preloader

WMF ile Mutfakta ve Sofrada Lezzet Dolu Deneyimler

15.09.2020
WMF ile Mutfakta ve Sofrada Lezzet Dolu Deneyimler

Yazı Boyutu:

Hazırlama, Pişirme, Sofra ve İçecek… Unutulmaz bir yemek deneyiminin en önemli dört alanında hayatınızı kolaylaştıran WMF dünyasını keşfedin!

Almanya’nın mutfak gereçlerinde 1 numaralı markası WMF, mükemmel gurme anlar ve mutfakta geçirilen zamanı keyifli bir deneyime dönüştürme konusundaki iddiasını ilk günden beri sürdürüyor. 1853 yılında kurulduğundan beri, yüksek kaliteli pişirme malzemeleri ve mutfak eşyaları üretmekte olan WMF, mükemmel tasarım, üst düzey teknoloji ve fonksiyonel kullanımı bir arada sunuyor. WMF’in, bıçaklardan düdüklü tencerelere uzanan geniş ürün yelpazesi, 165 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar ile buluşuyor ve onların hem lezzetli hem de kıymetli anlarına tanıklık ediyor. Temelleri Almanya’da atılan köklü bir geleneği sürdüren WMF, bunu yaparken uluslararası varlığını her geçen gün güçlendirmeye, buluşlarıyla ilham vermeye ve pazarda yeni standartlar yaratmaya devam ediyor.

Mutfağın Her Alanında WMF

Yolu mutfaktan geçen her anı özel kılmayı amaçlayan marka, müşterilerine duygusal deneyimler yaşatmayı ve sürecin her anını keyifli kılmayı son derece önemsiyor. “Hazırlama”, “Pişirme”, “Sofra” ve “İçecek” olmak üzere dört temel kategoriye sahip olan WMF’nin tüm ürünleri, bu deneyimleri mükemmel hale getirmek için tasarlanıyor. Kullanıcılarının hayat kalitesini zenginleştiren bu ürünler, bütünsel bir bakış açısının ürünü olarak ne estetikten ne de kullanım kolaylığından ödün veriyor. Birçok kategorisi için üretim Almanya’da yapılırken tasarım ise uluslararası tasarım arenasında söz sahibi olan ve farklı disiplinlerden gelen bir tasarımcı ekibi tarafından yapılıyor. Üstün bir sorumluluk bilinci ile yaratılan ürünlerin kazandıkları prestijli ödüller de dikkat çekiyor.

İlk Adım: Hazırlama

WMF ile Mutfakta ve Sofrada Lezzet Dolu Deneyimler

Yemek hazırlığının, yemek pişirmenin önemli bir parçası olduğunun bilincinde olan WMF, mutfağınızda hazırlık için harcadığınız zamanı keyifli bir deneyime dönüştüren gıda hazırlama ürünleri sunuyor. El işçiliği ve teknolojinin bir araya gelmesiyle üretilen ürünler, adeta kaliteli mutfak gereçlerinin yemeklerin lezzetlerinde yarattığı etkiyi kanıtlıyorlar. Bu anlayışla üretilen Performance Cut teknolojiye sahip bıçaklar ise olağanüstü dengelerinin yanı sıra mükemmel ve uzun süreli keskinlikleri ile de dikkat çekiyorlar. Dilimlemeden köpürtmeye tüm süreci kolaylaştıran pratik ve şık tasarımlı gıda hazırlama ürünleri ile, ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızın eğlenceli sohbeti eşliğinde mutfağa girip şahane bir yemek yapmaya başlayabilirsiniz!

En Leziz Yemekler WMF ile Pişiyor

WMF ile Mutfakta ve Sofrada Lezzet Dolu Deneyimler

Bir sonraki adım ise pişirme… Profesyonel sonuçları kolaylıkla elde edeceğiniz pişirme ürünlerine sahip olan WMF ile herkes kendi mutfağının şefi haline geliyor. Bulundukları mutfağın vazgeçilmez oyuncuları haline gelen tencere ve tavalar, WMF’nin yenilikçi vizyonunu yansıtıyor ve yemek pişirmeyi her yönüyle deneyimlenebilen bir tutkuya dönüştürüyor. Cool+ Teknolojisi gibi yenilikler, tencere kuplarının yüksek sıcaklıklarda dahi soğuk kalmasını sağlarken; PermaDur teknolojisi ise alüminyum tavaların yapışmazlık özelliğini güçlendiriyor. WMF’nin geliştirme departmanında doğmuş olan bu buluşlar ve çok daha fazlası, tüm hevesli aşçılar için mükemmel bir destek sağlıyor. Size ise sadece kendiniz için en doğru tencereyi seçmek kalıyor!

Unutulmaz Sohbetlerin için Harika Bir Sofra

WMF ile Mutfakta ve Sofrada Lezzet Dolu Deneyimler

Şık bir masa, en sevdiğiniz insanlar ve uzun saatler devam eden keyifli bir sohbet… Sevgiyle pişirilmiş yemeklerin tadı, işte tüm bunlar bir aradayken daha güzel oluyor. Şık bir masanın sırrı ise WMF’nin stil sahibi sofra ürünlerinden geçiyor. Yemek yemenin keyfini ikiye katlayacak çatal kaşık takımları ve masa aksesuarları, hayata lezzet katıyor ve unutulmaz anılar yaratmanıza yardımcı oluyorlar. Hiçbir zaman sadece estetik ile yetinmeyen WMF, sofra kategorisindeki ürünlerinde de şıklığı, dayanıklılık ve işlevsellik ile buluşturuyor. Cromargan Protect® üretimi çatal-kaşık-bıçak takımları, eskimeye ve yıpranmaya karşı üst seviyede dayanıklılık gösteriyor ve yıllar sonra bile yepyeni görünümlerini koruyorlar.

Yemeklerin En Lezzetli Eşlikçisi: İçecekler

WMF ile Mutfakta ve Sofrada Lezzet Dolu Deneyimler

Gurme anlarınıza eşlik edecek içeceklerin servisi için ise WMF’nin zarif içme ürünleri yardımınıza koşuyor. Yemekten önce, yemekte veya yemek sonrasında… Canınız ne içmek istiyorsa, WMF size en kusursuz şekilde sunuyor. Mükemmel bir mutfak için ihtiyaç duyulan bütün ürünleri bünyesinde barındıran WMF’nin bu kategoride yer alan ürünleri de kullanışlı unsurları estetikle birleştiriyor ve iyi hissettiren anlar yaratıyor. Şık tasarımlı ve kullanım kolaylığı sunan WMF karaflar, suyun içindeki ışıltılara vurgu yaparken, sofistike bir espresso bardağı da tam istediğiniz gibi demlenmiş espressonuzu yudumlarken aldığınız zevki katlıyor.

1853’ten beri yüksek kaliteli Alman ürünlerini, modern şıklıkla buluşturmaya devam eden WMF ürünlerini; wmf.com.tr, WMF City’s Nişantaşı ve WMF Metropol Ataşehir mağazaları ve yetkili WMF bayilerinde bulabilirsiniz.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları