preloader

Bomontiada’da Walkers Bar Rüzgârı

08.06.2023
Bomontiada’da Walkers Bar Rüzgârı

Yazı Boyutu:

Bomontiada’nın benzersiz mekânlarına bir yenisi daha eklendi. Yeni hikâyelerin peşinde dünyayı keşfedenlerin buluşma noktası olan Walkers Bar’ı Bomontiada’da deneyimledik!

Rotamızı, multidisipliner bir kültür programı anlayışındaki, birbirinden farklı deneyimleri tadabileceğiniz ve kendinizi keşfedebileceğiniz Bomontiada’ya çevirdik. Bomontiada’nın keyifli atmosferiyle Walkers Bar’ın özgün konseptinin bir araya geldiği Walkers Bar Bomontiada deneyimlerimizi keşfedin.

Konsept

Walkers Bar Bomontiada, Walkers deneyimini misafirlerine dolu dolu yaşatıyor. Walkers Bar, çeşitli etkinlikleri Walker’larla buluşturan ve Walker’ların imza eşlikçiler ile hem yeni keşiflere açılabileceği hem de kendilerini müziğin ritmine bırakabileceği bir merkez. Diğer bar konseptlerinden çok daha farklı, kendine özel olmasıyla da isminden söz ettiren Walkers Bar Bomontiada, bir süredir sevenlerini ağırlıyor.

Ambiyans

Walkers Bar; şehirleri, tatları, insanları keşfetme heyecanını barındıranların ve yeni deneyimler peşinde yürümeyi sevenlerin adresi diyebiliriz. Sınırları, duvarları ve kuralları olmayan, özgür ruhlu bir ambiyansa sahip.

Kokteyller

Bomontiada’da Walkers Bar Rüzgârı

Walkers Bar Bomontiada’da lezzetlerine hayran kaldığımız kokteyllerler tanıştık. 10 farklı imza kokteyllerinin arasında kendi damak tadınıza uygun olanları seçebilir ya da keşfe çıkarak yeni şeyler deneyebilirsiniz. “Kokteylde fresh tat benim tadım” diyenlerlerdenseniz menüde bulunan “New York Sour 2.0” kokteylini; meyveli, baharatlı aroma arayışındaysanız ise “New Fashioned” kokteylini deneyebilirsiniz! Her damak zevkini mutlu edebilecek Walkers Bar’da, imza eşlikçilerini tercih etmek istemeyenler ve klasikten yana olanlar için de sade alternatifler de mevcut.

Müzik ve Etkinlikler

Bomontiada’da Walkers Bar Rüzgârı

Yeni hikâyelerin yeri olan Walkers Bar’da düzenli olarak Jabbar akustik konserleri ve müziği doyasıya yaşayabileceğiniz daha birçok konser düzenleniyor.

Walkers Bar Bomontiada’da müzik ziyafeti yaşayacağınız konserler dışında farklı etkinlikler ve kokteyl workshopları da gerçekleştiriliyor. Miksolog anlatımıyla gerçekleştirilen kokteyl workshoplarına katılarak unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. Güncel, farklı ve eğlenceli programlarındaki eşsiz konserleri, etkinlikleri ve workshopları kaçırmamak için takipte kalabilirsiniz.

Adres: Yapı Kredi Bomontiada, Birahane Sokak, No:1, 34381, Şişli/İstanbul

Web sitesi: wearethewalkers.com

*Bu içerik We Are The Walkers iş birliğinde hazırlanmıştır.

Meliha Bağcı
Meliha Bağcı Tüm Yazıları