preloader

Swarovski Sevgililer Günü Koleksiyonu

06.01.2018
Swarovski Sevgililer Günü Koleksiyonu

Yazı Boyutu:

Swarovski, 2018 Sevgililer Günü koleksiyonu için canlı ve cesur tasarımlar seçerek her tarza hitap ediyor. Romantik estetiğin tamamen tazelendiği ve yenilendiği bu koleksiyon için Nathalie Colin:

"Sevgi hepimizin kalbinde yer alıyor ve sevginin birçok farklı yönü var. Swarovski, çeşitliliği ve sevginin tüm ifade biçimlerini desteklemekten gurur duyuyor. Dolayısıyla bu koleksiyonumuzda geleneksel kalp simgesinin haricinde farklı sevgi simgelerine de yer verdik. Ömür boyu süren bağlılığı simgeleyen ve baştan çıkarıcı bir vurguya sahip kurdele düğümden ilham aldım. Cesur kelepçe tarzı, göz alıcı ikili yüzük ve herkesin beğenisine hitap edecek günlük tarzla uyumlu takılar mevcut. Her bir parça çeşitliliğin ve sevgi özgürlüğünün mesajlarıyla tamamlandı, bu mesajlar ben de dahil olmak üzere herkes için oldukça önemli." diyor.

Swarvoski Sevgililer Günü

Lifelong Ailesi

Yeni Lifelong ailesi sonsuz sevgiyi simgeleyen düğüm motifine moda dolu bir bakış açısı kazandırıyor. Organik bükümler ve dönüşler, düğümün sonsuz akışını yeniden canlandırırken beyaz berrak kristaller ise pembe altın ve rodyum kaplama tasarımlara göz alıcı bir şekilde yerleştiriliyor. Bunu cesur iki renkli kelepçede ve moda ikili yüzükte kolaylıkla görebiliyorsunuz. Halka bileklikler, tasma kolyeler, kolye uçları ve yüzükler zarif ve lüks bir takı ruhu için küçük boyutlarda geliyor ayrıca bu tasarımlar üst üste takılabildiği gibi seçkin bir görünüm için bağımsız olarak da takılabiliyor.

Swarovski

Lifelong Küpe

Swarovski Sevgililer Günü

Lifelong Yüzük

Bu sezon Sevgililer Günü'nün efsanevi kalbi, yeni Lovely serisiyle de ışıltılı bir yeniliğe sahne oluyor. Pavé kristalle ışıltı katılan açık kalp tasarımları, ışıltılı ve sallantılı Zirkonya damlalarıyla tamamlanan sade Attract tasma kolyeler gibi sevginin sevimli anılarını oluştururuyorlar. Bu kombinasyon oldukça kadınsı ve çağdaş bir görüntü sunarak kadınların kalbine taht kuruyor.

Swarovski Sevgililer Günü

Lovely Bilezik

Swarovski Sevgililer Günü

Lovely Kolye

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları