preloader

Pronovias 2024 Gelinlik Modelleri

01.02.2024
Pronovias 2024 Gelinlik Modelleri

Yazı Boyutu:

Pronovias, yeni koleksiyonu The Journey’nin modern tasarımlar sunan tasarımlarıyla eşsiz bir moda yolcuğuna çıkın.

Modern modaya uygun bir yaklaşımdan ilham alan The Journey koleksiyonu, 120 farklı modelden oluşuyor. Koleksiyonun odağında ise hafif ve parlak tasarımlar yer alıyor. Etkileyici kesimleri, geometrik formları, üç boyutlu işlenmiş çiçek motifleri, modernleşmiş krepler ve detaylarında bulunan parıltı ve zarif süslemeleri ile modern gelinin enerjisini taşıyor.

Pronovias 2024 Gelinlik Modelleri

120 gelinlik tasarımı ise 5 farklı trendden yola çıkıyor; Pronovias’ın terzilik uzmanlığını vurgulayan özel bir seksi görünüm sunan tasarımlar; bel kısmında fırfırlı detaylar ve hafif ancak görkemli tasarımlarla öne çıkan hacimli tasarımlar; romantik ve görkemli görünümlü, fiyonk detaylarıyla zenginleşmiş gelinlikler; balık kuyruğu modeline ışıltılı kumaşlar ve gümüş pulların eşlik ettiği tasarımlar ve koleksiyonun en parlak trendi, parıldayan metalik tonlar, ışıltılı süslemeler, kristaller ve geometrik şekillerle kaplanmış kumaşlardan oluşan modeller.

Uzun Kollu Modeller

İkonik modeller, modern bir yaklaşımla yeniden tasarlandığı koleksiyonda uzun kollu minimalist modeller ön plana çıkıyor. İpeksi temiz krepten kesilmiş elbiseler yenilikçi bir dalga veya V yakalar, yırtmaçlar ve yüksek yakalarla şekilleniyor. Zarif ve modern elbiseler bol çapraz büzgülü uzun kollar ve daldırma sırt çizgisi ile mükemmel bir kontrast oluşturuyor.

Omzu Açık Modeller

Omzu açık gelinlikler koleksiyonunda öne çıkan model arasında kırık beyaz paletinde, göğüste toplanan zarif omuz açık kollar ve kollara eşlik eden vücuda oturan korsajın devamında yerde sürünen gösterişli kuyruğu bulunuyor. Zarif işçiliğin bir diğer örneği ise halter yakalı düşük belden itibaren akışkan saten kumaşla tamamlanan parça düğün gününüzde rahatça süzülmenizi sağlayacak.

Straplez Modeller

İpek Mikado’dan ve ışıltılı parıltılardan dikilen straplez modeller eşsiz parçalara dönüşüyor. Özel işçilik gerektiren korse yapıları, kesimleri ve dönemin trend detaylarıyla güncellenerek modernize ediliyor. Gövdesi derin illüzyon V yaka ve kabarık devam eden model, ve ışıltılı parıltılarla hazırlanan gelinlik ise göğüs ve kalça kısmından oturuyor ve önünde ise ince bir V yakası bulunuyor.

Askılı Modeller

Pronovias’ın askılı modelleri, her gelinin zevkine uygun bir gelinlik bulabilmeleri için tasarlanmış; ilk model, zarif çiçekli danteller ve katmanlı tül fırfırları, dramatik bir dekolteye sahip olan V yakalı kesimle mükemmel bir uyum sağlıyor. Yarı illüzyon korsajı, gelinin siluetini vurgularken çıkarılabilir dantel bolero, görünümü dönüştürmek için muhteşem bir seçenek oluşturuyor. İkinci model, sade ve asil görünmek isteyenler için birebir; kalp yakalı balık modelinde bir gelinlik, göğüs altı hizasındaki kesimleriyle dikkat çekiyor. Son model ise cesur ve şık bir görünüm isteyen gelinler için mükemmel bir tercih. A kesimiyle modern bir yorum sunan bu gelinlik, tül ve dantel detaylarıyla zenginleştirilmiş. V yakalı ve sırtı yarı şeffaf korsajıyla dikkat çekiyor.

Sıla Naz Pala
Sıla Naz Pala Tüm Yazıları