preloader

Cüzdansız Yaşam Dönemi: Hepsipay

15.06.2024
Cüzdansız Yaşam Dönemi: Hepsipay

Yazı Boyutu:

Bizleri cüzdanları ve kredi kartlarını taşımaktan kurtaracak Hepsipay’in detaylarını keşfedin.

Hepsipay, alışveriş deneyimlerini yenilikçi çözümlerle dönüştürmeye devam ediyor. Hepsipay’in sunduğu tüm bu detayları ise Muğla Akyaka’daki Hepsipay Kite School‘da düzenlenen etkinlikte keşfetme fırsatı bulduk. 16 milyona yaklaşan geniş müşteri tabanıyla Türkiye’nin e-ticaret ve perakende sektöründeki hızlı ve güvenli ödeme hizmetlerini daha da ileriye taşıyan Hepsipay, kullanıcılarına sunduğu avantajlarla dikkat çekiyor.

Hepsipay Kite School’da Tanıtılan Yeni Çözüm

Türkiye’de bir ilk olacak bu uygulama ile kullanıcılar, kredi kartlarını Hepsipay dijital cüzdanlarında saklayarak her yerde karekod ile hızlıca ödeme yapabiliyor. Kullanıcılar, fiziksel kart taşımadan dijital cüzdanları aracılığıyla kart kampanyalarından ve taksit seçeneklerinden de yararlanabiliyor.

Fiziksel Kart Taşıma Zorunluluğu Kalkıyor

Online alışverişlerde kredi kartı bilgisi girmeden dijital cüzdanlarıyla ödeme yapabilen Hepsipay kullanıcıları, yeni uygulama sayesinde fiziksel alışverişlerinde de kart taşımadan, dijital cüzdanda sakladıkları kredi kartlarıyla POS cihazlarında karekod okutarak ödeme yapabilecekler. Bu yenilik, kredi kartı kampanyalarından ve taksit seçeneklerinden yararlanma imkânı da sunuyor.

Cüzdansız Yaşam Dönemi: Hepsipay
Hepsipay Genel Müdürü Ozan Bayülgen, Muğla Akyaka’daki Hepsipay Kite School’da gerçekleşen basın toplantısında Hepsipay’in tüm detaylarını anlattı.

Hepsipay ile Güvenli Alışveriş

Hepsipay, kullanıcılarının e-ticaret platformlarında kredi kartı bilgilerini her seferinde paylaşma zorunluluğunu ve yanında kart taşıma zahmetini ortadan kaldırıyor. Kart bilgileri, banka düzeyinde güvenlik önlemleriyle korunuyor. Merkez Bankası ve diğer düzenleyici kurumların denetiminde lisanslı bir ödeme kuruluşu olan Hepsipay, müşterilerinin kişisel ve kredi kartı bilgilerini ekstra güvenlik önlemleriyle saklıyor. Kullanıcılar, şifreleme teknolojisiyle korunan dijital cüzdanlarını online platformlarda ve fiziksel mağazalarda güvenle kullanabiliyorlar.

Hepsipay Kite School Açıldı

Cüzdansız Yaşam Dönemi: Hepsipay

Hızlı, özgür ve esnek ödeme deneyimi sunan Hepsipay, uçurtma sörfü tutkunlarının favori mekânı Muğla Akyaka’da Hepsipay Kite School’u açtı. Hepsipay’in dijital cüzdanının sunduğu hız, özgürlük ve esneklikten ilham alan Hepsipay Kite School, deneyimli eğitmenleriyle kite surf yapmak isteyenlere ev sahipliği yapacak. Kite Surf alanında dünya şampiyonu olan Gianmaria Coccoluto, 24-28 Haziran tarihlerinde “Free Style Kite Kampı”nda kite surf meraklılarıyla Hepsipay Kite School’da buluşacak.

Lorin Zurnacı
Lorin Zurnacı Tüm Yazıları