preloader

Düğün Organizasyon Firmaları: KM Events

Düğün Organizasyon Firmaları: KM Events

Yazı Boyutu:

Düğün organizasyonu denince ilk akla gelen firmalardan biri olan KM Events‘in kurucusu Meltem Tepeler, gelin ve damatlara düğün hazırlığıyla ilgili tüyolar veriyor.

Düğün Organizasyon Firmaları: KM Events
Meltem Tepeler

Son zamanların en çok tercih edilen düğün konseptleri neler?

Son zamanların en çok tercih edilen düğün konseptleri yurtdışında farklı bir destinasyonda düğünü gerçekleştirmek. Örneğin İtalya’da Sicilya’da bir düğün yapıyorsak konseptimiz İtalyan şansonları ile başlayan, Limoncello’ların dağıtıldığı uzun İtalyan sofraları ile süslenmiş tipik bir İtalyan düğünü, eğer Dubai’de bir düğün yapıyorsak, bir çölde hazırlanan etnik çadırlar içerisinde bir binbir gece masalı yaratıyoruz.

Çiftlerin hayallerindeki konsepti yaratmalarına nasıl yardımcı oluyorsunuz? Verdiğiniz hizmetler arasında neler bulunuyor?

Çiftlerimizin her biri bizim için çok değerli. Her bir çiftimizin hayali bir diğerinden farklı. Kimisi gösterişli dekorlar isterken, kimisi çok sadelik sevebiliyor, kimisi parti tarzı bir düğün isterken bir diğer çiftimiz romantik ve sakin bir organizasyon tercih edebiliyor. Çiftlerimizin hayallerini gerçekleştirmenin en önemli kuralı onların hayallerini dinlemek ve anlamak.

Düğün Organizasyon Firmaları: KM Events

Çiftlerimizin ne istediklerini tam olarak anladıktan sonra onların hayallerini önce kağıda döküyoruz. Tüm dünya arşivlerinin harmanlandığı moodboardlar, iki boyutlu ve üç boyutlu çizimler ile düğün başlamadan çiftlerimize düğünlerini yaşatıyoruz. Düğünlerini organize ederken, masa detayları, süslemeler ve tasarımların yanı sıra düğünün tüm akışını planlamada ve ekipleri organize etme kısmında da rol oynuyoruz. Oldukça revaçta olan destinasyon düğünlerinde ise organizasyon firmamız olan KM Events, turizm firmamız olan KM Beyond Luxury ile birlikte çalışıyor. Konaklamalar ve transfer hizmetlerinin yanı sıra davetlilerin düğün ve konaklamalar hakkında her bilgiye ulaşabilecekleri web sayfalarının ve LCV sayfalarının planlamaları ve işleyişleri verdiğimiz hizmetler arasında yer alıyor.

{51231}

Bu senenin düğün trendleri arasında neler bulunuyor?

Son yılların en büyük trendi konsept düğünler hazırlamak. Bu konseptleri ise çiftin zevkleri, seyahat etmeyi en çok sevdikleri ülke, en sevdikleri şarkı belirleyebiliyor. Son zamanlarda çiftler tarafından seçilen bir tema üzerinden düğünü şekillendirmek çok tercih ediliyor. Düğünün temasını ise başlangıcından en sonuna kadar bir hikaye gibi işliyor ve tüm misafirlerin beş duyusuna hitap etmesini sağlıyoruz. Tıpkı bir hikaye yazarı gibi çalışıyor, giriş, gelişme ve sonuç şeklinde tüm düğünü hazırlıyoruz.

Düğün Organizasyon Firmaları: KM Events

Gelin-damat adaylarına vereceğiniz en önemli ipucu nedir?

Çiftlerimiz için düğün hazırlık süreci oldukça heyecanlı bir dönem. Bu heyecanlı dönem boyunca bizim en büyük görevimiz çiftlerimizin yanında olmak ve istekleri doğrultusunda hayallerini hayata geçirmek. Çiftlerimizin isteklerini ve hayallerini organizatörlere doğru iletişim ile anlatmak bu süreci oldukça kolay bir hale dönüştürür. Çiftler ve organizatör arasındaki doğru iletişim ile istek ve hayaller çok daha kolay bir şekilde anlaşılır ve bu süreç böylelikle oldukça eğlenceli bir şekilde ilerler.

{46995}

Destinasyon düğünü yapmak isteyenlere tavsiyeniz ne olur?

Destinasyon düğünü yapmak isteyen çiftlerimize vereceğimiz en önemli tavsiye destinasyon düğünü konusunda uzmanlaşmış bir firma ile çalışmaları. Firmanın hangi ülkelerde kaç çalışma yapmış olduklarını incelemeleri çok önemli. Örneğin KM Events 28 yıllık tarihi boyunca son 10 yılını Dubai’de kurduğu şubesi ile destinasyon düğünleri gerçekleştirerek perçinledi. İtalya, Yunaninstan, Azarbeycan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Londra’da bugüne kadar pek çok düğün hazırladık. Destinasyon düğünlerini sadece dekorasyonu ile değil, misafirleri ile iletişimi, transferleri, konaklamaları ve LCV kısmıyla bir kongre gibi düşünebilirsiniz. Bu nedenle çiftlerimizin uzmanlığı destinasyon düğünü olan bir firma ile ilerlemeleri çok önemlidir.

Düğün Organizasyon Firmaları: KM Events
Düğün Organizasyon Firmaları: KM Events
Cemre Bosnalı Zeydanlı
Cemre Bosnalı Zeydanlı Tüm Yazıları