preloader

Online Sevgililer Günü Randevusuna Hazırlanın

12.02.2021
Online Sevgililer Günü Randevusuna Hazırlanın

Yazı Boyutu:

Online videolu görüşmelerle Sevgililer Günü için sıra dışı bir yolculuğa hazır mısınız?

Günlük rutinlerimizin dışına çıktığımız bu dönemde, Sevgililer Günü için de sıra dışı bir gün sizleri bekliyor! Partnerinizle aranızdaki mesafeye rağmen yapabileceğiniz online video görüşmeleriyle Sevgililer Günü randevusuna hazırlanmanın ipuçlarını keşfedin.

Görüntülü Konuşmalarda Güzel Gözükmenin Yollarını Öğrenin

Online Sevgililer Günü Randevusuna Hazırlanın

Sevgililer Günü’nde online görüşme yapanların akılları kurcalayan bir soru var: Kamerada nasıl çıkıyorum? Bu konuşmalarda güzel görünmeniz için Ege İşlek’ten tüyolar öğrendik. Eğer randevunuzu sabah yapacaksanız, gün ışığını karşıdan almaya dikkat edin. Yüzünüz pencereye dönük bir şekilde oturursanız, yüzünüzdeki kırışıklıkların görünmesini engelleyebilir ve sert gölgelerden kurtulabilirsiniz. Eğer güneş ışığı odanıza direkt olarak giriyorsa, gölgede bir yer seçerek güneş ışığının direkt olarak yüzünüze gelmesini engelleyin. Genelde, öğleden sonra doğuya bakan odaların ışığı daha güzeldir. Görüşme yaptığınız masanın üzerine beyaz bir karton koyarak, yüzünüzü daha aydınlık gösterebilirsiniz.

Online Sevgililer Günü Randevusuna Hazırlanın

Romantik Bir Randevuya Hazırlanırken İlham Alın

Online Sevgililer Günü Randevusuna Hazırlanın

Özel bir randevuya hazırlanırken, tüm zamanların en güzel kadınlarının ikonikleşen makyajlarından ve parfümlerinden ilham almaya ne dersiniz? Özellikle kendini saç ve makyaj konusunda yetersiz hisseden, ilham verici örnekler arayanlar bu yazıyı mutlaka incelemeli! Bu şekilde öğrendiğiniz taktikleri kendinizde deneyebilirsiniz, kendinizi daha mutlu ve özgüvenli hissedebilirsiniz.

Online Sevgililer Günü Randevusuna Hazırlanın

{771687}

Partnerinizle Anlaşmaya Varın

Online Sevgililer Günü Randevusuna Hazırlanın

Bu Sevgililer Günü diğerlerinden farklı olacağı için partnerinizle 14 Şubat öncesi bir anlaşmaya varmalısınız! Bir karışıklık olmaması adına birbirinizin müsait saatlerini belirlerseniz, önceden plan yaparak gününüzü daha da güzelleştirebilirsiniz. Beraber ne yiyeceğinizi, ne içeceğinizi, ne giyeceğinizi birbirinizle paylaşmayın. Bu şekilde yapacağınız görüşme sırasında daha çok heyecanlanacak, sizler için de sürpriz olacak. Sevgililer Günü öncesi konuşmanızı minimuma indirirseniz, videolu randevunuz da konuşacak konularınız da birikmiş olacak!

Sevgililer Günü Öncesi Hazırlık Yapın

Online Sevgililer Günü Randevusuna Hazırlanın

Sevgililer Günü’nün online geçmesi sizin hazırlık yapmayacağınız anlamına gelmez! Bu yılki Sevgililer Günü pazar gününe denk geldiği için bütün hazırlıklarınızı önceden yapmalı, son güne bırakmamalısınız. Eğer ki bir hediye almayı planlıyorsanız bu hediyenin zamanında gitmesi için planlı davranmalısınız. Hayalinizdeki randevuda nasıl bir dekorasyon ve atmosfer hayal ediyorsanız masanızı o şekilde dekore edebilirsiniz. Bir mum, bir çiçek bile bütün havayı değiştirecektir!

Videoda Arka Plan Seçimi Yapın

Online Sevgililer Günü Randevusuna Hazırlanın

Sevgililer Günü’nü bu yıl hayal ettiğiniz şehirde, sokakta, restoranda geçiremeyebilirsiniz. Ama kendinizi orda hissetmek isterseniz videolu görüşme uygulamalarının sunduğu sanal arka planlar kullanabilirsiniz. Bu şekilde partnerizle sohbet ederken bir yandan da hayal ettiğiniz yerdeymiş gibi hissedebilirsiniz. Eğer Sevgililer Günü’nde Zoom uygulamasını kullanacaksanız Zoom’un Sevgililer Günü’ne özel görüntüler eklediği video ayarlarında bulunabilir. “Arka Plan ve Filtreler” menüsünün altında sanal buluşmanızı rahatlatacak başka video filtreler de bulabilirsiniz.

{773746}

İpek Uslu
İpek Uslu Tüm Yazıları