preloader

Yeni Yıl Ruhuna Yakışacak Kırmızı Tasarımlar

24.12.2021
Yeni Yıl Ruhuna Yakışacak Kırmızı Tasarımlar

Yazı Boyutu:

Yoğun, enerjik ve tutkulu… Kırmızı renklerin en coşkulusu ve duyuları harekete geçirmede üzerine yok. Yaklaşan yeni yıl gecesi bu heyecanı evinize almak için güzel bir bahane olabilir. Sadece ufak bir uyarı; doğru ölçülerde kullanılmadığında aşırı heyecan yüklemesi yapabilir.

Bir ortamı canlandırmak veya ısıtmak için evinizde kullanabileceğiniz güçlü bir kişiliğe sahip bir renk kırmızı. Masa ve dekorasyonların yanı sıra mobilya ve duvarlar için de tercih edilebilir. Hatta sandalyelerden döşemelere, kanepelerden mutfaklara ve banyo armatürlerine kadar kırmızı renk tasarımları hemen her yerde kullanabilirsiniz. Kırmızı ve tonları diğer renkler neredeyse sonsuz olasılık sunuyor. Parlak lake kırmızısından koyu bordoya, canlı Sangria’dan sıcak Pompei kırmızısına kadar palet o kadar çeşitli ki, herkesin muhakkak bir kırmızıya gönlünü kaptırması mümkün.

Dekorasyonun tamamlayıcısı Art Deko koltuk

Yeni Yıl Ruhuna Yakışacak Kırmızı Tasarımlar

Borzalino

Art Deco’nun özgün ve dekoratif çizgileri, yaratıcı bir şekilde bir kabuk şeklini almış. Ve bu saran sırt kısmı bu küçük koltuğu karakterize eden şey aynı zamanda. Döner versiyonu çay saati veya sohbet için idealken, sabit versiyonuysa bir bekleme odası için mükemmel seçim olabilir. Yemek masasında veya küçük bir kanepe olarak da kullanmanız mümkün tabii.

Eğlenceli çalışma masaları için lamba

Yeni Yıl Ruhuna Yakışacak Kırmızı Tasarımlar

Foscarini

Kompakt, eğlenceli ve renkli Binic masa lambasının en güzel halini kırmızıda bulduk. Davetkar ve tatlı bir kırmızı tonuna sahip bu bücür lamba, hemen her şeye ve her yere uyum sağlayabilecek yetenekte bir parça. Sizce de Biraz South Park’taki Kenny’ye benzemiyor mu?

Banyolar için dikkat unsuru tasarımlar

Yeni Yıl Ruhuna Yakışacak Kırmızı Tasarımlar

antoniolupi

Albume, Carlo Colombo tarafından tasarlanan ayaklı bir lavabo. Dilerseniz reçine üst kısmını taş bir ayakla, dilerseniz de aynı veya farklı renk reçine olanıyla birleştirebiliyorsunuz. Size göre değilse eğer bir de ayaklı küvetin kırmızısının cazibesine bakın. En rafine banyolar bile böyle dikkat unsurunu hak ediyor.

Evinize canlılık katacak tabure

Yeni Yıl Ruhuna Yakışacak Kırmızı Tasarımlar

Kundesign

Hayattaki neşeli bayram günlerinden ilham alan Mooncake tabure, kavisli tasarımı ve parlak renkleri ile dayanılmaz bir atıştırmalık gibi şekillendirilmiş. Bu tamamen alüminyumdan üretilmiş neşeli tabure su geçirmez, temizlenmesi ve bakımı kolay olacak şekilde tasarlanmış. Avlular, bahçeler veya iç mekanda canlı bir atmosfer yaratmak için yan sehpa olarak da kullanılabilir.

Yeni yılın neşeli ruhunu yansıtan kupa

Yeni Yıl Ruhuna Yakışacak Kırmızı Tasarımlar

Rosenthal meets Versace

Noel sezonunun neşeli ruhunu çağrıştıran Virtus Holiday Collection, marka kodlarını şenlikli bir renk paletinde sunuyor. Tasarımın ikonik Virtus serisine referansı olan ve Versace’nin estetik mirasının cesur bir ifadesi olan Barok bir “V” harfiyle karakterize edilmiş.

Şömine şeklinde radyan panel

Yeni Yıl Ruhuna Yakışacak Kırmızı Tasarımlar

Olmar 1957

Olmar 1957, vintage ile modernin mükemmel bir sentezini Auretta’yla sunuyor. Auretta, bir şömineye benziyor olsa da aslında şömine şeklinde görünen bağımsız bir radyan panel. Performans ve güzelliği bir araya getiren, aynı anda hem ısıtabilen hem de havayı sterilize edebilen bir cihaz. Ve ona en yakışacak renk de tabii ki kırmızı.

Oktay Tutuş
Oktay Tutuş Tüm Yazıları