preloader

Zoom'dan İş Dünyası İçin Yeni Özellik: Zoom Docs

20.10.2023
Zoom'dan İş Dünyası İçin Yeni Özellik: Zoom Docs

Yazı Boyutu:

Zoom’un iş dünyasını hareketlendirecek yeniliği Zoom Docs hakkında bilmeniz gereken tüm detayları keşfedin.

Zoom, özellikle geride bıraktığımız pandemi dönemiyle birlikte dünya genelinde hızla popüler hale gelen video konferans platformlarından biri. 2023 yılında Zoom, iş dünyasının ihtiyaçlarına daha fazla odaklanmayı amaçlayan yeni bir özellikle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor: Zoom Docs. Bu yeni özellik, Zoom’un özellikle birlikte çalışma ve dokümantasyon alanlarında daha etkili bir platform olma amacını taşıyor. İşte Zoom Docs’un bilmeniz gereken tüm detayları

Zoom Docs Nedir?

Zoom'dan İş Dünyası İçin Yeni Özellik: Zoom Docs

Zoom Docs, adından da anlaşılacağı gibi, belge oluşturma ve ekip çalışmalarını organize etme alanında kolaylaştırıcı çözümler sunuyor. Bu platform, işletmelerin metin belgelerini oluşturmalarına, düzenlemelerine ve ekiplerin senkron şekilde çalışmalar yapmalasına olanak tanıyor. Zoom, kullanıcıların geleneksel belge oluşturma ve düzenleme süreçlerini dijital bir platform üzerine taşımanın yanı sıra, birlikte çalışan ekiplerin işlerini de kolaylaştırmayı hedefliyor.

Zoom Docs Özellikleri

Zoom'dan İş Dünyası İçin Yeni Özellik: Zoom Docs

Zoom Docs, çeşitli belge yönetimi özellikleri sunuyor. Kullanıcılar bu platform aracılığıyla metin belgeleri oluşturabiliyor, düzenleyebiliyor ve ekip çalışmalarını kolayca yürütebiliyor. Ayrıca, Zoom AI Companion entegrasyonu ile belgeleri zenginleştirme ve hızlı içerik oluşturma olanağı da kullanıcılara sunuluyor. İnterbelge bağlantıları ile belgeler arasında geçiş yapmayı ve ilişkileri takip etmeyi kolaylaştırırken, hiyerarşik düzenleme sistemiyle belgelerin düzenli ve erişilebilir olmasına katkı sağlıyor. Bu özellikler, iş dünyasının döküman oluşturma ve ekip çalışmalarını sorunsuz yürütebilme ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış.

Zoom AI Companion ile İş Birliği

Zoom'dan İş Dünyası İçin Yeni Özellik: Zoom Docs

Zoom AI Companion, Zoom Docs’un önemli bir parçası ve yapay zekâ kullanımıyla birlikte ekip çalışması süreçlerini daha da geliştiriyor. Bu özellik, kullanıcıların toplantılarını özetlemelerine, belgelerini zenginleştirmelerine ve verimli bir şekilde döküman oluşturmalarına yardımcı oluyor. Zoom AI Companion, kullanıcıların verimliliğini artırıyor ve iş dağılımı ve tanımı süreçlerini hızlandırıyor.

Zoom Docs’un Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Zoom'dan İş Dünyası İçin Yeni Özellik: Zoom Docs

Zoom Docs’u kullanım maliyetinin, Zoom’un abonelik ücretlerine dahil edilmesi planlanıyor. Zoom’un başlangıç ​​fiyatı yıllık 149,90 dolarla rakiplerine göre oldukça rekabetçi bir seviyede ve diğer büyük ofis üretkenlik yazılımları, benzer yapay zekâ destekli özellikleri için ek ücretler talep ediyor. Bu durum işletmeler için önemli bir maliyet avantajı sunuyor.

Zoom Docs’un Ekip Çalışması Odaklı Yapısı

Zoom'dan İş Dünyası İçin Yeni Özellik: Zoom Docs

Zoom Docs, ekip halinde çalışanlar için en ideal platformlardan biri olmayı amaçlıyor. Belge oluşturma ve düzenleme süreçlerini daha verimli hale getirmek ve takımlar arasında iş birliğini teşvik etmek için tasarlanmış olan uygulama, özellikle uzaktan çalışma döneminde büyük önem taşıyan güvenli bir şekilde belge paylaşımı ihtiyacını karşılamak için de ek güvenlik özellikleri barındırıyor.

{196869}

Mehmet Fatih Sözer
Mehmet Fatih Sözer Tüm Yazıları