preloader

Arsa Satın Alabileceğiniz En Güzel Yerler

09.01.2023
Arsa Satın Alabileceğiniz En Güzel Yerler

Yazı Boyutu:

Türkiye’nin farklı noktalarında arsa satın almak için en doğru yatırım bölgelerini keşfedin.

Arsa yatırımı yapmayı düşündüğünüzde bölgenin güzellikleri ilk akla gelen kriter oluyor. Parasal mevzular bir yana, haksız da değilsiniz. Elbette doğal güzellikleri ve buna bağlı olarak sunduğu şartlar orada yaşamak için tercih sebebi olacak. Haliyle yatırımı da buna göre yapmakta fayda var. Peki, nerelere bakmalı? Bu noktada önerimiz Nef Arsalar.

Nef Arsalar’da 100.000 TL’ye varan indirimler ile 6 ay ek vade fırsatları sizi bekliyor. Nef güvencesiyle bu fırsattan yararlanmak için form doldurmanız yeterli. Öncesinde gelin projeleri beraber inceleyelim.

Assos

Arsa Satın Alabileceğiniz En Güzel Yerler

Assos deyince akla eşsiz doğası ve güzellikleri geliyor. Nef Arsa Assos; özgün, çevresine saygılı ve uyumlu mimarisiyle; doğal bir köy yaşamı özlemini duyanlar için ideal!

Nef Arsa Assos, evinizin dışında kalan kendi arsa alanınızda yiyeceklerinizi ekmenize fırsat veriyor. Dilerseniz kendi ellerinizle ektiğiniz ürünleri toplayabilir, dilerseniz de civar köylerdeki tarlalardan taze taze kapınıza gelen meyve, sebze, yumurta, süt gibi doğal ürünleri direkt üreticisinden alabilirsiniz. Patentli bir Nef keşfi olan Fold Village avantajlarından yararlanarak arsanızı alabilir, doğa harikası bu yerde sağlıklı yaşamın keyfini çıkarabilirsiniz.

Beynam

Hem şehir hayatını seviyorum hem de doğadan kopmak istemiyorum diyenler için…

Beynam, şehrin karmaşasından uzak doğal bir yaşam alanı. Fakat öne çıkan en önemli özelliği Ankara’ya çok yakın olması. Burada şehir hayatının avantajlarından faydalanmaya devam ederken doğal güzellikleri yanı başınızda bulacaksınız. Örneğin, karaçamlarla çevrili Beynam Atatürk Ormanı’nda doğa yürüyüşleri yapabilir, eğitimden sağlığa, spordan sanat faaliyetleri ve eğlenceye kadar her sosyal ihtiyacınıza yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz. Nef Arsa Beynam, tüm ihtiyaçlarınızın karşılandığı dingin bir yaşam sunuyor.

Sakarya

Üniversite öğrencileri için tasarlanmış bir yaşam alanıyla sizi tanıştırıyoruz!

Sakarya’da öğrenci yaşamına yepyeni bir nefes getiren Nef markası NOVU Sakarya, konforlu ve rahat evler tasarlıyor. En az iki odası, kişiye özel mini mutfağı ve banyosu bulunan apart odalara sahip tasarım, öğrencilere okul hayatını sürdürürken nefes alabilecekleri bir ortam sunuyor. Üstelik öğrenci apartlarının yönetim, kiralama ve takip etme hizmetlerini de üstleniyor.

Lüleburgaz

Kırklareli’nin en büyük yerleşim yeri olan Lüleburgaz, sakin bir yaşam arayanların adresi.

Nef Arsa Lüleburgaz, sakin ve sosyal bir yaşam alanı sunuyor. Arsanızın sosyal alanlarıyla her an keyifli vakit geçirerek komşuluk kavramını sosyal hayatınıza dahil edebilirsiniz. Mini bostanınızı ekip biçerek üretmenin zevkini yaşarken, bir yandan da evinizin etrafında yetiştirdiğiniz ürünlerin tadına varabilirsiniz. Ayrıca bu tasarım cocuklarınızı da düşünüyor. Montessori sistemine uygun oyun parkında hem eğlenip hem gelişiyorlar.

*Bu içerik Nef iş birliğinde hazırlanmıştır.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları