preloader

En Güzel Düğün Pastaları İçin Adresler

23.11.2023
En Güzel Düğün Pastaları İçin Adresler

Yazı Boyutu:

Düğününüze lezzet katmak için en güzel düğün pastalarını yaratan adreslerle tanışın.

Düğünler şüphesiz ki insanların hayatında unutamayacağı en özel günlerin başında geliyor. Ambiyans, ortam, süslemeler, düğün pastası derken her detayın ayrı ayrı üstüne düşülüyor. Bu özel günün en unutulmaz anlarından birini ise pasta kesme merasimi oluşturuyor. Hatta son zamanlardaki düğünlerde, pasta kesme için özel bir gelinlik giyildiği bile oluyor. Herkesin merakla beklediği, en özel müziklerin seçildiği, farklı atmosferlerin yaratıldığı o an için pasta arayışına ise belki aylar öncesinden giriliyor. Düğünün en çok heyecanlandıran unsurlarından olan “düğün pastası” için, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek adresleri sizin için listeledik.

Five O’Clock

En Güzel Düğün Pastaları İçin Adresler

2010 yılından bu yana lezzeti, çeşitli ürünleri ve hizmet kalitesiyle adından söz ettiren Five O’clock, Butik Pastacılık ve Catering denince akla ilk gelen adreslerin başında geliyor. Birinci sınıf hammaddeler ile günlük ve taze olarak üretilen tatlarda insan sağlığına zararlı maddelere kesinlikle yer verilmiyor. Geniş ürün yelpazesini üstün hizmet ve doğru sunum anlayışıyla servis etmesinin yanı sıra müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda organizasyon hizmeti de sunuyor.

İletişim: 0 850 216 4040

Arkadaş Pasta

Kökleri İstanbul Erkek Lisesi’nde başlayan güçlü bir dostluğun meyvesi aslında Arkadaş Pasta. Banu Gürel ve Meral Aloğlu tarafından 2001 Ocak ayında kurulan işletme, ikilinin dostluklarına gösterdiği özen ve titizliğin bir yansıması. Birbirinden yaratıcı ve nefis pastalar burada sevgiyle yaratılıp servis ediliyor.

İletişim: 0555 988 59 20

En Güzel Düğün Pastaları İçin Adresler

Deniz Butik Pasta

En Güzel Düğün Pastaları İçin Adresler

Bodrum Yalıkavak’ın gözde pastanelerinden olan Deniz Pastaneleri, 10 yıldan uzun bir süredir hizmet veriyor. Günlük, taze olarak hazırlanan şık tasarımlı enfes pastalar arasında seçim yapmak neredeyse imkansız!

İletişim: 0312 228 00 90

Vanilla Rococo

Vanilla Rococo, çok küçük yaşlardan pastacılığa ve tasarıma ilgisi olan Klaudia Roditi tarafından 2013 yılında kuruldu. “Ulaşılabilir Lüks” kavramından esinlenerek yaratan pastane, kişiye özel pastaları, cupcake’leri, gift box’ları gibi ürünlerinde kullandığı tasarımı ve işçiliğiyle öne çıkıyor.

İletişim: 0532 708 29 76

En Güzel Düğün Pastaları İçin Adresler

Jean Pierre Patisserie İstanbul

En Güzel Düğün Pastaları İçin Adresler

2013 yılından beri hizmet veren Jean Pierre Patisserie, zarif ve yaratıcı tasarımlarıyla özel günlerin aranan isimlerinden biri. Düğünün gerçekleşeceği mekana ve talebe özel yaratılan pastaları özenle hazırlayan pastaneyi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

İletişim: 0212 322 13 63

Ginger Patisserie & Catering

Yasemin Önal tarafından Ekim 2015’te yaratılan Ginger Patisserie, “kişiye özel hizmet” anlayışını temel alıyor. Her müşterisiyle özel olarak ilgilenmeyi en önemli koşul sayan Ginger Patisserie, yüksek kalite hizmeti ve estetik sunumuyla kalbinizi kazanıyor. Yaratılan her ürüne kendi dokunuşlarını katan Önal, yetenekli ekibiyle etkileyici işler çıkarıyor.

İletişim: 0212 271 19 90

En Güzel Düğün Pastaları İçin Adresler

Mutlu Dükkan

En Güzel Düğün Pastaları İçin Adresler

Mutlu Dükkan, 2011 yılı Nisan ayında Wilton firmasının gerçekleştirdiği Master Course’a katılıp sertifika kazanarak şeker sanatı üzerindeki serüvenine başlayan Zeynep Yümlü tarafından yaratıldı. Dünyada ün kazanmış çeşitli eğitimlere katılarak kendini bu alanda geliştiren Yümlü’ye göre Mutlu Dükkan’da kendi hayal gücü ve tutkusuyla oluşturduğu, özel günlerinizde size eşlik edecek ürünlerle karşılaşacaksınız.

İletişim: 0212 212 26 60

Art Cafe İstanbul

Levent, Çiftehavuzlar ve Bodrum şubesi bulunan Art Cafe İstanbul, 1995 yılından beri hizmet veriyor. Asıl meslekleri mimarlık ve sanat olan aile, pastacılık sektöründe de özel tasarım reçeteler ve pastadan heykeller tasarlıyorlar.

Sipariş için tıklayın.

En Güzel Düğün Pastaları İçin Adresler

Cutie Cake

En Güzel Düğün Pastaları İçin Adresler

Sakin bir ara sokağın köşe başında konumlanan dükkânın beyaz ahşap kapısının çevrelediği camları, yeşil, pembe renkleri ve vitrinde parlayan günlük pastaları gerçekten içinizi açıyor. Sahibi Tuğana Okan, sosyoloji okurken sık sık gittiği Cannes’da Fransız pastacılığını öğrenmeye başlamış. MSA eğitimini de tamamladıktan sonra hayalini kurduğu Cutie Cake’i açmış. Mekan, düğün pastası için harika alternatifler sunuyor!

İletişim: 0531 273 77 57

Sıla Naz Pala
Sıla Naz Pala Tüm Yazıları