preloader

En İyi Catering Firmaları: Gram

12.12.2018
En İyi Catering Firmaları: Gram

Yazı Boyutu:

Lezzetli yemekleri ile ön plana çıkan Gram‘ın usta şefi Didem Şenol, markasını ve catering hakkında bilinmesi gerekenleri OGGUSTO için anlattı.

Nasıl kuruldunuz?

Gram, 2012 senesinde iyi ve sağlıklı yemeğin daha ulaşılabilir olması amacı ile Pera’da kuruldu. Zaman içinde dört dükkana çıkan Gram, misafirlerinden gelen talepler üzerine davetlere servis vermeye başladı.

En İyi Catering Firmaları: Gram

Markanızın catering sektöründeki farkı nedir?

Hazır menüler üzerinden değil kişiye ve organizasyona özel menüler hazırlıyoruz. Gram’ın yemek ve servisine hakim olan lokantalarımızda çalışan personellerle davetlere gidiyoruz ve başka personellerle çalışmıyoruz. Mevsimi olmayan hiçbir sebze ve meyve kullanmıyoruz. Menülerimizin hiçbirinde donuk ürün, glikoz şurubu, katkı maddesi, kıvam arttırıcı ve margarin bulunmuyor.

Catering sektöründe yakın gelecekte ne gibi yenilikler ve trendler göreceğiz?

Yakın gelecekte daha sağlıklı, şekersiz, glutensiz menüler göreceğiz.

{771643}

Menünüzün imza yemeği nedir?

Kanepelerimiz, Gram büfelerinde de servis ettiğimiz salatalarımız, mücver-falafel topları, kinoa köftesi gibi ara sıcaklarımızın dışında minik kaselerde servis ettiğimiz isli dana kaburga, polenta, zencefilli sebzeli buğday salatası, ızgara levrek gibi ana yemeklerimiz ve lokmalık tatlılarımız genellikle misafirlerimizin tercihleri.

En İyi Catering Firmaları: Gram

Yemek hizmeti dışında masa kurma, yemek takımı, çiçek, süs vs gibi hizmetler veriyor musunuz?

Evet müşterimizin talepleri doğrultusunda mutfak, platform, çadır kurulumundan masa kurmaya kadar istenilen tüm hizmetleri veriyoruz.

En İyi Catering Firmaları: Gram

Minimum kaç kişilik bir organizasyon olmalı?

2 kişi olmanız bile bizim için yeterli.

{771576}

Sizce catering firması seçerken nelere dikkat edilmeli?

Hijyenik olan, bordrolu personeli ile çalışan, yiyeceklerin tazeliği açısından ön hazırlığını kendi mutfaklarında yapıp, birleştirmeleri davet alanında bitiren ve sunan catering firmaları ile çalışmak önemli. Çözüm üretebilecek, davetin yapıldığı alana hemen hakim olabilecek kişilerle çalışan catering şirketleri bulmak bu işin püf noktası.

En İyi Catering Firmaları: Gram

Yılbaşında nasıl bir menü oluşturulmalı?

Her gün yemediğimiz, insanlara kendilerini özel hissettirecek, tüm gece boyunca atıştırılabilecek çok ağır olmayan ve eğlenceli bir menü olmalı.

Başak Güsar
Başak Güsar Tüm Yazıları