preloader

Her Seviyede Sporcu İçin En İyi Kondisyon Bisikletleri

24.02.2022
Her Seviyede Sporcu İçin En İyi Kondisyon Bisikletleri

Yazı Boyutu:

Spor salonlarına üye olmadan ya da evden dışarı çıkmadan hareket etmenin yolunu arıyorsanız, alanının en iyilerinden olan bu kondisyon bisikletlerine mutlaka göz atın.

Evde kendine küçük bir spor alanı yaratmak son yılların yeni alışkanlıklarından birine dönüştü. Uzun yürüyüşlere, spor salonuna ya da randevulu derslere gitmek için vakit ayıramayanlar için evde yapabilecekleri en iyi egzersizlerden biri de kondisyon bisikleti kullanmak. Evinizdeki alana ve sizin için en kullanışlı olacak modele göre seçebileceğiniz birçok kondisyon modeli var. Yatay ya da dikey kondisyon bisikletlerinden mini pedallara egzersiz rutini oluşturabileceğiniz ev tipi bisikletleri bu listede bulacaksınız.

Decathlon – Domyos EB Seat

Her Seviyede Sporcu İçin En İyi Kondisyon Bisikletleri

Domyos

Rahat oturma sistemiyle çalışma imkânı veren kondisyon bisikleti, altı kiloluk volan ağırlığıyla rahat pedal çevirmeye olanak tanıyor. Yedi program ve altı fonksiyonu sayesinde antrenmanların kişisel olmasını sağlıyor ve 15 farklı dayanıklılık seviyesi bulunuyor. Rahat oturma yeri en iyi duruşu yakalamak için ayarlanabiliyor. Ekran bağlantısı olduğu için de pedal çevirirken istediğiniz ekrana bağlanıp adeta doğada bisiklet sürer gibi farklı manzaralar izleyebiliyorsunuz.

NordicTrack 22i

Her Seviyede Sporcu İçin En İyi Kondisyon Bisikletleri

NordicTrack

22 inç boyutunda ekranı bulunan NordicTrack; spor yapmayı çok daha eğlenceli hale getiren bisikletlerden. İster üyelikle koçluk uygulamasını takip edebilir isterseniz de haritaya bağlanarak dünyanın herhangi bir yerinde bisiklet sürüyormuş gibi dolaşabilirsiniz. 360 derece dönebilen ekran sayesinde sadece bisiklet sürerken değil diğer egzersizleri yaparken de yönlendirmeleri takip edebiliyorsunuz. Ergonomik oturma destekli dikey bisiklet, 20 farklı program ayarıyla da kişiye özel kullanım sağlıyor.

Assault Profesyonel Airbike

Her Seviyede Sporcu İçin En İyi Kondisyon Bisikletleri

Assault

Diğer kondisyon bisikletlerinden farklı olarak hava desteği bulunan ultra dayanıklı malzemelerle tasarlanan Assault Airbike, özellikle profesyonel seçim yapmak isteyenler için öneriliyor. Yedi farklı programdan birini seçerek egzersizlere başlanabiliyor ya da kendi kişisel verilerinize göre antrenmanlar yapılabiliyorsunuz. Hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için uygun olan bisikletin yüksekliği farklı kullanıcılar için kolayca ayarlanabiliyor.

{772940}

Diesel Fitness 850U

Her Seviyede Sporcu İçin En İyi Kondisyon Bisikletleri

Diesel

Ekranına Netflix, Youtube gibi film ya da video izleme uygulamaları, sosyal medya kanalları da indirilebilen Diesel bisiklet, 32 farklı direnç seviyesiyle de beğeniliyor. Kişisel veriler kaydedilebiliyor, bilgiler ekranda görülebiliyor. Egzersiz yaparken size en uygun programı bulmanızı kolaylaştıracak dikey bisiklet istenirse sürülen mesafeyi harita üzerinde de örneklendirebiliyor.

Dynamic Spin Bike V2

Her Seviyede Sporcu İçin En İyi Kondisyon Bisikletleri

Dynamic

Altı kiloluk disk ağırlığı olan Dynamic Spin Bike’ın oturma selesi hem yukarı aşağı hem de ön arka pozisyonda ayarlanabiliyor. Ön tekerleri sayesinde evin farklı odalarına taşıma kolaylığı sağlayan bisiklet, alandan tasarruf ettiği için de beğeniliyor. Bu kondisyon bisikletinin en beğenilen özelliklerinden biri de belt sistem ile çalışması; bu sayede de sınıfının en sessiz ürünlerinden biri.

Suling Mini Bisiklet

Her Seviyede Sporcu İçin En İyi Kondisyon Bisikletleri

Suling

Alacağınız kondisyon bisikletinin minimum yer kaplamasını istiyorsanız minik egzersiz pedallarını da değerlendirebilirsiniz. Diğer bisikletler gibi nabız ölçme ya da spor yaparken farklı medyalara ulaşma gibi bir imkân sunmasalar da bacak egzersizi için oldukça kullanışlılar. Suling’in farklı direnç seviyeleri olan mini kondisyon bisikleti bu segmentte en beğenilenlerden biri. Otururken sadece pedal çevirmek için kullanılan bisiklet sadece 3,5 kg ağırlığında.

{773382}

Voit Black Spin Bike

Her Seviyede Sporcu İçin En İyi Kondisyon Bisikletleri

Voit

Yedi buçuk kiloluk disk ağırlığı bulunan Voit’i bisikleti en konforlu bulunanlardan bir tanesi. Kayış tekniği kullanılarak ultra sessiz çalışması için tasarlanan bisiklet, her derecede maksimum rahatlık sağlıyor. Manyetik direnç sistemi, hem öne arkaya hem de yukarı aşağı ayarlanabilir selesi, farklı yüksekliği olan tutuş yeri sayesinde egzersiz yaparken en rahat duruşu yakalayabiliyorsunuz.

Hattrick Spinal

Her Seviyede Sporcu İçin En İyi Kondisyon Bisikletleri

Hattrick

Yatay şekilli tasarlanan kondisyon bisikletleri özellikle alan sıkıntısı olmayanların tercih ettiği modellerden biri oluyor. Sekiz kademeli pedal sistemi olan Hattrick Spinal yatay kondisyon bisikleti bu sayede istediğiniz zorluğa ulaşmanızı sağlıyor. Kişiye göre ayar yapılabiliyor ve yağ yakma hızı için farklı seviyeler seçilebiliyor. Sessiz çalışan modellerden biri olan yatay bisikletin altı kiloluk disk ağırlığı bulunuyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları