preloader

IWC Schaffhausen'den Yeni Laureus Sport for Good Modeli

31.12.2019
IWC Schaffhausen'den Yeni Laureus Sport for Good Modeli

Yazı Boyutu:

IWC Schaffhausen’ın yeni satışa sunduğu Portugieser Hand-Wound Monopusher Edition “Laureus Sport for Good” modelini keşfedin.

IWC Schaffhausen, Portugieser Hand-Wound Monopusher Edition “Laureus Sport for Good” modelini saat severlerle buluşturuyor. İsviçreli lüks saat üreticisi bu özel edisyon model ile ortağı Laureus Sport for Good’un sosyal sorumluluk kapsamında yürüttüğü spor projelerine destek vermeyi de sürdürüyor.

Sadece 500 örnekle sınırlı Portugieser Hand-Wound Monopusher Edition “Laureus Sport for Good” (Ref. IW515301) IWC imzalı 14’üncü Laureus özel edisyon ve tek düğmeli kronograf fonksiyonuyla donatılan ilk Portugieser.

IWC Schaffhausen'den Yeni Laureus Sport for Good Modeli

Saatin 46 milimetre çapındaki paslanmaz çelik kasasında karakteristik Laureus mavi kadran ve rodyum kaplama saat kolları yer alıyor. Saniye alt kadranı saat 6 ve güç rezervi göstergesi saat 9 konumunda. Saat Santoni yapımı siyah timsah derisi kayışla tamamlanıyor.

{772260}

IWC üretimi elle kurmalı 59360 kalibrenin güç rezervi sekiz gün. Tek düğmeli kronograf taç düğmesine entegre haldeki tek bir basma düğmesi vasıtasıyla başlatılıyor, durduruluyor ve yeniden ayarlanıyor. Kaydedilen süre saat 12 konumundaki alt kadranda gösteriliyor.

IWC Schaffhausen'den Yeni Laureus Sport for Good Modeli

Saatin kasa arkasına Laureus projelerinin katılımcıları arasında düzenlenen geleneksel IWC resim yarışmasında birinci olan tasarım işlendi. Jüri bu yıl Çin’den 15 yaşındaki Yi Xin’in dostluğu tasvir ettiği etkileyici resmi birinciliğe layık gördü. Yi “Çin Özel Olimpiyatlar” katılımcılarından biri. Laureus’un desteklediği bu proje zihinsel engelli çocuklar ve yetişkinlere Olimpiyat sporları disiplinlerinde eğitim imkanı sunuyor.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları