preloader

Kedi Dostunuza Alabileceğiniz Yılbaşı Hediyeleri

10.12.2020
Kedi Dostunuza Alabileceğiniz Yılbaşı Hediyeleri

Yazı Boyutu:

Patili dostunuzu ne kadar çok sevdiğinizi biliyoruz ve yeni yıla girerken dostluğunuzu kuvvetlendirecek bazı hediyeler öneriyoruz…

Yılın sonuna doğru yaklaşmaya başladığımızda, geçirilen yılın iç muhakemesini yaparız. İyi anıları tekrar tekrar canlandırırken, yaşanılan kötü anıları ise gelecek yılın getireceklerine olan inancımızla geçmişte bırakmaya başlarız. Tüm bunlar olurken, yanımızda olan değerli insanlara yılbaşı hediyeleri almak varlıklarına bir teşekkür olur. Peki ya her zaman minik bedenleriyle yanımızda bulunan hayvan dostlarımız? Bizce onlar da kocaman bir teşekkürü fazlasıyla hak ediyor. Patili dostunuzu ne kadar çok sevdiğinizi biliyoruz! İşte bu sebeple size, yeni yıla girerken dostluğunuzu kuvvetlendirecek bazı hediyeler öneriyoruz…

Lezzete Düşkün Olanlara

Kedilerin en sevimli hallerinden biri de gecenin bir vakti ya da sabahın ilk saatlerinde yanınıza gelip acıktığını anlatan mırıldamaları. İştahla yiyeceğinden emin olduğunuz bir mamayı servis etmek ve izlemek sizin payınıza düşen keyifli anlar bütünü. Sheba ise bu anların yüksek kaliteli mamalarını üreten lezzetli bir kahramanı! Kedinize, Sheba’nın birbirinden lezzetli Delikatesse serisinden yapabileceğiniz mama seçimleriyle tüm yılı iyi ve gustolu geçireceğinin garantisini verebilirsiniz. Sheba Delikatesse tavuklu, somonlu ve sığır etli çeşitleri, jöleli ve gravy soslu seçenekleriyle de oldukça ağız sulandırıcı. Mamaların hepsi tam besin değerli, yapay renklendirici ve koruyucu içermeyen, özenle seçilen malzemelerle üretiliyor. Tüm kedilerin böyle lezzetli bir hediyeyi çok seveceğine eminiz!

Mama Keyfini Arttırmak İsteyenlere

Sheba’dan seçtiğiniz lezzetli mamalardan sonra servisini de mükemmel bir hale getirebileceğiniz, şık ve yeme kolaylığı sağlayan mama kaplarına göz atmanızı öneriyoruz. Minik dostunuzun, yemek saatinin keyfini doya doya çıkaracağından şüpheniz olmasın!

Enerjisini Oyunlarla Atanlara

İşte en eğlenceli kısımdayız; Sheba mamalar iştahla yendi, tüm enerji toplandı ve artık oyun zamanı! Bu yıl enerjik kedinizin favori oyuncaklarına yenilerini de eklemeyi unutmayın.

Uykuya Doyamayanlara

Tüm enerjisini attığı eğlenceli oyunlardan sonra rahat ve derin bir uykuya ihtiyaç duyan kedinize havalı pet yataklarından almayı düşünebilirsiniz.

Dinlenirken Keşfetmeyi Sevenlere

Bazı evcil kediler, pencere ya da balkon önünde uzanarak dışarısını gözlemlemeyi çok seviyor. Eğer bunu yapmayı seven bir kediniz varsa, ona bu keşiflerde rahatlık sunacak minderlerden alabilirsiniz.

Sevimli ve Cesur Keşifçilere

Minik dostunuzun keşif rotasını biraz daha genişletebilmesi için ihtiyacı olan güvenliği sağlayan kedi kapılarından alabilirsiniz.

En İyi Yol Arkadaşlarına

Kedinizle yapacağınız kısa yolculuklar ya da veteriner randevuları için pratik taşıma sağlayan sırt çantalarından alabilirsiniz. Bu çantalar kedinize, klasik çantalara göre çok daha mutlu hissettirecektir.

Tüy Bakımını Es Geçmeyenlere

Kediniz için doğal içerikli şampuanlardan satın alabilirsiniz. Özellikle kediler için kuru şampuanlar da üretiliyor, uzun tüylü bir kediniz varsa canının yanmaması adına bu amaca hizmet etmek için üretilmiş seçenekleri de değerlendirin!

Sevimli Patilerine İyi Bakanlara

Tırmalamak, kedilerin içgüdüsel bir ihtiyacı. Kediniz bu ihtiyacını giderirken aynı zamanda eğlenecek!

Her Zaman Mis Gibi Kokanlara

Kediniz için satın alabileceğiniz bir diğer hediye; parfümsüz deodorantlar! Bizce onlar her zaman güzel kokuyor ama dostunun güzelliğine güzellik katmak isteyen okuyucularımız da varsa, mutlaka doğal içerikli olanları incelemelerini öneririz.

Bu içerik Sheba sponsorluğunda hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları