preloader

2021 Sonbahar Kış Saç Aksesuarı Trendleri

06.10.2021
2021 Sonbahar Kış Saç Aksesuarı Trendleri

Yazı Boyutu:

Bu sonbaharda sizleri moda dergilerinden çıkmış gibi bir görünüme kavuşturacak saç aksesuarı trendlerine bir göz atın.

Şıklığı bir bütün olarak düşündüğümüzde kıyafetlerimizin şüphesiz en önemli tamamlayıcıları makyaj ve aksesuarlarımızdır. Bu yazıda şıklığınıza şıklık katacak ve sizlere son derece sofistike görünümler kazandıracak trend saç aksesuarlarını derledik. Bu sonbaharda girdiğiniz her ortamda moda dergilerini aratmayan stilinizle göz kamaştıracağınız, imza niteliği taşıyan saç aksesuarı trendlerini daha yakından keşfedin.

Saç Bandı

50’lerin en önemli Hollywood aktrislerinden Grace Kelly’nin zarafetiyle bütünleşen saç bantlarından Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın şıklığına şıklık katan saç bantlarına bu ürünlerin zamansız bir moda aksesuarı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Şüphesiz daha önce Gossip Girl izlemiş kişilerin aklına “saç bandı” denilince 2000’lerin bir moda ikonu olarak izleyici ile buluşan Blair Waldorf karakteri gelecektir. Gossip Girl’ün Nexflix tarafından yeniden günümüze uyarlandığı şu günlerde Blair’ın imzası haline gelmiş ve tarzının en önemli tamamlayıcısı olan saç bantlarından bahsetmemek olmazdı. Hemen her yerde bulabileceğimiz her renk ve desendeki saç bantları yardımıyla yaratacağınız saç modelleri ile siz de stilinizle gittiğiniz her ortamın gözbebeği olmaya adaysınız.

Fular

2021 Sonbahar Kış Saç Aksesuarı Trendleri

Eğer evde halihazırda kıyafetleriniz için kullandığınız fularlarınız varsa şıklığınızı tamamlayacak yeni saç modelleri yaratmak için kullanabilirsiniz. Hem vintage hem de modern tarzlara uyum sağlayabilecek zamansız bir aksesuar olan fuları istediğiniz saç modeline göre (dalgalı saç, düz saç, örgü, topuz ya da at kuyruğu…) farklı şekillerde bağlayarak tarzınıza adapte edebilmeniz mümkün.

Fransız Beresi

2021 Sonbahar Kış Saç Aksesuarı Trendleri

Havaların da artık serinlemesiyle birlikte dolaplarınızdan Fransız beresini çıkarmanın tam zamanı! Bu yıl özellikle klasik çizgileri modern bir yorum ile birleştiren berelerin trend olacağı haberini sizinle paylaşalım istedik. İster modern ister retro bir kombin ile kullanmayı tercih edin, şıklığınıza şıklık katacak Fransız berelerinin size her durumda son derece sofistike bir hava vereceğinden kuşkunuz olmasın.

Ürün Önerisi: H&M Siyah Bere

2021 Sonbahar Kış Saç Aksesuarı Trendleri

H&M’in 2021 sonbahar-kış koleksiyonunda yer alan ve farklı renkleri mevcut bereleri ile bulunduğunuz ortamdaki en şık kişi siz olabilirsiniz.

Mandal Tokalar

2021 Sonbahar Kış Saç Aksesuarı Trendleri

2000’lerde moda olan parlak ve taşlı mandal tokaların aksine saçı yarım toplamak ya da topuz yapmak istediğinizde kullanabileceğiniz şık ve daha minimal tasarıma sahip mandal tokalar da bu yılın saç aksesuarı trendleri arasında yer alıyor. Son derece hızlı ve pratik şekilde saçlarınızı toplama imkânı sunan mandal tokalar ile kolayca farklı saç modelleri oluşturabilirsiniz. Saçınıza vermek istediğiniz modele ve kıyafetinize uygun olabilecek birkaç mandal toka önerisi:

Taşlı Tel Tokalar

2021 Sonbahar Kış Saç Aksesuarı Trendleri

Parlak taşlı ve incili tel tokaların geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da trend bir aksesuar olacağını söyleyebiliriz. Saçlarınızı oluşturacağınız kombinin yıldızı yapmak istediğiniz takdirde kullanabileceğiniz birkaç taşlı toka modeli:

Kumaşlı Lastik Tokalar

2021 Sonbahar Kış Saç Aksesuarı Trendleri

90’lardan gelerek bizleri karşılayan ve son yıllarda yükselen bir trend haline gelen kumaşlı lastik tokalar da bu yılın trendleri arasında yer alıyor. Daha zarif ve şık bir görünümün elde edilmesi için daha yumuşak renklerin tercih edilmesi öneriliyor. Yüksek at kuyruklarından ziyade ense hizasına yakın at kuyrukları ile kullanabileceğiniz pastel renkli kumaşlı lastik tokalar size pratik saç modelleri oluşturabilme imkânı sağlarken bir yandan da sade ve profesyonel bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak.

Admin
Admin Tüm Yazıları