preloader

Kış Aylarında Sevdiklerinizi Mutlu Edecek Hediye Önerileri

28.01.2022
Kış Aylarında Sevdiklerinizi Mutlu Edecek Hediye Önerileri

Yazı Boyutu:

Kışı seven ya da kış aylarında özel bir kutlaması olan sevdiklerinizi mutlu edecek ve içlerini ısıtacak hediye önerilerimize göz atın.

Kış ayları soğuk, rüzgâr, yağmur derken zorlu geçse de kimileri için en sevdiği mevsim ya da anlamlı kutlamalarının dönemi oluyor. Bu dönemde de onların mutluluklarına mutluluk katacak anlamlı hediyeler almak da en yakınlarına düşüyor. Hayatınızda kışı seven ya da kış aylarında özel bir kutlaması olan sevdiklerinizi mutlu edecek ve içlerini ısıtacak hediye önerilerimize göz atın.

Evde Olmayı Sevenlere

Soğuk havalarda evden çıkmak istemeyip, tüm vaktini evde geçirmek isteyen sevdikleriniz için seçenek çok. Yumuşacık bir battaniye alarak evde battaniye altında film keyfi yaşamasını, ipek bir pijama alarak ise evde rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Odunsu bir kokuya sahip mum hediye ederek de soğuk ve yağışlı kış günlerinde romantik bir gün geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Chakra; 549,90 TL

Satın al

Jo Malone; 650 TL

Satın al

Çok Sık Üşüyenlere

Kış aylarında kendimizi sıcak tutmak çoğu zaman zor olabiliyor. Sokakta ya da evde üşüdüğümüz zamanlarda ise bizi ısıtacak parçalara tam anlamıyla sarılmak istiyoruz. Eğer sizin de sık sık üşüyen ve kendini sıcak tutmak için çaba sarf eden sevdikleriniz var ise alacağınız yumuşacık ve sıcak hediyeler ile onları çok mutlu edeceğinize emin olun. İnanın alacağınız o hediye, tüm kış boyunca bir an bile yanından ayırmayacağı bir hediye olacak.

Beymen Collection; 1.299 TL

Satın al

Ugg; 2.100 TL

Satın al

Bakımını Eksik Etmeyenlere

Kış aylarında cildimiz diğer aylara göre daha çok bakıma ihtiyaç duyuyor. Soğuk, rüzgar derken cildimizde nem kaybı ve pul pul dökülmeler yaşanabiliyor. Bu süreçte de sevdikleriniz için alabileceğiniz en güzel hediye cilde nemini yeniden kazandıracak cilt bakım ürünleri oluyor. Alacağınız bir cilt bakım yağı ya da güçlü bir nemlendirmeye sahip dudak balmı ile onu mutlu edebilirsiniz.

Guerlian; 595 TL

Satın al

Clarins; 520 TL

Satın al

Kahve Tutkusu Olanlara

Kış denilince akla ilk gelenlerden biri sıcacık bir kahve oluyor. Soğuk kış günlerinde içilen sıcak ve lezzetli bir kahvenin verdiği mutluluk bambaşka. Bu mutluluğu sevdiklerine yaşatmanın ise birçok yolu var. Birbirinden farklı kahveler yapabileceği bir kahve makinesi veya süt köpürtücü ile mutluluğu hediye etmeniz çok kolay.

Nespresso; 3.599 TL

Satın al

Tchibo; 1.259 TL

Satın al

Lezzet Düşkünlerine

Mutfakta saatlerce vakit geçirmekten ya da yemek yemekten büyük zevk alan sevdikleriniz için kışa daha çok anlam katacak hediyeler alabilirsiniz. Kışın vazgeçilmez tatlarından biri olan fondü için fondü seti alarak İsviçre yolculuğuna çıkarabilir ya da restoranların satışa sunduğu hediye çeklerinden alarak kış lezzetlerinde mükemmel bir keşfe çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Artesa; 1.283 TL

Satın al

Mikla Restaurant; 710 TL

Satın al

Sinem Genç
Sinem Genç Tüm Yazıları