preloader

Kış Gelinlerine En Çok Yakışacak Parfümler

03.11.2022
Kış Gelinlerine En Çok Yakışacak Parfümler

Yazı Boyutu:

Kış gelinlerine en çok yakışacak parfümlere, düğünden önce mutlaka göz atın.

Hayatınızın en anlamlı gününde süreceğiniz parfüm, o geceye özel olmalı. Güzelliğiniz kadar kokunuzla da herkesin aklında kalmanızı sağlayacak parfümleri sizin için derledik.

Jo Malone Red Roses

Niş parfümler tasarlayan Jo Malone’un, orta notasında Bulgar gülü ve menekşe yaprakları taşıyan parfümü Red Roses, çiçek kokuları sevenler için ideal. Tepe notalarındaki limon ve nanenin ferahlık kattığı parfüm alt notasındaki balmumuyla dengeli bir koku sunuyor.

Frederic Malle Carnaval Flower

Carnaval Flower, beyaz çiçekli parfüm denildiğinde ilk akla gelenlerden biri. Sümbülteber çiçeğinin başrolde olduğu parfüm, uzun süre boyunca kalıcılığıyla da oldukça popüler. İçeriğinde yer alan okaliptüs, yasemin çiçeği, misk ve sütlü notalar da bahar çiçeklerinin verdiği enerjiyi derinden hissettiriyor.

Bottega Veneta Illusione

Zeytin ağacı, Hint baklası, siyah üzüm ve İncir yaprağı özleriyle harmanlanan Bottega Veneta Illusione, en beğenilen odunsu kokulardan biri. Odunsu içeriğine eklenen portakal çiçeği kokularıyla oldukça feminen olan parfüm Akdeniz esintileri hissettiriyor.

Tom Ford Oud Wood

Hem kadın hem de erkek için tercih edilebilen Tom Ford Oud Wood, yoğun odunsu notaları taşıyor. Mistik ve yumuşak koku bırakan parfüm öd ağacı, gül ağacı, sandal ağacı özelerinden elde edilen kokularla tasarlanmış.

Burberry Her Eau de Toilette

Kadınlar için özgür ruhlu modern koku Burberry Her Eau de Toilette kokusuyla büyülüyor. Burberry Her efsanesinin son bölümü, neşeli yeşil armut notaları ile birleştirilmiş, hanımeli ve gül ile zenginleştirilmiş, odunsu alt nota ile yumuşaltılmış çiçek açmış şakayık kokusu.

Bvlgari Splendida Patchouli Tentation

2021 yılında Bvlgari Splendida bizleri, baştan çıkarıcı bir dünyaya doğru yola çıkarıyor ve şehvetli bir boyuta götürüyor. Kokusu ile duygularınızı uyandıran ve etkileyici şekilde uyararak karşı konulamaz feminenliği ortaya çıkarıyor. Hayata, duygusal ve derin bağlayıcı özelliği sayesinde yeni duygular getiriyor. Parfüm, bir simge haline gelen içeriğe odaklanıyor; Paçuli. Topraksı, sıcak, baharatlı, misk kokulu paçuliye hayran kalacaksınız…

TIFFANY & CO. Tiffany Intense Eau De Parfum

Tiffany & CO’nun imza kokusunun daha zengin ve daha derin bir versiyonu olan Eau de Parfum Intense, kış düğünleri için çok ideal. Özünü daha ileriye götüren sıcak, şehvetli akorla sarılmış orijinal kokunun güçlü misk ve çiçeksi bir yorumu… Anahtar notası olan iris yağının daha zengin konsantrasyonu, önceki parfüme olağanüstü derinlik katarak yoğunluğunu yansıtıyor. Tiffany’nin cazibesini üzerinde parfüm olarak taşımak isteyenler için harika bir koku.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları