preloader

Berta 2024 Gelinlik Modelleri

01.02.2024
Berta 2024 Gelinlik Modelleri

Yazı Boyutu:

Berta’nın Verona koleksiyonunu keşfederek kendinizi özel hissedeceğiniz gelinliği seçin!

Berta’nın Verona koleksiyonunda her gelinin kendi kişiliğini yansıtabileceği bir model mutlaka bulunuyor. Dantelin zarafetinden taş aplikelerin göz kamaştırıcılığına; çiçek işlemelerinin romantizminden incilerin asilliğine kadar düğün gününüzde var olmasını istediğiniz her detayı bu koleksiyonda yakalayabilirsiniz.
Berta Couture’ün Verona koleksiyonunda öne çıkan detaylar arasında balık ve iki parçalı modellerin yanı sıra inci kolyeler ve işlemeli eldivenler de dikkat çekiyor.

Dantelli Modeller

Berta’nın dantelli modelleri oldukça masalsı ve bir o kadar da dikkat çekici. Figürü saran balık modellerden omzu açık daha klasik bir modele kadar birçok varyasyonu bu koleksiyonda bulabilirsiniz. Verona koleksiyonunun en cesur modellerinden biri ise tüm vücudun dantellerle sarıldığı ve saten derin bacak dekolteli kabarık bir eteğin tamamladığı askılı gelinlik.

Çiçek İşlemeli Modeller

Berta’nın her zaman mucizeler yarattığı çiçek işlemeli modeller her zaman olduğu gibi göz dolduruyor. Çiçek aplikelerinin tülden yapılma balon kollarla birleşimi gelinliğin romantik havasını üst noktalara taşıyor. Vücudu saran, yarı transparan görünümlü ve tül kolların üzerine işlenmiş olan çiçek aplikeli model ise birçok gelinin hayalindeki elbise olmaya aday.

Taş İşlemeli Modeller

Berta’nın Verona koleksiyonunda taş aplikeleri ve işlemeleri üstünlüğü koruyor. Vücut hatlarını mükemmel bir şekilde yansıtan balık modellerin bazılarının yanında kişiselleştirilebilir tül pelerinler de eklenebiliyor bu da çift kullanım imkanı sağlıyor; pelerinler gelinlikleri bütünüyle farklı bir model haline getirmekte çok başarılı. Derin sırt- bacak dekolteli ve yarı transparan taş işlemeli elbiseler after party için de tercih edilebilir. Koleksiyonun diğer parçalarından ayrışan mikado sateni, göğsün altından incilerin ve damla şeklindeki taşların sarktığı gelinlik ise sade ama dikkat çekici olmak isteyen gelinler için tam bir nokta atışı niteliğinde.

Sıla Naz Pala
Sıla Naz Pala Tüm Yazıları