preloader

Yılbaşında Kendinizi Şımartın

18.12.2020
Yılbaşında Kendinizi Şımartın

Yazı Boyutu:

Yeni yıla sayılı günler kala, kendinizi şımartmaya, yılbaşı ruhunu evlerinize getirmeye ne dersiniz?

Kendinize Yılbaşı Sofrası Hazırlayın

Planınız yılbaşı gecesini aileniz ve sevdiklerinizle birlikte evde geçirmek ise klasik masa düzeninden uzaklaşabilir ve yılbaşı temasına uygun bir sofra hazırlayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz mumlar ve porselen takımlarınızla masanıza şık bir ambiyans katabilir, kendinizi en sevdiğiniz restoranda yemek yiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Eğlenceli konsept hediyeler, yılbaşı ruhunu yansıtan objeler, kozalaklar, desenli amerikan servisleri, taze ve güzel kokan çiçeklerle sofranızı daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Yılbaşında Kendinizi Şımartın
Yılbaşında Kendinizi Şımartın

Yılbaşı Öncesi Bakımınızı Yapın

Yeni bir yıla girerken hem ruhunuzu hem bedeninizi rahatlatmak için bakım yapmak kendinizi şımartmanın en önemli detaylardan biri. Sakinleştirici bir müzik, kokulu mumlarla süslü bir duş ve cildinize bakım yapmak yılbaşı gecenizi geçirmeden önce sizi daha huzurlu kılacak, geceye daha sakin hazırlanmanızı sağlayacaktır. Kendi cilt tipinize uygun bir maske ve peeling ile yüzünüzdeki ölü derilerden kurtulabilir, bakım sonrasında doğal yağlar ve kremlerle yüzünüze nem depolayabilirsiniz.

Yılbaşında Kendinizi Şımartın
Yılbaşında Kendinizi Şımartın

Yılbaşı Makyajınızı Yapın

Makyaj, kendinizi en kötü hissettiğimiz günde bile sizleri mutlu hissettirebilecek bir güce sahip! Yılbaşı gecesini evde geçiriyor olmanız, kendinizi daha iyi hissetmenize engel değil. Doğal makyaj sevenlerdenseniz kullanabileceğiniz nude bir ruj ve bir allıkla bile yüzünüze renk katabilirsiniz. Yılbaşı konseptine uygun makyaj yapmak isteyenler ise ışıltılı farlar ve kırmızı rujla en basit kombinin içinde bile fark yaratabilir ve prenses gibi hissedebilirler.

Yılbaşında Kendinizi Şımartın
Yılbaşında Kendinizi Şımartın

Catering Firması ile Anlaşın

Yılbaşında Kendinizi Şımartın

Evde geçirdiğimiz bu yılbaşında, eşsiz yemekler ve konsept menüler ile sofralarınıza lezzet katmaya ne dersiniz? “Yılbaşı gecesinde ne yemek yapacağım”, “Hangi yemeği sipariş edebilirim” diye düşünenler için; The Marmara Catering Türk ve Dünya mutfaklarından sentezlediği lüks menüleriyle evlerinize konuk oluyor! Yeni yıl sofralarının simgesi lezzetli hindi, çeşitliliğiyle dikkat çeken nefis mezeler ve başlangıçlarla gecenize lezzet katabilir, tecrübeli şeflerin özel konsept menüleriyle de sofralarınızı şenlendirebilirsiniz.

Lezzetin adresi The Marmara Catering’in Yılbaşı Hindisi ise nefis lezzetiyle yeni yılda sizlere eşlik edecek. Yeni yıl sofralarının simgesi olan Yılbaşı Hindisi, nefis mezeler ve başlangıçlarla birlikte gecenize lezzet katmaya hazır.

Detaylı bilgi için: [email protected]

Yılbaşında Kendinizi Şımartın
Yılbaşında Kendinizi Şımartın

Kendinize Yılbaşı İçin Elbise Alın

İçinde hem rahat hem de güzel hissettiğiniz bir elbiseyle yılbaşını karşılamaya ne dersiniz? Yılbaşı gecelerinde en çok tercih edilen renklerden biri malum kırmızı. Kırmızı şık bir elbise yeni yıl ruhunu da içinizde hissetmenize sebep olacaktır! Bunun dışında ışıltılı bir geceyi, payetli, gösterişli ışıl ışıl elbiselerle de geçirebilirsiniz. Bu şekilde evde de kendinizi şık hissedebilirsiniz. Daha sade, gösterişsiz bir elbiseyi tercih ediyorsanız ise kurtarıcı bir siyah elbiseyi, gösterişli bir mücevher veya makyaj ile kombinleyebilirsiniz.

Yılbaşında Kendinizi Şımartın
Yılbaşında Kendinizi Şımartın

Dekorasyonla Yılbaşı Atmosferi Yaratın

Bugünlerde sizleri en motive edebilecek şeylerden biri de evin dekorasyonunu mutlu hissedeceğiniz şekilde dekore etmek. Yılbaşı ruhu, yılın en güzel zamanlarından biri! Bu ruhu evinize yansıtmak sandığınızdan çok daha kolay. Kurabileceğiniz bir yılbaşı ağacı, camlara takabileceğiniz ışıklar, kapınıza asabileceğiniz kapı süsleri, yılbaşı temalı objeler hem sizi mutlu edecek hem de yeni yıla girerken yeni umutlarla girmenizi sağlayacaktır. Minimalist dekorasyondan hoşlanıyorsanız ve çok fazla süsle ev dekorasyonunuzu bozmak istemiyorsanız, ufak objeleri tercih edebilir veya yılbaşı çiçeği olarak da bilinen kokinaları dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz.

Yılbaşında Kendinizi Şımartın
Yılbaşında Kendinizi Şımartın
OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları