preloader

Vera Wang 2024 Gelinlik Modelleri

03.01.2024
Vera Wang 2024 Gelinlik Modelleri

Yazı Boyutu:

Modern gelinlerin beklentilerini sonuna kadar karşılayarak Vera Wang’in 2024 gelinlik koleksiyonunu keşfedin!

Vera Wang 2024 gelinlik seçiminde zarafet ve modernliği bir araya getiren özel tasarımlar sunuyor. Koleksiyonda, gelinliklerin yanı sıra üç boyutlu çiçekli kabarık saç aksesuarları ve tül çiçek desenli eldivenler ön plana çıkıyor.

Straplez ve Kabarık Modeller

Vera Wang 2024 Koleksiyonunda göze en çok prenses model elbise üzerine kalp yaka straplez yakalar ve modellerin bezendiği üç boyutlu çiçek aplikeleri çarpıyor. Daha romantik bir gelinlik yaratmak için de kabarık modellere bacak dekolteleri eklenmiş. Bir diğer straplez modelde ise asimetrik katmanların bulunduğu, belden itibaren kabaran gelinlik ise çiçek motifli uzun tül eldivenlerle daha da hareketlendirerek Vera Wang gelinine zarif ve modern bir dokunuş katıyor.

Çiçek ve Fiyonk Detaylı Modeller

Bu sezon hazır giyim ve couture koleksiyonunda olduğu gibi gelinliklerde de fiyonklara çokça rastlıyoruz, fakat fiyonklar zaten Vera Wang’in asi kadınına eklediği bir detay. Asimetrik dökümlü ve omuzda fiyonkuyla modern bir model yaratılmış. Bir diğer tasarım ise derin V yakası bulunan işlemeli tülden oluşan ve çiçek desenleriyle masalsı bir gelinlik ortaya çıkarıyor. Benzer bir diğer gelinlik ise orta ön eteğin üç boyutlu yapraklarla bir kısmının süslendiği derin V yakalı, sert bir görünüme sahip olan mikado saten modeli. Son olarak tül ve parıltılı katmanlı, yüksek yakalı ve çiçeklerin vücutla bütünleştiği bir balık modeli de modern gelinlerin hayallerini süsleyecek cinsten.

Sade Modeller

Koleksiyondaki diğer gelinliklere nazaran daha sade modellerde de dinamizm ve detaylı işlemeler varlığını sürdürüyor. Her modelin silüetinde mutlaka bir değişiklik bulunuyor; omzu açık yaka ve yarı şeffaf uzun kolları bulunan ışıltılı uzun bohem bir model, belde simetrik dantel aplikeli V yaka model ve önden yırtmaçlı etekli, kırık beyaz mikado kumaştan yapılandırılmış uzun kollu modeller yakaları, işlemeleri ve hacimleriyle birbirinden ayrılıyor.

{232505}

Sıla Naz Pala
Sıla Naz Pala Tüm Yazıları