preloader

Gelinler İçin Düğün Sonrası Parti Elbiseleri

10.07.2024
Gelinler İçin Düğün Sonrası Parti Elbiseleri

Yazı Boyutu:

Düğün töreninden sonra dans pistinde eğlenirken giyebileceğiniz, hayalinizdeki after party gelinliğini bulun!

Düğün sezonu yavaş yavaş açılırken rotamızı after parti gelinliklerine çevirdik. Gecenin yorgunluğundan nihayet tamamen kurtulacağınız, sizin de doyasıya eğlenmeye hazır olduğunuz, düğünlerin en güzel zamanı: After party başlıyor! After party için kıyafet seçmek ve giymek de en az o gecenin eğlencesi kadar keyifli. Partiler için tasarlanan gelinlikler, takımlar, elbiseler hem zarafeti hem de konforu bir araya getiriyor…

Mini Elbiseler

Mini elbiseler, after party’ler için popülerliğini korumaya devam ediyor. Özellikle dans etmeyi ve rahatça hareket etmeyi sağladığı için, bu tarz elbiseler oldukça ilgi çekiyor. Dantel detayları, inciler ve payetlerle süslenmiş mini gelinlikler, genç ve dinamik gelinler için mükemmel bir seçenek oluşturuyor.

Gelinler İçin Düğün Sonrası Parti Elbiseleri

*Editörün notu: Eğer beyaz, düz ve kısa bir elbise seçtiyseniz son zamanlarda revaçta olan kurdela detayını atlamayın. Elbisenizin arkasına ekleteceğiniz büyük bir kurdela elbisenin tüm havasını değiştirecektir.

Rotate Birgen Christensen

Detaylı Parçalar

Detaylar ön planda olduğu after party elbiseleri her zaman ön planda! Kristal işlemeler, inciler, dantel detayları ve yaldızlı aplikler, gelinliklere zarif bir dokunuş katıyor. Aynı zamanda asimetrik kesimler, dikkat çekici detaylar ve ilginç fermuar tasarımları gibi özellikler, after party gelinliklerini benzersiz kılıyor.

Takım Elbiseler ve Tulumlar

Klasikleşmiş after gelinliklerin ağırlığından kurtulmak ve alternatif bir tarz yaratmak isteyenler için takım elbiseler ve tulumlar son yıllarda sıklıkla radara takılıyor. Pantolon ve ceket kombinasyonları aynı zamanda hem rahatlık hem de özgünlük sağlıyor. Cool bir görünüm elde etmek için bu tarz bir after parti kıyafeti seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Dökümlü ve Hafif Kumaşlar

After parti gelinliklerinde dökümlü ve hafif kumaşlar büyük bir trend haline geliyor. Şifon, ipek ve tül gibi kumaşlar, gelinlere hareket özgürlüğü ve nefes alabilirlik özellikleriyle konfor sağlarken, zarif bir görünüm sunuyor. Bu tarz gelinlikler, dans pistinde dönüp dolaşırken hafif rüzgarla dans eder gibi hissettiriyor.

After Party İçin Ayakkabı Seçimi

Düğün töreni sona erdiğinde ve after party başladığında, rahat ve şık bir çift ayakkabı, dans edip eğlenirken eşlikçiniz olacaktır. Bizim önerimiz ayakkabı seçerken tarzınızla birlikte konforunuzu da ön planda tutmanız. Ayakkabılarınız, gece boyunca size eşlik edeceği için hem şık hem de rahat olmalıdır.

Sportif Modeller

Şüphesiz after partilerin en büyük konforu spor ayakkabılar. Şık beyaz elbiselerin altında düz taban, parıltılı snekarslar kusursuz ve rahat bir görünüm sağlıyor.

Golden Goose

Off White

Klasik Modeller

Zarif bir görünüm arayan gelinler için topuklu klasik ayakkabılar vazgeçilmez bir seçenektir. Gelinliğinizin tarzına göre dilerseniz star parçanız ayakkabınız olacaktır.

Manolo Blahnik

Christian Louboutin

Prenses ve Romantik Modeller

Zerafetin birebir göstergesi olan prenses model after party ayakkabıları çok konforlu olmasalar da şık duruşlarıyla çokça tercih ediliyor.

Christian Louboutin

Gizem Gülmek
Gizem Gülmek Tüm Yazıları