preloader

Kedinizi Mutlu Edecek Oyuncaklar

07.02.2023
Kedinizi Mutlu Edecek Oyuncaklar

Yazı Boyutu:

Kedinizin gün içinde daha keyifli vakit geçirmesini sağlayacak oyuncakları keşfedin.

Bir evcil hayvan mağazasını ziyarete gittiğinizde, sepetinize bir ya da daha fazla oyuncak atmadan ayrılamıyorsanız sizi anlıyoruz! Kedinizin yeni almış olduğunuz oyuncağı paketten çıkarırken kuyruğunu sallamasından evde yuvarlanarak onla oynamasına kadar her aşaması birbirinden sevimli.

Kedi oyuncakları sadece eğlence için değil; aslında sağlık için de çok iyi. Veterinerler, oyun oynamanın kediler için çok faydalı olduğunu söylüyor. Aktif olmak, kedinizin sağlıklı bir kiloda kalmasına yardımcı oluyor ve kalp hastalığı, diyabet gibi kronik rahatsızlıklardan uzak tutuyor. Aynı zamanda pozitif bir ruh hali içinde kalmasını da sağlıyor.

Oyuncak Seti

Eve yeni bir tüylü kedi arkadaş getirdiyseniz, onu bol çeşitli bir başlangıç paketi ile karşılayın! Kedi lazeri, tüylü silindir oyuncak, 3 katlı kafalı oyuncak, zilli fare, sünger top ve zilli toptan oluşan bu altı parçalık set, kedinizin hangi tür oyuncakları sevdiğini anlamanızı sağlayacak.

Tüylü Kedi Oltası

Kedinize en çok hareket imkânı sağlayan oyuncaklardan biri olta. Geri çekilebilir çubuk, daha büyük veya daha sınırlı alanlar için ayarlanıyor ve kedinizin ilgisini çekmesi için bir dizi tüy demeti ile birlikte geliyor.

Üç Katlı Kedi Oyuncağı

Üç katlı oyuncak gibi etkileşimli bulmacalar, kedinizi dakikalarca oyalıyor ve can sıkıntısına bağlı depresyonu engelliyor. Kediler, topların hareketini av olarak algıyor ve bu nedenle yavru kediler gibi yaşlı kediler de onları kovalamayı seviyor.

{774243}

Dans Eden Balık

Gerçekçi görünümü ve kıpırdamasıyla kedinizi kovalamaya ve yakalamaya teşvik eden balık oyuncak, egzersiz için iyi bir alternatif. Oyuncağı USB ile şarj ediyorsunuz ve uzun süre kedinizi oyalayabiliyorsunuz.

Otomatik Kedi Topu

Tüylü değneklerle oynamayı seven kediler için, onları meşgul edecek bu oyuncak, siz yorulmadan otomatik olarak hareket ediyor. Kedinizin dikkatini arttırırken avlanma içgüdüsünü de tatmin ediyor.

Zekâ Topları

Merak ve oyun güdüsü kedilerde son derece belirgindir ve eğer sonunda bir ödül maması da varsa, bu çok daha iyidir! Tıpkı bu kedi zekâ oyuncağı gibi: Sağlam oyun tahtası ödül mamalarını saklamak için farklı oluklara ve toplara sahiptir, bu sayede kediler çalışarak elde etmek zorunda kalır. Ev hayvanlarının zekâlarını oyun ile geliştirebilir ve lastik halkası oyuncağı bu sırada kaymamasını sağlar.

{774212}

Kaktüs Kedi Tırmalama Oyuncağı

Eğer kedinizin evdeki en sevdiğiniz yastığı tırnaklamasından sıkıldıysanız bu tamamen el yapımı tırmalama kaktüsü aradığınız çözüm olabilir. Hem kediniz için bir oyuncak hem de evinize bir dekorasyon parçası. Bitkisel liflerden üretilmiş olan lifler doğada %100 çözünerek çevreye zarar vermez. Kediler için de üzerinde zararlı herhangi bir materyal bulundurmaz.

Tüylü Oyun Topu

Bu keçeli top oyuncaklar, gürültülü veya elektronik oyuncakları sevmeyenler için harika. Ayrıca, tüylü dostunuz oturma odasının herhangi bir yerine bırakıp gitse bile nerede olduğu ile ilgili endişe etmenize de gerek yok.

Nubi
Nubi Tüm Yazıları