preloader

İnternet Haberciliğinde Yeni Çağ: Bundle AI

14.09.2023
İnternet Haberciliğinde Yeni Çağ: Bundle AI

Yazı Boyutu:

Bundle’ın yeni hizmeti, internet haberciliğinde yeni bir çağ başlatıyor!

Yukarıdaki gibi başlıklar genellikle abartılı ve yanıltıcı bilgiler içeren ifadelerdir, değil mi? Bundle, bu yanıltıcı ifadelere bir son veriyor ve alanında ilki temsil eden Bundle AI teknolojisiyle, internet haberciliği ekosistemini daha güvenilir bir seviyeye taşıyor.

Medya platformları arasındaki rekabet arttıkça, clickbait başlıklar daha sofistike hale geliyor ve hatta en deneyimli internet kullanıcılarını bile aldatabiliyor. Bundle, Bundle AI teknolojisi ile okuyucuların bu tuzaklara düşmemelerini ve istedikleri güvenilir bilgilere hızla ulaşmalarını sağlıyor.

İnternet Haberciliğinde Yeni Çağ: Bundle AI

Bundle, her zaman önemsediği kullanıcı deneyimini daha üst seviyelere taşımak amacıyla geliştirdiği Bundle AI’ı generative AI teknolojisi ile donatıyor. Süreç, okuyucuların gördükleri clickbait başlıkları raporlamasıyla başlıyor. Bundle AI, kullanılan başlığı ve ilgili haberi analiz ederek bağlamı anlayabiliyor ve eğer yanıltıcı bir içerik tespit ederse, ilgili makaleyi daha kullanıcı dostu hale getirecek yeni bir başlık öneriyor.

Üretken yapay zeka olarak nitelendirilen Bundle AI, Bundle okuyucularının raporladığı clickbait başlıklarından bilgi ediniyor. Bu bilgileri kullanarak daha iyi sonuçlar elde ediyor ve her clickbait raporlamasıyla daha zeki bir hale geliyor. Bu sayede çok başarılı başlıklar oluşturuyor.

Deneyimsel yapay zeka uygulamalarına ilgi gösteren Bundle’ın Kurucu Ortağı Enes Danış, şunları söylüyor; “Yapay zekayı sadece kullanmak için değil, bir soruna çözüm bulmak, fayda sağlamak ve okurlarımıza gerçek anlamda bir iyileştirme sunmak için kullanıyoruz.”

Kendini teknoloji girişimi olarak konumlandıran Bundle, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için sektöründe ilk kez denenen teknolojiler üretmeye devam edecek!

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları