preloader

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

03.11.2023
Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

Yazı Boyutu:

Sokaklar, vitrinler yeni yıl için hazırlanırken sizde evinize evinize yılbaşı dokusunu getirin! İlham veren ışıltılı fikirler bu rehberde…

Yılbaşının habercisi olan kozalakları, kurdeleleri, çamları, göz kamaştırıcı ışıkları, yeşilin ve kırmızının sıcak tonlarını evinizin belirli köşelerinde kullanarak evinizde farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bu sayede yeni yılı evinizde daha mutlu karşılayacaksınız.

Süslerle Kapınızı Giydirin

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

Yılbaşı ağacınızı süsleyerek işe başlayın… Yılbaşı süslerinde cam toplar, el işi papier maché süsler, pirinç aksesuarlar öne çıkıyor. Geyik figürleri, kürklü dokular, keçe yüzeyler ve ham ahşaplar ise yardımcı oyuncular. Bunun yanı sıra kurutulmuş meyve süslerini ağacınıza asarak sıra dışı ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Ağacınıza yeşil ve kırmızı renklerde kurdeleler bağlayarak minimal bir görüntü sağlayabilirsiniz. En son dokunuşta ağacınızı ışıklandırın hatta ağacın altına da aydınlatma ve mum koymayı unutmayın!

Bizzotto

Zara Home

Gold Işıltısından Destek Alın

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

Kullanıldığı mekâna ışıltı ve cazibe katan gold, yılbaşının olmazsa olmaz renklerinden… Koltuklarınızın üzerine koyacağınız gold kırlentler, gold ve beyazın harmanlandığı ufak süsler ya da sehpanızın üzerini renklendirecek gold objeler evinizin dokusunu anından değiştirecek. Yılbaşı ruhunu en güzel şekilde yansıtan bu renge sofranızda da mutlaka yer verin!

Masanıza Şık Dokunuşlar Katın

Planınız yılbaşı gecesini aileniz ve sevdiklerinizle birlikte evde geçirmek ise onlara klasik masa düzeninden uzaklaşarak yılbaşı temasına uygun bir sofra hazırlayabilirsiniz. Klasik yılbaşı renklerini veya farklılık yaparak istediğiniz bir rengi masanıza taşıyabilirsiniz. Masanıza sevdikleriniz için hazırlayacağınız küçük hediye paketleri veya onların adının yazılı olduğu kartlar koyarak da onları şaşırtabilirsiniz. Stil sahibi yılbaşı sofralarının sırlaraını öğrenmek için tıklayın.

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

Ge Living

Luville Christmas Village

Hediye Kutularıyla Evinizi Süsleyin

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

Sadece yılbaşı ağacınızın altı olarak düşünmeyin… Evin farklı bir köşesine de süslü paketler yerleştirerek de yılbaşı dokusunu yakalayabilirsiniz. Paketleri kırmızı, yeşil, gold gibi renklerde süslemeyi ihmal etmeyin! Bir yanda da kış ruhunu evize taşımak için sandalye ya da koltuğunuzun üzerine renkli battaniyeler koyabilirsiniz. Paketlerin üzerine de küçük objeler ya da mumluklar koyarak görünümü şık bir hale getirebilirsiniz.

Bi Kutu Mutluluk

Merdiveni Donatın

Ev süslemelerinde merdivenler en dikkat çeken yerlerden… Yılbaşı için evinizi süslemeye en fazla özeni merdivenlerinize gösterin. Korkuluklara yeşil yapraklar, çamlar, çiçekler dolayıp onları renkli küçük ışıklar ve kurdelalarla birleştirin. Merdiven basamaklarına boş hediye paketleri ve mumlar koyarak da farklı bir görüntü yakalayın. Yeni yılda ailenize ve sevdiklerinize kartlar hazırlayıp merdiveninizin korkuluklarına asarak onları şaşırabilirsiniz!

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

Bizzotto

Via Gardenia

Şömineyle Görsel Şölen Yaratın

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

Evinizde bir şömineye sahipseniz dekorasyon konusunda çok şanlısınız! Şöminenin klasik ve otantik havasından yararlanarak, yılbaşı süslerinizi şöminenizin üzerinde sergileyerek dekorasyonunuzda görsel zenginlik yaratın. Yılbaşı hediyelerinizi çam ağacının altının altına koymak yerine, şöminenizin rafına koyarak da bir değişiklik yapabilirsiniz. Şöminenizin üzerine yeşil bitkiler serpiştirerek üzerini kozalak veya istediğiniz renkte mumlarla süsleyebilir ve duvarınıza yılbaşı süslerinden, yılbaşı çiçeğinden veya yeşil yapraklardan oluşan bir çelenk asabilirsiniz.

Aynanızı Renklendirin

Yılbaşı aksesuarları arasında en dikkat çekenlerden birisi aynalar diyebiliriz. Yılbaşında aynalarınızı süsleyerek ihtişamlı bir görünüm sağlayabilirsiniz. Aynalarınızın etrafını, yeşil yapraklarla, yılbaşı süsleriyle veya sevdiğiniz çiçeklerle birleştirerek dekorasyonunuza farklı bir hava verin. İster aynanızın tüm kenarlarını, isterseniz sadece bir kenarını süsleyin. Ayrıca aynanızın üzerine koyacağınız yanıp sönen ışıklarla da güzel bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

Bisüs&Biçiçek

Yatak Odanıza Renk Katın

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

Uyku vakti, vücudunuzun yenilendiği en değerli zamanlardan biridir. Yatak odanızda size mutluluk ve huzur veren bir atmosfer yaratmak önemli. Yılın bu ışıltılı döneminde yatak odanızda da yılbaşı ruhunu yakalamak için kırmızı, yeşil, gümüş, altın gibi renkleri dekorasyonunuza taşıyabilirsiniz. Özellikle kar beyazı çarşaflar tercih edip üzerine renkli yatak örtüleri serebilirsiniz. Beyazların hakimiyetindeki bir yatak odasının; huzurlu, sakin ve ferah görünümüyle uyku kaliteniz üzerinde pozitif rol oynayacağını söyleyelim…

H&M Home

Zara Home

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları