preloader

Mardin'deki En İyi Oteller

13.03.2022
Mardin'deki En İyi Oteller

Yazı Boyutu:

Tarihi yapısıyla öne çıkan konak otellerden konforlu lüks otellere Mardin’in en iyi restoran ve otelleri bu rehberde.

Mardin’in tadını çıkarmak için tarihe yakınlığı, büyülü Mezopotamya manzarasını görebileceğiniz misafirperver bir otelde kalmak önemli ve seyahatinizi en üst seviyeye çıkaracak bir etken. Sizin için Mardin’de kalabileceğiniz en iyi otelleri listeledik.

Mardius Otel

Mardin'deki En İyi Oteller

700 yıllık bir geçmişe sahip olan konak-otel Mardius, ismini Mardin’in eski adlarından alıyor ve 2011 tarihinde tarihi dokunun korunmasına özen gösterilerek 2014’te eşsiz manzarasıyla hizmete açılıyor. Mardius’a yolunuz düşerse verandasında mutlaka zaman geçirin.

Adres: Teker, 94 şirin sokak No:16, 47100 Artuklu/Mardin

Rezervasyon için tıklayın.

İzala Butik Otel

Mardin'deki En İyi Oteller

Lokasyonu Eski Mardin olarak adlandırılan sit alanında bulunan ve tarihi mekânlarla iç içe olan bir otel İzala. Butik tasarım oteli olarak hizmet veren otelin odaları ise Antik Şehir ve Mezopotamya manzaralı toplam 45 odası bulunuyor.

Adres: Medrese, 1. Cadde No:156, 47100 Artuklu/Mardin

Rezervasyon için 0 (482) 212 74 74

Tarihi Selçuklu Konağı

Mardin'deki En İyi Oteller

Üç farklı sokağa bakan ve üç farklı kapısı mevcut olan nadir konaklardan Tarihi Selçuklu Konağı, Mezopotamya ovasına hâkim bir konumda bulunuyor ve geniş avlularıyla dikkat çekiyor. Toplam 10 odası bulunan konak oteldeki odaların her birine Artuklu hükümdarlarının isimleri verilmiş.

Adres: Teker, 49. Sk. No:1, 47060 Artuklu/Mardin

Rezervasyon için 482 212 8444/ 541 395 4747

Mardin Ramada Plaza by Wyndham

Mardin'deki En İyi Oteller

2019 yılında kurulan Mardin Ramada Plaza by Wyndham, Mardin’deki ilk ve tek 5 yıldızlı olan otel özelliğini taşıyor. Mardin kent merkezinde bulunan otelin SPA’sı da bulunuyor.

Adres: Yalim Beldesi Omerli Caddesi, 47100 Artuklu/Mardin

Rezervasyon için tıklayın.

Raymar Hotels Mardin

Mardin'deki En İyi Oteller

Oldukça merkezi bir konumda bulunan otantik bir otel Raymar Hotels Mardin. Raymar’ın terasındaki Mezopotamya Restoran’da kahvaltı ve akşam yemeği yiyebilir, VIP yemekleriniz için ise teras katına özel gök kubbede etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Adres: 13 Mart, Vali Ozan Blv. No:74, 47200 Artuklu/Mardin

Rezervasyon için tıklayın.

Maridin Hotel

Mardin'deki En İyi Oteller

Mardin merkezde bulunan Maridin Otel, yüz yıllara eşlik etmiş olan tarihi bir konak butik otel. Mezopotamya ovası manzaralı restoranı büyülü bir manzara sunuyor. Otelin hizmetleri arasında Türk hamamı, sauna ve şok havuzu bulunuyor.

Adres: Diyarbakır Kapı, Mah.1 Cad No:455, 47100 Merkez/Mardin

Rezervasyon için tıklayın.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları