preloader

En İyi Kaş Ürünleri

21.03.2024
En İyi Kaş Ürünleri

Yazı Boyutu:

Kaşlar yüz ifademizi belirleyen en önemli etkenlerden biri ve makyajda uzun zamandır başrolde. Farklı ihtiyaçlara yönelik en iyi kaş ürünlerinden bir “top 10” hazırladık.

İyi şekillendirilmiş ve bakımlı kaşlar görünümümüzde önemli bir rol oynar. Hal böyle olunca son yıllarda kaş ürünleri kozmetik dünyasında altın çağını yaşıyor. Tıpkı cilt ya da saçlar gibi kaşların da farklı ihtiyaçları olabilir. Kalem, jel, toz veya pomat gibi çeşitli formüller ve fırçalarla yaratılan kaş ürünlerinden doğru olanı seçmek ise işinizi hayli kolaylaştırır. Sizin için en iyi kaş ürününü bulduğunuzda kaşlarınızı kusursuzca belirginleştirebilir, dolgunlaştırabilir ve şekillendirebilirsiniz. Şekillendirme fikirleri için yüz tiplerine uygun kaş modellerini inceleyin.

Kaş Kalemleri

Benefit – Precisely, My Brow Detailer

Söz konusu kaş ürünleri olduğunda Benefit bir efsanedir! Portföyünde pek çok farklı kaş ürünü olmasına rağmen Benefit, işimizi kolaylaştıracak ürünler geliştirmeye devam ediyor. Precisely, My Brow Detailer piyasada bulabileceğiniz en ince uçlu kaş şekillendirme ürünü. Detaylara önem verenler için tam kurtarıcı! 0,8 mm uçlu bu kaş kalemi, kaşlarınıza boyut ve belirginlik kazandırmak için kaş kılları gibi mikro çizgiler oluşturmak üzere tasarlanmış bir ürün. Ultra hassas kurşuni ve kremsi dokusu, doğal ve şekillendirilebilir bir kaş görünümü için hassas ve kolay uygulamaya olanak tanıyor.

Burberry – Effortless Eyebrow Definer

Eğer kaş şekillendirmede önceliğiniz pratiklikse bu ürün tam anlamıyla nokta atışı. Effortless Eyebrow Definer, çift uçlu bir kaş kalemi; fırçası sayesinde kaşlarınızı zahmetsizce tarayıp şekillendirirken açılı uçlu kalemiyle doğal ve dolgun bir görünüm yaratabilirsiniz Özellikle ihtiyacınız kaşlarınızdaki boşlukları doldurmaksa ürünün pudramsı formülü bu işi oldukça kolaylaştırıyor.

Shiseido – Brow Inktrio

Shiseido Brow InkTrio, kaşları zahmetsizce doldurmak ve şekillendirmek için tasarlanmış 3’ü bir arada kaş kalemi; birden fazla etkiye sahip ürünlere bayılıyoruz! Asansörlü bu kaş kaleminin arka ucunda kaşları taramak için fırçası ve rengi dağıtmak için aplikatörü bulunuyor. İnce kalem ucu, kaşlara doğal ve tüy gibi bir görünüm veriyor. Dermatolog ve göz doktoru testlerinden geçmiş bir ürün olan Brow Inktrio’yu hassas gözlere sahip olanlar ya da lens takanlar da tercih edebilir.

Make Up For Ever – Aqua Resist Brow Sculptor

Bu ürün Make Up For Ever tarafından “kaş kremi” olarak tanımlanıyor. Doğal bir görünüm için kaşları dolduran, belirginleştiren ve güçlendiren yüksek pigmentli formül suya dayanıklı bir formüle sahip. Aqua Resist Brow Sculptor kaşların tamamen doğal görünmesi için mat bir bitiş sağlıyor. Ürünü kaşlarınızdaki seyrek bölgelere belirginlik kazandırmak veya kaşlarınızda pürüzsüz bir kavis oluşturmak için kullanabilirsiniz.

M.A.C Cosmetics – Brow Set

Backstage’lerin olmazsa olmaz ikonik kaş maskarası Brow Set’den bahsetmemek olmaz. Bu kaş maskarası, kaşları şekle sokarken parlaklık da sağlıyor. Pul pul dökülme ve sertleşme yapmayarak sizi yarı yolda bırakmıyor. Üstelik 8 saat kalıcı! Tek yapmanız gereken kaşlarınızı yukarı doğru taramak; sabitleme işini Brow Set en iyi şekilde yapacak.

Kaş Maskaları

Bobbi Brown – Natural Brow Shaper

Eğer siz, kaş kaleminden ziyade kaş maskaralarını tercih ediyorsanız doğru yerdesiniz. Gün boyu dayanıklı dolgunluk sağlayan pirinç kepeği proteini, Hindistan cevizi ve caster yağı içeren ve zenginleştirilmiş kaş bakım kompleksi ile formüle edilen Natural Brow Shaper, bir kaş şekillendiriciden çok daha fazlası. Ürünün yumurta şekilli fırçası, doğal ve dolgun bir kaş görünümü için her kaş kılını yakalıyor ve kolayca şekillendirmenize yardımcı oluyor.

NYX – The Brow Glue Instant Brow Style

Makyaj video’larında çokça karşımıza çıkan bir ürün var sırada. İnovatif aplikatörü sayesinde kaşları kolayca şekillendirmeye ve sabitlemeye yardımcı olan vegan formüllü Brow Glue, 16 saate kadar kalıcılığı ve kuruduğunda yapışkan his bırakmayan formülü ile son dönemin en favori kaş maskarası desek abartmış olmayız.

Kaş Jelleri

Anastasia Beverly Hills – Brow Freeze Styling

Asi ve zor şekillenen kaşlar için balmumu formunda kaş jellerinden daha iyisi düşünülemez. Anastasia Beverly Hills Brow Freeze, kaşları disipline ederken gün boyu kalıcılık sağlayan ve tüm kaş renkleriyle uyumlu şeffaf bir formüle sahip. Yapmanız gereken kaş maskaranızı ürüne sürüp kaşlarınızı tarayarak şekillendirmek; hepsi bu kadar! Emin olun kaşlarınız gün boyu koyduğunuz yerde kalacak. Üstelik ürün vegan, zulümsüz, sulu, alkolsüz, parabensiz, yağsız.

Trinova – Eyebrow Shaper

Kullandığımız kaş ürünlerinde besleyici formüllere öncelik vererek bir taşla iki kuş vurabilirim. Şekillendirme ve bakım bir arada! Trinova Kaş Sabitleyici & Şekillendirici Wax, içeriğindeki E vitamini, argan yağı ve Hint yağıyla kaşları nemlendirerek kaş köklerini güçlendiriyor. Bunun yanı sıra 24 saat sabit ve bozulmayan kaşlar vaat ediyor.

Kaş Paletleri

Chanel – La Palette Sourcils

Karşımızda ikili ve inovatif bir ürün! Wax, pudra ve 4 aksesuardan oluşan hepsi bir arada Chanel kaş paleti kesinlikle makyaj çantalarımızda olmasını isteyeceğimiz ürünlerden biri. Light, medium ve dark olmak üzere her kaş rengine uygun bir renk seçeneği olan La Palette Sourcils, ultra-hassas cımbızla kaşlarınızı şekillendirmenize yardımcı oluyor. Ardından sünger aplikatörle pudrayı uygulayarak boşlukları doldurabilir ve açılı fırça yardımıyla wax uygulayarak kaşlarınızı sabitleyebilirsiniz.

Damla Durak
Damla Durak Tüm Yazıları