2022’nin Merakla Beklenen Dizileri

2022’nin En Yeni Dizileri

Yıllardır beklenen yapımlardan sürpriz olanlara 2022’de birbirinden sürükleyici diziler ekranlarda olacak. Mutlaka izlenmesi gereken dizileri keşfedin.

Fantastik yapımlardan animasyonlara 2022’de çok sayıda dizi geliyor. Leonardo DiCaprio’nun başrolünde olduğu The Devil in the White City, Game of Thrones sevenlerin heyecanla beklediği House of the Dragon, yüzüğün hikayesini en başına giden The Lord of the Rings ve çok daha fazlası dizi platformlarında olacak. Yapımcıların heyecanla duyurdukları dizilerin her birinin de hakkında çok konuşulacak.

Moon Knight, Disney +

Oscar Isaac’in Eski Mısır’da yaşayıp öldükten sonra Ay Tanrısı Khonshu’nun tüm gücünü kullanarak dirilttiği paralı asker olan Marc Spector’u oynayacağı Moon Knight bu yılın en heyecanla beklenen yapımlarından biri. Dissosiyatif kimlik bozukluğu (içerisinde birden fazla karakterin yaşadığını sanma) yaşayan Marc Spector yani Moon Knight’ı oynayacak Oscar Isaac’ın role hazırlanmak için uzun saatler ders aldığı gelen haberler arasında. İlk sezonu altı bölüm olacak olan dizinin kötü karakteri ise Ethan Hawke olacak.

House of the Dragon, HBO Max

 

Kış yeniden geliyor! Game of Thrones dünyasından 300 yıl öncesine giden House of the Drangon’da Targanyen hanesinde gelişen olaylar anlatılacak. Amansız bir taht kavgasının görüleceği dizinin başrolünde Kral Viserys Targanyen rolüyle Paddy Cinsidine, Alicent Hightower rolünde Olivia Cooke, Prenses Rhaenyra Targaryen olarak Emma D’Arcy yer alacak. HBO yapımı dizinin ne zaman yayınlanacağı henüz netleşmese de 2022 içerisinde ejderha sevenlerle buluşacağı kesinleşti. Game of Thrones da olduğu gibi House of the Dragon hakkında da pek bir ipucu yok. Dizi gelmeden senaryoda neler olacağını bilmek isteyenler George R. R. Martin’in Ateş ve Kan kitabını okuyabilir.

The Lord of the Rings, Amazon Prime Video

J.R.R. Tolkien’ın fantastik dünyası sekiz bölümlük dizi olarak 2 Eylül’de geliyor. Hobbit hikayelerinden bin yıl öncesinde geçecek The Lord of the Rings senaryosunda neler olacağı hakkında detay bilinmese de konunun kitaplarla paralel değil; Aragorn’un ailesiyle ilgili olacağı şimdilik doğrulanan bilgiler arasında. Çekimleri, filmlerinde olduğu gibi Yeni Zelanda’da yapılan dizinin duyurusu 2017’de yapılmıştı. Üzerinde neredeyse beş yıl çalışılan dizinin bir sezonun maliyetinin 465 milyon dolar olduğu; yani şimdiye kadar en yüksek bütçeli dizi olacağı dolaşan söylentiler arasında. İlk aşamada beş sezon olarak tasarlanan dizide filmlerle benzer karakterlerin yanı sıra yeni isimler de olacak. The Lord of the Rings 2 Eylül’de Amazon Pirme Video üzerinden izlenebilecek.

Inventing Anna, Netflix

Kendini ultra zengin bir mirasçı olarak tanıtarak New York’un zengin ailelerini, bankaları, otelleri, restoranları dolandıran Rus asıllı Alman vatandaşı Anna Delvey’in hikayesi dizi oluyor. Julia Garner’ın başrol olarak Anna Delvey olacağı Inventing Anna dizisinde, bir gazeteci Instagram üzerinden hatırı sayılır bir servet edinen dolandırıcının hikayesini inceleyecek. Anna Chlumsky, Anders Holm, Caitlin FitzGerald’ın olacağı dizinin gerçek hikayeden aldığı her detayıyla ilginç olacağı kesin. Mini dizi olacak Inventing Anna’nın gösterim tarihi ise henüz net değil.

Peacemaker, HBO Max

 

Suicide Squad’ın spin-off dizisi Peacemaker için beklenti büyük. John Cena’nın ana karakter olarak başrolünde olacağı dizi 13 Ocak’ta HBO Max’de yayına başlayacak ve ilk sezonu sekiz bölüm olacak. Asıl amacı barış olsa da bunu çok farklı yollarla yapan Peacemaker DC Comics’in en sıradışı karakterlerinden bir tanesi. Öyle ki dizinin yapımcıları Peacemaker’ın şimdiye kadar çekilen diziler arasından en farklı yapım olacağını söylüyorlar. Çok ciddi görevleri en eğlenceli şekilde ilerleten Peacemaker, taşıdığı James Gunn imzasıyla da bir o kadar merakla bekleniyor.

Secret Invasion, Disney +

Emilia Clarke, Samuel Jackson ve Olivia Colman’ın başrolünde olduğu Secret Invasion 2022’nin en merak edilen dizilerinden bir tanesi. Yeni diziyle birlikte bu kez Marvel’ın sinematik evreni daha da büyüyor ve skrulls ismi verilen -diğer Marvel filmlerinde de gördüğümüz- ve şekil değiştirme yeteneği olan uzaylılar ön plana geliyor. Onları durdurmaya çalışan Fury (Samuel Jackson) ve Talos (Ben Mendelsohn) ise aksiyon dolu sahnelerle izleyicileri maceraya doyuracak. Dünyayı istila etmeye çalışan skrull’ların dünyayı ele geçirme hikayesi altı bölümden oluşan mini dizi olacak.

Abbott Elementary

Yeni yılın ilk günü 1 Ocak’ta yayınlanacak Abbott Elementary, Philadelphia’daki bir devlet okulundaki öğretmenlerin hikayesine odaklanıyor. Tüm zorluklara rağmen eğitimci ruhlarından vazgeçmeden çalışan öğretmenler, öğrencilerin iyi bir hayata adım atmaları için ellerinden geleni yapıyorlar. Üstelik çevredeki tüm zorluklara rağmen. Bu yılın en eğlenceli dizilerinden biri olması beklenen Abbott Elementary, sıra dışı öğretmen hikayeleriyle komedi sevenlerin favorileri arasına eklenecek.

Women of the Movement

 

2022 yılının gerçek hikayeyle senaryolaştırılan dizilerinden biri de Women of the Movement. Dizi, 1955 yılında 14 yaşındayken ırkçı cinayet sonucu öldürülen Emmett Till’in yaşamını ve o hayatını kaybettikten sonra ailesinin aradığı adaleti konu alıyor. Cinayeti anlatan kitaptan uyarlanan dizide hikaye, bir direnişin ve sivil uyanışın simgesi haline dönüşen Emmett Till’in doğumundan başlıyor ve cinayetin ardından ayaklanan toplumu, annesinin onun hakkını aramak için neler yaptığını anlatıyor. İlk sezonu altı bölüm olan yeni dizinin yapımcıları arasındaysa Will Smith ve Jay-Z de var. Women of the Movement, 6 Ocak’ta yayınlanacak.

Pivoting, Fox

 

Ginnifer Goodwin, Eliza Coupe ve Maggie Q’yu bir araya getiren Pivoting üç arkadaşın yeni hayat bakışından yola çıkarak eğlenceli bir hikayeyi anlatıyor. Arkadaşlarının genç yaşta yaşamını kaybetmesinin ardından hayatın çok kısa olduğunu fark edip yapmak istedikleri her şeyi yaparlar. Psikologun önemli kararlar vermemelerini de tavsiye etmelerinin üzerine, kısa hayatın tadını çıkarmak üzerine yapılanlar bir süre sonra orta yaş krizine dönüşür. İstedikleri gibi yaşayıp mutluluğu bulmak isteyen üç arkadaşın yeni hayatı eskisinden çok farklı ve eğlenceli olmaya başlar. Eğlenceli sahneleriyle şimdiden dikkat çeken dizi 9 Ocak’ta izlenebilecek.

Willow, Disney +

Sihirli güçleri olan cüce bir çiftçinin hikayesinin konu alındığı Willow filmi, farklılaştırılmış bir senaryoyla Disney +’a dizi olarak geliyor. Filmden birkaç yıl sonra geçecek olan fantastik Willow dizisiyle ilgili şaşırtıcı bulunan bir detaysa başrolün filmdekiyle aynı olması. Bundan 33 yıl önce Willow Ufgood’u oynayan Warwick Davis, dizide de aynı karakterle yer alacak. İlk sezonu sekiz bölüm olacak dizinin yönetmenliğini Harry Potter ve Fantastic Beasts’te de imzası bulunan Stephen Woolfenden üsteleniyor. 1980’lerin akılda kalan yapımlarından biri olan Willow’un dizide nasıl bir konu etrafında döneceği ise şimdilik sır olarak saklanıyor.

She-Hulk, Disney +

 

Marvel’ın aksiyon dolu dünyasına, dizi olarak She-Hulk da bu sene ekleniyor. Tatiana Maslany’nin dişi Hulk Jennifer Walters olarak izleneceği dizinin ilk sezonu 10 bölüm olacak. Jessica Gao’nun orijinalinden yola çıkarak senaryosunu yazdığı, Kat Cairo ve Anu Valia’nı yönettiği She-Hulk dizisinde Mark Rufalo da yine Hulk olarak görülecek. Kuzeni Hulk’a göre güçlerini daha iyi yöneten Jennifer Walters dizide avukatlık yapmaya devam edecek. Hulk olmaksa beraberinde birçok zorluğu ve komik anları getirecek.

The Other Typist, Hulu

Keira Knightley’in ilk defa bir dizide başrol alacağı The Other Typist tarihe farklı bir bakışla geliyor. İki dünya savaşı arasında, 1920’ler New York’unda geçen dizi yasak dönem olarak bilinen zamanı işliyor. Alkol yasağının toplumda nasıl bir etkileşim yarattığı, dönemin mafyalarının bundan nasıl bir çıkar sağladığını da detaylarında görmeyi beklediğimiz dizi Suzanne Rindell’ın aynı isimli kitabından senaryolaştırılıyor.

Manhattan’da bir polis karakolunda katip olarak çalışan ve dönemi suçlularının ifadelerini daktilo eden Rose’un hayatına işe yeni başlayan Odalie ile tanışınca değişir. İlk başta eğlenceli başlayan arkadaşlığın bir süre sonra tek taraflı saplantıya dönüşmesi ilginç bir hal alır. Hulu dizisi The Other Typist, senaryosu ve oyuncuları kadar 1920’ler kostümleriyle de merak ediliyor.

Mr. & Mrs. Smith, Amazon Prime Video

2022’nin çok merak edilen yeni dizilerinden biri olan Mr. & Mrs. Smith oyuncu kadrosundaki değişiklik nedeniyle bir süre daha ertelenebilir gibi görünüyor. Daha önce dizinin başrollerinden birini oynayacağı açıklanan Phoebe Waller-Bridge, geçtiğimiz günlerde diziden ayrıldığını açıkladı. Şimdilik dizinin oyuncu kadrosunda sadece Donald Glover'ın adı geçiyor ve Mrs Smith’i kimin canlandıracağı henüz bilinmiyor.

Dizi, Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin başrolünde olduğu film ile aynı hikayeyi işleyecek. Aksiyonlu ve eğlenceli sahneleri olacağı bilinen yeni dizide evli ve iki farklı kurum için çalışan ajanların birbiriyle karşılaşması konu alınacak.

The Devil in the White City, Hulu

Martin Scorsese’nin yöneteceği ve Leonardo DiCaprio’nun başrolünde olacağı yeni dizi için heyecan dorukta! Erik Larson’ın çok satan romanından Billy Ray’in (Captain Phillips, The Hunger Games, Gemini Man gibi filmlere imza atan) senaryosunu yazdığı dizi kesinlikle 2022’nin en beklenen yapımlarından bir tanesi. Mini dizi olarak Hulu’da yayınlanacak The Devil in the White City’de 1893 yılında, Chicago’da ardı ardına cinayetler işleyen bir seri katil ve olayları çözmeye çalışan bir dedektif konu alınıyor. İlk başta film olarak duyurulan sonrasında birkaç bölümlük mini diziye dönüştürülen The Devil in the White City’de Leonardo DiCaprio seri katil Dr. H.H. Holmes’u canlandıracak.  

Zootopia +, Disney +

2016’da gösterime giren ve en eğlenceli animasyonlar arasına adını yazdıran Zootopia’nın devam filmlerinin gelmesi beklenirken Disney Twitter dizi versiyonunu hazırladıklarını açıkladı. Tüm hayvanların kendi düzenleri içerisinde yaşadıkları Zootopia şehrinde geçmesi beklenen diziyle ilgili henüz detaylı bir açıklama yok. 2022 yılında Disney +’a geleceği açıklanan animasyon dizi Zootopia+’ın tam tarihi ve nelere odaklanacağı açıklanmasa da filmin baş karakterleri Judy Hopps ve Nick Wilde’ı dizide de görmeyi umuyoruz.

Agent King


 

Elvis Presley’in efsaneleşen Rock’n Roll şarkılarını, danslarını, sayısız kişiye ilham veren stilini birçok kez ekranlarda gördük. Ama onu ilk defa Amerikayı koruyan bir ajan olarak hem de animasyon türde dizi Agent King’i Netflix’te izleyeceğiz. Elvis Presley’in eşi Priscilla Presley’in yapımcılığını üstlendiği dizinin yaratıcısı ise John Eddie. Amerika’yı tehdit eden kötülerle savaşmak için sırt roketiyle casusluk yapan Elvis’i izlemek kesinlikle ilginç olacak.

 

All the Light We Cannot See – Mini Dizi

Anthony Doerr’in ağlatma garantili ve Pulitzer Ödüllü kitabı All the Light We Cannot See’den uyarlanan mini dizi 2022’nin en merak edilen yapımlarından bir tanesi. Paris’te babasıyla yaşayan örme engelli Marie-Laure Nazi işgalinden kaçmak için yanlarında değerli mücevherlerle başka bir yere taşınırlar. Alman asker Werner ile çok ilginç bir şekilde yolları kesişen ve Fransa’da görüşmeye Marie-Laure’nin İkinci Dünya Savaşı yıllarından 2014’e kadar hikayesinde ise birbirinden ilginç detaylar vardır. Dört bölümlük mini dizi şimdiden heyecanla bekleniyor.

Anatomy of a Scandal

Siena Miller, Michelle Dockery, Rupert Friend’in başrollerinde olacağı Anatomy of a Scandal, Sarah Vaughan’ın aynı isimli kitabından uyarlama. Kamuda yaşanan taciz ve tecavüz suçlamalarını tüm taraflar açısından anlatacak olan dizinin ilk sezonunu S. J. Clarkson’un yönetecek. Dizinin her sezonunda ise farklı bir dava konu alınacak. Gerçekler, suçlamalar, mahkeme salonları, yaşanan olaylar ve travmaları anlatacak dizinin çok sürükleyici olacağı ise kesin.

 

Archive 81

Korku-gerilim tadında dizileri seviyorsanız Netflix’e Ocak ayında gelecek olan Archive 81’i kaydedin. Aynı isimli dört yıl süren podcast serisinden uyarlanan dizi adından da anlaşılabileceği gibi arşivlerden çıkan korkunç bilgiler etrafında dönüyor. Eski video kasetleri tamir eden Dan Turner (Mamoudou Athie) bu video kasetlerden birini tamir ederken kendini hiç istemediği bilgileri öğrenirken bulur. Tehlikeli bir tarikatın apartman dairesinde gerçekleşen çalışmalarını öğrenen genç arşivci 25 yıl önce olan olayları çözebileceğini düşünmeye başlar. Zaman zaman gerçeküstü olaylara değinen Archive 81’in hikayesi gerilmeyi sevenlerin çok seveceği türden.

 

Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities

Bu yılın Netflix’teki en ilginç yapımlarımdan biri bu dizi olacak gibi görünüyor. Meksikalı ünlü yönetmen Guillermo del Toro’nun birkaç yıl önce üzerinde çalıştığı açıklanan antoloji serisi bu yıl Netflix’e geliyor. Birkaç yıl önce duyurusu yapılan dizinin oyuncu kadrosunda Rupert Grint, Andrew Lincoln, Essie Davis, Hanna Galway gibi isimler yer alıyor. İlk sekiz bölümünün her biri farklı yönetmenlerin imzasını taşıyacak dizide korku verecek her hikaye farklı bir şekilde seyirciyle buluşacak.

 

Florida Man

Polisiye tadındaki Florida Man’in başrolünde American Crime Story’den tanıdığımız Edgar Ramirez yer alıyor. Eski polis memuru Mike, Philadelphialı bir çete üyesinin kayıp kız arkadaşını bulmak için Florida’ya dönmek zorunda kalır. Yıllar sonra memleketi Florida’ya dönen Mike için kolay başlayan araştırma içinden çıkılmaz zor bir işe dönüşür.

 

Freeridge

Los Angeles’ta yaşayan ve farklı kültürlerden oluşan genç arkadaş grubunun lise maceraları Freeridge ile devam ediyor. Birbirinden ayrılmayan arkadaş grubu ölümcül bir laneti serbest bırakmış olabileceğini düşünüp yeni maceralara atılırlar. Netflix’in bir diğer yapımı olan ve dört sezon süren On My Block’tan yola çıkılarak uyarlanan yeni dizi Freeridge’de aynı oyuncuları görmek sürpriz olmayacak.

 

Hard Cell

 

İngiliz komedyen Catherine Tate’in yarattığı ve başrolünde olduğu dizi kadın mahkumların olduğu koğuşta geçiyor. Her bölüde farklı bir karakteri canlandıracak olan Tate, altı bölümlük Hard Cell’de hem mahkumların hem de ceza sistemine mizahi bakış açısıyla ekranlara getirecek. Kurgusal bir hapishanede geçecek olan dizi komedinin yanında insan hikayelerine de dokunacak.

 

Kings of America - Mini Dizi

Altı farklı Oscar adaylığı olan Amy Adams’ı 2022’de Netflix yapımı mini dizide izleyeceğiz. Kings of America 2013’ten beri dünyanın en büyük şirketi olarak kabul edilen Walmart’ta farklı departmanlarda çalışan üç kadının hikayesini konu alıyor. Biri Walmart varisi, biri özgür ruhlu bir yönetici biri ise mağazada satış personeli olan kadınların hikayesi olaylara farklı bir açı getiriyor. Satış personeli Walmart’a dava açınca dizinin hikayesi de başlıyor.

 

Lost Ollie

2022’de Netflix’e sıcacık bir aile dizisi de geliyor. Live-action animasyon olarak hazırlanan dizi Ollie’s Odyssey adlı çocuk kitabından uyarlama. Onu kaybeden sahibini her yerde arayan küçük tavşancık  Ollie ve küçük bir çocuğun çok sevdiği oyuncağını yeniden evine getirme hikayesi herkesin kalbini ısıtacak türden. Lost Ollie’nin hikayesi ünlü animasyonlara imza atan Shannon Tindle tarafından uyarlanıyor.

 

One Piece

Ünlü ve yayınlandığı ilk günden bu yana çok satan manga serisi One Piece live-action dizi olarak Netflix’e geliyor. Emily Rudd, Inaki Godoy, Mackenyu’nun başrolünde olacağı dizide kahramanlarımız ‘One Piece’ adı verilen efsanevi hazineyi bulmak için çalışacaklar. Hazineyi bulan servete konmakla kalmayacak aynı zamanda Pirate King unvanını da alacaktır.

 

Pieces of Her

Polisiye romanların sevilen yazarı Karin Slaughter’in aynı isimli kitabından uyarlanan Netflix dizisi hem sürükleyici hem de gizemli bir senaryoya sahip. Toni Colette’in başrolünde olduğu Pieces of Her Amerika’nın Georgia kasabasında yaşayan mükemmel bir anne ile kızının ilişkisinin bir anda değişmesini konu alıyor. Bu değişimin nedeni ise günün birinde vakit geçirmek için gittikleri alışveriş merkezinde gelişen kanlı olaylar. İlk sezonu sekiz bölümden oluşacak dizide David Wenham, Jessica Barden ve Bella Heathcote’u da izleyeceğiz.

 

Queen Charlotte

Netflix’in çok sevilen dizisi Bridgerton’un spin-off’u Queen Charlotte olarak geliyor. Tek bir sezon olarak gösterilmesi planlanan dizinin oyuncu kadrosu hakkında henüz bir açıklama yok. Yani Bridgerton dizisinde Kraliçe Charlotte’u canlandıran Golda Rosheuvel’in yeni dizide olacağı mı yoksa başka bir ismin mi canlandıracağı bilinmiyor. 2022’nin ilk aylarında yayınlanması planlanan dizide Kraliçe Charlotte’un Bridgerton öncesindeki hayatı anlatılacak.

 

Lincoln Lawyer

Michael Connelly’nin romanından uyarlanan ve yıllar önce Matthew McConaughey’in başrolüyle beyaz perdeye gelen Lincoln Lawyer bu sene dizi olarak Netflix’e geliyor. Başroldeki avukat Mickey Haller’i dizide Manuel Garcia-Rulfo canlandıracak. Ufak tefek suçlar işlemiş kişilerin davalarını alan avukat Haller, günün birinde zengin birinin cinayetle suçlandığı davasını almasıyla kendini hiç beklemediği olayların ortasında bulur. Gününün çoğunu Lincoln marka arabasının arka koltuğunda geçiren avukat Haller’ın bu davadan alnının akıyla çıkması imkansız gibi görünmektedir.

1899

Dark sevenlere Netflix’in güzel bir haberi var. Üç sezonun sonunda final yapan Dark’ın ardından dizinin yapımcıları başka bir proje için kolları sıvadığını duyurmuştu. Yeni Netflix dizisi 1899 farklı milletlerden insanların içinde olduğu bir geminin yeni kıtaya ulaşmak üzere okyanusta yolculuk yaparken bir anda kabusu yaşamaya başlamalarını konu alıyor. Londra’dan New York’a gitmek üzere yola çıkan geminin karşısına çıkan terk edilmiş başka bir gemiyle okyanus ortasında karşılaşan yolcular için bundan sonra korku dolu olacak.

OGGUSTO Editörlerinden Kübra Haniç İnce’nin diğer yazılarını okumak için tıklayın.

Dünyadan en yeni haberleri ilk bilen olmak için OGGUSTO’nun haftalık e-bültenine kaydolun.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.