preloader

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

02.11.2022
Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

Yazı Boyutu:

aaa

Yeni yıla sayılı günler kaldı. Sokaklar, vitrinler yeni yıl için hazırlanırken sizde evinize minik dokunuşlarla yılbaşı ruhunu getirebilirsiniz.

Yılbaşının habercisi olan kozalakları, kurdeleleri, çamları, göz kamaştırıcı ışıkları, yeşilin ve kırmızının sıcak tonlarını evinizin belirli köşelerinde kullanarak evinizde farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bu sayede yeni yılı evinizde daha mutlu karşılayacaksınız.

Kapınızı Süsleyin

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

Evinizi süslemeye ilk başta, göze çarpan sokak kapınızdan başlayabilirsiniz. Kapınıza yeşil çamlardan yapılmış kapı süsü asarak eve adımınzı atmadan içinizin ısınmasını sağlayabilirsiniz. Sokak kapınızın önüne, kapınıza astığınız çelenk ile uyumlu saksıda çamların arasına istediğiniz renklerden oluşan çiçekler koyabilir veya büyük cam vazoların içine yılbaşı ağacı süsleri koyarak güzel bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Bu sayede klasik yılbaşını simgeleyen renk kalıplarının dışına çıkarak farklı bir hava yaratabilirsiniz.

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin


Merdiveninizi Giydirin

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

Ev süslemelerinde merdivenler en dikkat çeken yerlerden birisi. Yılbaşı için evinizi süslemeye en fazla özeni merdivenlerinize gösterebilirsiniz. Korkuluklara yeşil yapraklar, çamlar, çiçekler dolayıp onları renkli küçük ışıklar ve kurdelalar ile birleştirebilirsiniz. Merdiven basamaklarına boş hediye paketleri ve mumlar koyarak da farklı bir görüntü yakalayabilirsiniz. Yeni yılda ailenize ve sevdiklerinize kartlar hazırlayıp merdiveninizin korkuluklarına asarak onları şaşırtabilirsiniz.

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin


Şöminenizi renk katın

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

Evinizde bir şömineye sahipseniz dekorasyon konusunda çok şanlısınız. Şöminenin klasik ve otantik havasından yararlanarak, yılbaşı süslerinizi şöminenizin üzerinde sergileyerek dekorasyonunuzda görsel zenginlik yaratabilirsiniz. Yılbaşı hediyelerinizi çam ağacının altının altına koymak yerine şöminenizin rafına koyarak da bir değişiklik yapabilirsiniz. Şöminenizin üzerine yeşil bitkiler serpiştirerek üzerini kozalak veya istediğiniz renkte mumlarla süsleyebilir ve duvarınıza yılbaşı süslerinden, yılbaşı çiçeğinden veya yeşil yapraklardan oluşan bir çelenk asabilirsiniz.

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin


Aynanızı Süsleyin

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

Yılbaşı aksesuarları arasında en dikkat çekenlerden birisi aynalar. Yılbaşında aynalarınızı süsleyerek dikkat çekici, ihtişamlı bir görünüş sağlayabilirsiniz. Aynalarınızın etrafını, yeşil yapraklarla, yılbaşı süsleriyle veya sevdiğiniz çiçeklerle birleştirerek dekorasyonunuza farklı bir hava verebilirsiniz. İster aynanızın tüm kenarlarını, isterseniz sadece bir kenarını süsleyerek muhteşem bir görüntü sağlayabilirsiniz. Ayrıca aynanınızın üzerine koyacağınız yanıp sönen ışıklar ile de güzel bir atmosfer sağlayabilirsiniz.

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin


Masanıza Şık Dokunuşlar Yapın

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin

Planınız yılbaşı gecesini aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte evde geçirmek ise onlara klasik masa düzeninden uzaklaşarak yılbaşı temasına uygun bir sofra hazırlayabilirsiniz. Klasik yılbaşı renklerini veya farklılık yaparak istediğiniz bir rengi masanıza taşıyabilirsiniz. Masanıza sevdikleriniz için hazırlayacağınız küçük hediye paketleri veya onların adının yazılı olduğu kartlar koyarak da onları şaşırtabilirsiniz.

Evinize Yılbaşı Dokusu Getirin