preloader

Elie Saab 2024 Gelinlik Modelleri

03.01.2024
Elie Saab 2024 Gelinlik Modelleri

Yazı Boyutu:

Art Déco’dan ilham alan ve her bir parçada ihtişamı simgeleyen Elie Saab 2024 gelinlik tasarımlarına göz atın.

Elie Saab’ın 2024 Bridal Koleksiyonu, ihtişamı ve hareketi bir araya getirerek göz kamaştıran gelin zarafetini kutluyor. Sadelik, olağanüstü detaylar ve elmas tozunun hafif ışıltısı, koleksiyonun adını aldığı unsurlar arasında yer alıyor. Her gelinlik, geçmiş dönemin çekici kadınlığına bir övgü niteliğinde, Art Déco esintileri taşıyan tasarımlarla öne çıkıyor. İnce telkari boncuk işçiliği, bale ve straplez yakalardaki soyutlamalarla bütünleşiyor, parıldayan güneş ışınları altında tül eteklerin zarif bir şekilde akışını sağlıyor. Koleksiyonu detaylı bir şekilde incelemek için yazıyı okumaya devam edin.

Fiyonk Detaylı Modeller

Metalik ve kristal boncuk işçiliğinin ustalığıyla göz kamaştıran modeller, yapay elmas ve gümüş iplikten vintage esintili bir fiyonkla tamamlanıyor ve tasarımların baş aktörüne dönüşüyor. Düşük belden başlayan, mini ve havadar fırfır etekli kısa bir çan elbisenin kıvrımlı belini süsleyen bir diğer varyasyonla ve prenses elbiselerden oluşuyor. Kontrast çiçek nakışları ve point d’esprit tüllerin eşlik ettiği mücevherli gelinlikler tamamlayıcı duvaklarla sonlanıyor.

Straplez Modeller

Kalp yaka straplez modelli tül, ipek ve Chantilly dantelinin birleşiminden hacimli balo elbiseleriyle adeta dans eden gelinlikler, kadınsı bir zarafet yaratıyor. Saf saten göğüs kısmından dökümlü mikado vücudu bele kadar saran fiyonk detay, pürüzsüz modele bir miktar hareket getiriyor.

Omuz Detaylı Modeller

Uzun ve kısa kollu omzu açık kesimlerden oluşan katlanmış tül ve saten yakalar modellere elegant bir dokunuş yaratıyor. Gelinliğe serpiştirilen çiçek, taş ve dantel işlemelerinin ince işçiliği hayranlık uyandırıyor. Pileli korsaj silüetli saten gelinlik şıklığı ve zarafeti bir araya getirerek gelin adaylarına unutulmaz bir görünüm sunuyor.

Taş ve Çiçek İşlemeli Modeller

Elie Saab 2024 Gelinlik Modelleri
Elie Saab 2024 Gelinlik Modelleri

Uzun kollu, modelin her bir yanını saran çiçek aplikelerinden oluşan organze kumaş gelinlik ve transparan etekli ve tüylü uzun kollardan oluşan, kapüşonlu ipek gelinlik koleksiyonun ihtişamlı parçalarından.

{232144}

Sıla Naz Pala
Sıla Naz Pala Tüm Yazıları