiyerli drapaj gelinlikler ise sezonun hit’i! İpek taftalar, belli belirsiz jakar desenli yüzeyler, şifonlarla bir arada bambaşka etkiler yaratıyor. After party kostümlerinde ise sezonun festival havası kendini gösteriyor.

Zamansız gelinlikler jenerasyondan jenerasyona aktarılabilen bir miras olarak görülse de bu tasarımların daha zarif görünmesini sağlayabilecek trendlerden de faydalanılıyor. Asimetrik omuz kesimleri, tül detaylarla birleştiriliyor.

Feminen Enerji Kutlanıyor!

Özlem Süer White 2024 Koleksiyonu

Feminen enerji vücuda oturan kalıplarla yansıtılıyor. Yüksek yakalara ek olarak transparan geçişlerin kumaş üzerine yansımalarını görüyoruz. Maksimal formda avangard bir dokunuş yaratmak için dev formlarda el yapımı üç boyutlu couture çiçekler kullanılıyor. Daha alternatif bir görünüm yakalamak isteyen gelinler pudra ve açık şeftali renk tonlarını ve sedef etkileri gelinliklerde tercih ediyorlar.

Yaz Gelinlikleri Hafifliyor

Yaz düğünlerinde ise gelinlikler hafifliyor. Sahil düğünlerinde mayo üstü transparan tasarımlar, mayolar ve bikiniler görüyoruz… Bohem bir etki yaratan fraklı kombinezon saten elbiseler, derin yırtmaçlı sırt dekolteli alternatif gelinlikler dinamik bir görünüm sunuyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları