preloader

Aromaterapi Yağlarıyla Bütünsel Sağlık: Art de Huile

24.10.2022
Aromaterapi Yağlarıyla Bütünsel Sağlık: Art de Huile

Yazı Boyutu:

Doğallığın yanı sıra hızlı ve etkin sonuçlar sunan Art de Huile markasının aromaterapi yağlarını keşfedin.

Aromaterapi hem duygusal hem de fiziksel olarak sizi iyileştirmeye ve dengelemeye yardımcı olmak için esansiyel yağlar kullanan bir bütünsel terapi şeklidir. Aromaterapi uçucu yağlarının zihin ve vücut üzerinde dinamik bir etkisi vardır. Bu etki temel içgüdüleriniz, düşünceleriniz ve duygularınız tarafından yönetilen beynin en derin kısımlarına bağlı koku alma hissi ile yaşanır. Fiziksel düzeyde, uçucu yağlar, kas ağrıları ve ağrıları hafifletmeye, dolaşımı iyileştirmeye, sinüs tıkanıklığını hafifletmeye ve güçlü bir antioksidan görevi görmeye yardımcı olur.

Aromaterapi Yağlarıyla Bütünsel Sağlık: Art de Huile
Düzenli uyku ve güçlü bağışıklık için 4 damla lavanta, 4 damla vetiver ve 2 damla sediri difüzörün içine ekleyebilirsiniz.

Doğru aromaterapi yağları kullanarak aromaterapinin faydalarını evinizin rahatlığında yaşayabilirsiniz. Bir banyo ve duş yağı ile mükemmel bir terapötik ambiyans yaratabilir, doğanın size sunduğu mutluluğu yaşayabilirsiniz. Kusursuz ortamı yaratmak için mumlar, tuzlar veya saf esansiyel yağlar gibi diğer aromaterapi ürünleriyle tam bir ritüel yaşayabilirsiniz.

Art de Huile ile Banyo Ritüeli

Aromaterapi Yağlarıyla Bütünsel Sağlık: Art de Huile

Banyo deneyiminizi Art de Huile markasının aromaterapi yaklaşımıyla hazırlanmış, özel uçucu yağlar içeren şampuan, yüz ve vücut yıkama ürünleri ile zenginleştirebilir, kullandığınız kozmetiklerden tekrar toksin almadan gerçek bir detoksifikasyon ile derinden arınabilirsiniz. Ayrıca duş sonrası yine uçucu yağ ve doğal ham maddeler ile üretilmiş deo roll-on’lar kullanarak bu ferahlık ve iyilik halini tüm güne yayabilirsiniz…


Ağrılar İçin Uçucu Yağlar

Aromaterapi Yağlarıyla Bütünsel Sağlık: Art de Huile

Ayrıca aromaterapide kullanılan uçucu yağlar fiziksel düzeyde, kas ağrıları ve diğer ağrıları hafifletmeye, dolaşımı iyileştirmeye, sinüs tıkanıklığını hafifletmeye ve güçlü bir antioksidan görevi görmeye yardımcı olur. Baştan uyaralım ağrılarınız için Art de Huile masaj yağlarından faydalanırken parfüm giymiş hissine kapılabilirsiniz… Masaj deneyimini aynı zamanda bir stresten uzaklaşma ritüeline çevirebilir bunu da tüm hayatınıza yaymak için sadece küçücük bir şişede sizin için hazırlanmış Art of Love karışımını bol bol koklayabilirsiniz.

Küçük bir tüyo! Sinüslerinizin de açılmasını isterseniz Nosemix’den de aynı şekilde herhangi bir koklama kısıtlaması ve yaş sınırlaması olmadan bol bol koklayarak faydalanabilirsiniz.


Paçuli, Limon ve Nane Üçlüsünün Gücü

Aromaterapi Yağlarıyla Bütünsel Sağlık: Art de Huile

Son olarak da paçuli, limon ve nane üçlüsünden bahsedecek olursak, gerçek bir detoksifikasyon, safra sıvılarının akışkanlığı, mide ve bağırsakların çözülmeyen sorunları ve daha saymakla bitiremeyeceğimiz birçok faydasından yararlanmak için her gün bir bardak suya ikişer damla paçuli, limon, nane uçucu yağlarını damlatıp bu suyu içmeyi ihmal etmeyin. Oral olarak tüketeceğiniz uçucu yağların gıda ruhsatlarının olduğundan ve güvenilir olduğundan da emin olmanızı öneriyoruz elbette…Art de Huile ve Kurucusu Hülya Kayhan Hakkında

Aromaterapiye en sağlıklı hali ile ulaşmak için doğru adrestesiniz… Aromaterapi alanının en büyük hocalarından dersler alan ve farklı dillerde tüm kaynakları titizlikle tarayarak, aromaterapi konusuna hakimiyetini pekiştiren Hülya Kayhan, esansiyel yağ formüllerini toplum sağlığının yararına sunmak adına adım attı ve birçok hastalığa ve şikayete derman olacak bitki özlü esansiyel yağları gerekli onay ve izinleri alarak, Art de Huile markası ile üretmeye başladı.

Aromaterapi Yağlarıyla Bütünsel Sağlık: Art de Huile
Hava nemlendiriciyle hem ruhunuzu temizleyin hem de negatif iyonlarla sağlık halinizi iyileştirin…

Bugün aromaterapi konusunda bilgisine ve özgün formüllerine en çok güvenilen, bitkilerin iyileştirici gücü üzerinde yıllardır terapötik araştırmalar ve bilimsel projeler yürüten Uzman Eczacı Hülya Kayhan, üretimin yanı sıra aromaterapiyle ilgili konferanslar düzenleyerek, eczacı meslektaşlarına ve doktorlara eğitimler veriyor, bilimsel panellere katılıyor, Türkiye’de tıbbi aromaterapinin, doktor reçetesine girmesine öncülük ediyor. Aromaterapi formüllerinde kullanılan pharma grade uçucu ve sabit yağları, Fransa’dan ithal ederek, Türkiye’de nihai ürün haline getiriyor.

Herkese mis kokulu şifalar getirmesi ve aromaterapi konforunu evinizde yaşayabilmeniz dileğiyle…

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları