preloader

Troy Apple Türkiye’deki İlk Flagship Mağazasını Açtı

05.05.2022
Troy Apple Türkiye’deki İlk Flagship Mağazasını Açtı

Yazı Boyutu:

Apple’ın Türkiye’deki Premium Reseller’ı olan Troy, Türkiye’deki ilk flagship mağazasını İzmir İstinyePark’ta açtı.

Amiral gemisi, sancak gemisi, daha geniş anlamda donanmanın en iyisi ve mükemmeli olarak tanımlanan “Flagship” kelimesi, mağazacılık sektöründe bir şirket grubundaki en büyük alana sahip, daha çok ürün çeşitliliği bulunan ve daha tecrübeli personelin görevlendirildiği mağazaları temsil ediyor. Birçok şirket, Flagship mağazaları ile müşterilerinin alışveriş yolculuğunu daha keyifli hale getirmeye devam ederken, Apple’ın Türkiye’deki Premium Reseller’ı olan Troy da bu kervana katıldı. Türkiye’deki ilk flagship mağazasını İzmir İstinyePark’ta açan Troy, sunduğu deneyim alanları, uzman ekibi ve fırsatlar ile müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor. Gelin Troy İzmir İstinyePark’ı ziyaret etmeniz için yedi nedeni birlikte keşfedelim.

Troy Apple Türkiye’deki İlk Flagship Mağazasını Açtı
  • Troy’un Türkiye’deki ilk Flagship mağazasını deneyimlemek için Troy İzmir İstinyePark’ı ziyaret etmelisiniz.
  • 30 yıllık deneyimi ile doğru bilgiyi kaynağından almak istiyorsanız Troy İzmir İstinyePark’ı ziyaret etmelisiniz.
  • İlgili uzman personellerden, ihtiyacınıza yönelik ürünler hakkında bilgi almak ve doğru ürüne yönlendirilmek istiyorsanız Troy İzmir İstinyePark’ı ziyaret etmelisiniz.
  • Beklediğiniz servis deneyimini Troy’un uzman teknik servis personellerden almak istiyorsanız Troy İzmir İstinyePark’ı ziyaret etmelisiniz.
  • Troy’un çeşitli aksesuar dünyasını keşfetmek istiyorsanız Troy İzmir İstinyePark’ı ziyaret etmelisiniz.
  • Troy İzmir’e en iyi hizmeti sunmak için ilk flagship mağazasını açtı. Hayallerin ötesinde bir Apple deneyimi için Troy İzmir İstinyePark’ı ziyaret etmelisiniz.
  • 13 – 14 – 15 Mayıs 2022’de açılışa özel muhteşem fiyatlar ve cazip teklifler için Troy İzmir İstinyePark’ı ziyaret etmelisiniz.
Troy Apple Türkiye’deki İlk Flagship Mağazasını Açtı

*Bu içerik Troystore iş birliğinde hazırlanmıştır.

Dünyadan en yeni haberleri ilk bilen olmak için OGGUSTO’nun haftalık e-bültenine kaydolun.

OGGUSTO
OGGUSTO Tüm Yazıları